Sari la conținut

Sari la conținut


* - - - - 3 voturi

Votarea la concursul Vara 2011


213 raspunsuri la acest subiect

#31
szivarvany

szivarvany

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 23.457 mesaje

Postat 13 noiembrie 2011 - 11:07

Citat:
citat din mesajul lui cristinuk@
eu nu inteleg de ce e pe primul loc in clasament o poza cu un copil in fundu gol si de ce a trecut de moderatori ...[:I] vad ca scrie clasament final OMG!!!!
asta m-a mirat si pe mine, ca cineva poate sa puna o asa fotografie si sa o arate publicului :((( si atatia membrii sa fie de acord cu asta si sa o voteze :(((_______________________________________________Daria & felina fioroasa[zana]GIULIA(2004 08 16) cu [buburuza]Sela[pegeam]Si tu poti fi Mos Nicolae[aho]

#32
ditza_ditza

ditza_ditza

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 25 mesaje

Postat 13 noiembrie 2011 - 12:14

Pai,votarea nu trebuia sa fie pana pe 4 decembrie?[:D]

#33
desprecopii

desprecopii

    Membru de baza

  • Administrators
  • 6.113 mesaje

Postat 13 noiembrie 2011 - 12:15

despre poza cu copilasul - daca va uitati mai bine decat acum - veti vedea ca e blurata la zona de care vorbiti. SI nu se vede nimic.







Sanatate si o zi cu soare va doresc!



**************

Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | DC pe Facebook

#34
desprecopii

desprecopii

    Membru de baza

  • Administrators
  • 6.113 mesaje

Postat 13 noiembrie 2011 - 12:36

Citat:
citat din mesajul lui ditza_ditza
"Cred ca vorbim de o slaba cultura fotografica in randul multor participanti. O poza nu e poza de concurs daca e in format electronic - o poza este o compozitie. Faptul ca mai toata populatia de parinti are un aparat foto digital este cauza faptului ca mai toti cei care fac poze se considera si artsti fotografi cu poze de luat premii ..." Am revazut albumul si,ca si mine,sunt multi participanti care au pus poze facute cu aparat foto digital.Nu am pretentia ca sunt mare fotograf si nici nu am vazut scris ca la concurs pozele trebuiesc facute doar cu aparate de ultima performanta.Desigur,am vazut niste poze extraordinare pe care le-am votat deja.....Felicitari![flo]Multumim celor care ne-au votat(dz1-dz2) asa cum a spus "marius-Pentru fiecare participant acea fotografie reprezinta ceva"Votati albumul ca sunt multe poze deosebite!
Unde am spus eu ceva de aparat profesionist? De ce de modifici sensul unei opinii persoanele (pe care, multumesc, pot sa o am si eu)?...Calitatea unei fotografii nu are nimic de a face cu pretul aparatului. Poti face fotografii senzationale cu cel mai ieftin aparat, important e mesajul si jocul cu lumina.[flo]Sanatate si o zi cu soare va doresc!**************Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | DC pe Facebook

#35
sunshine2009

sunshine2009

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.716 mesaje

Postat 13 noiembrie 2011 - 13:02

Citat:
citat din mesajul lui mamagiuliei
Citat:
citat din mesajul lui cristinuk@
eu nu inteleg de ce e pe primul loc in clasament o poza cu un copil in fundu gol si de ce a trecut de moderatori ...[:I] vad ca scrie clasament final OMG!!!!
asta m-a mirat si pe mine, ca cineva poate sa puna o asa fotografie si sa o arate publicului :((( si atatia membrii sa fie de acord cu asta si sa o voteze :(((_______________________________________________Daria & felina fioroasa[zana]GIULIA(2004 08 16) cu [buburuza]Sela[pegeam]Si tu poti fi Mos Nicolae[aho]
....probabil pt ca si pe locul 3 respectiv in clasament 100 mai sunt si alte poze "indecente" de copii cu fundul gol aflat in umbra sau pozat contra soarelui...hai sa fim seriosi....____________________________Cresterea in greutatePerioadele de crestere

#36
sunshine2009

sunshine2009

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.716 mesaje

Postat 13 noiembrie 2011 - 13:34

Citat:
citat din mesajul lui desprecopii
O poza nu e poza de concurs daca e in format electronic - **************Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | DC pe Facebook
...afirmatia asta e chiar distractiva...sa facem un concurs de poze pe internet fara sa aiba voie a participe poze in format electronic??? cum le bagam mama in calculator?? [cool] data viitoare sa ne anuntati sala de expozitii unde sa trimitem cadrele dia...____________________________Cresterea in greutatePerioadele de crestere

#37
desprecopii

desprecopii

    Membru de baza

  • Administrators
  • 6.113 mesaje

Postat 13 noiembrie 2011 - 13:39

sunshine, m-am exprimat gresit si am crezut ca se intelege: am vrut sa spun ca o poza digitala nu e automat o poza de concurs (faptul ca e in format electronic nu o face deja trimitabila :)) la un concurs)



[flo]



Sanatate si o zi cu soare va doresc!



**************

Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | DC pe Facebook

#38
cristinuk@

cristinuk@

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 642 mesaje

Postat 13 noiembrie 2011 - 14:06

atunci toate discutiile de pe DC, despre copiii expusi in poze cu partile intime la vedere au fost in zadar so bla bla bla chestia cu bluratu m a dat pe spate [alcool]

#39
busymummy

busymummy

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 633 mesaje

Postat 13 noiembrie 2011 - 16:20

Citat:
citat din mesajul lui cristinuk@
eu nu inteleg de ce e pe primul loc in clasament o poza cu un copil in fundu gol si de ce a trecut de moderatori ...[:I] vad ca scrie clasament final OMG!!!!
Si pe locul 3 si 4 sunt tot copii in fundul gol[:D] - poate pentru ca vara asa stau la mare piticii nostri? Poate pentru ca asta reprezinta naturalete? Bine ca nu vrem sa fie pe primul loc un copil de 2 ani cu sutien si eventual coafat si machiat[:-@][:-@]Este la fel de adevarat ca a te lasa infrant cu demnitate este ceva ce numai oamenii cu adevarat speciali si intelepti pot... asa ca, bagati barfa fetelor... ca nu pot cataloga altfel comentariile voastre[pk][mamica] de Vlad - [copil] 11.11.2009 si Andi - [bonjovi] 6 ani.POZE NOI si POVESTEA LUI VLADAM PRODUSE LA BAZAR !

#40
cristinuk@

cristinuk@

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 642 mesaje

Postat 13 noiembrie 2011 - 17:39

eu nu am poze in concurs si nici prieteni cu poze asa ca nush ce ash avea de pierdut si invidia nu ma roade slava cerului ca nu am chiar de ce [:D]
e greu cu slipu.... stiu nu se bronzeaza copchilu uniform ma lasi cu textele cu naturaletea pls...[:-@]

am votat si eu pozele care mi au placut fara sa cunosc persoanele din spatele lor foarte faine unele felicitari![flo]






Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - Ieri, 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - Ieri, 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Bye bye la job

    FloreClau
    - Astăzi, 19:30

  • Palpitatii puternice

    RoxiMada
    - Astăzi, 17:33

  • Care este cel mai frumos lucru în a fi însărcinată?

    Ddeenniissaaa
    - Astăzi, 15:52

  • Dulce amintire

    Ralu31031992
    - Astăzi, 14:10

  • Alaptarea

    AdrianaBlo
    - Astăzi, 11:20

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -