Sari la conținut

Sari la conținut


* - - - - 3 voturi

Votarea la concursul Vara 2011


213 raspunsuri la acest subiect

#201
ML

ML

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.108 mesaje

Postat 14 decembrie 2011 - 16:42

Multumesc, Laura!



Copilaria, o data-n viata... (foto)





Un fluture (de noapte) pe zi si alte [biz](tot foto)

#202
Laura25

Laura25

    Membru VIP

  • Moderators
  • 20.643 mesaje

Postat 16 decembrie 2011 - 15:34

Aparatul de fotografiat a fost castigat de Lioaraalex care a licitat pana la pretul dublu pus de mine initial. [bis] Felicitari cumparatorului si sa faca poze frumoase, sa ni le arate si noua!! Felicitari din nou, Shaggy, pt castigarea premiului si gestul de a-l dona! [asia]






Am marfa la bazar umanitar DC



Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)

Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi



'Cos what I feel is the only truth for me



#203
LoraG76

LoraG76

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 9.288 mesaje

Postat 16 decembrie 2011 - 15:40

Bravo, felicitari! [asia]

Lora, mami de Iustina (31.10.2004) si Adelina (02.09.2010)

(Niciodata sa nu spui niciodata!)





#204
Laura25

Laura25

    Membru VIP

  • Moderators
  • 20.643 mesaje

Postat 16 decembrie 2011 - 15:49

Felicitari, catod, pentru achizitionarea gentii donate de ML !! Sa o plimbi cu placere la vara la mare [;)]. Felicitari ML! [pup]






Am marfa la bazar umanitar DC



Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)

Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi



'Cos what I feel is the only truth for me



#205
CorinaDani

CorinaDani

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 13.602 mesaje

Postat 16 decembrie 2011 - 16:07

Citat:
citat din mesajul lui desprecopii
dragilor, la ceas de seara, si dupa deliberari si voturi fierbinti, avem in sfarsit topul acestui concurs foarte disputat (ca toate concursurile DC :)) [harp]Deci, iata cei trei castigatori:Premiul 1: poza fk1Premiul 2: poza sha2Premiul 3: mll2Topul acestui concurs il puteti viziona aici.Topul final demonstreaza ca juriul nu a votat pe prietenii sau simpatii ci a apreciat pozele de calitate, tocmai de asta in urma votului juriului, clasamanentul s-a modificat substantial.Daca veti intreba pe ce criterii a votat juriul, raspunsul este: subiectiv. Fiecare poza transmite emotie sau nu, in cantitati mai mari sau mai mici, este deci la latitudinea fiecaruia sa voteze dupa cum il 'atinge' o poza. O poza reusita iti poate aminti de o clipa petrecuta in trecut, iti poate sugera discret o stare, iti poate produce un falfait de melancolie sau iti poate da o clipa pura de frumusete.Juriul a fost compus dintr-o echipa de moderatori si din urmatorii invitati (in oridine aleatoare): corap, manumanu, en kvinna, Lali, MarianaPop, Violetan, capcaunul, ralcat, CorinaDani.Ne-a facut placere sa ii avem in juriul final si am admirat seriozitatea cu care au jurizat pozele. Mi-a placut mult motiatia capcaunului, cred ca despre arta fotografiei ar putea sa tina un topic special cu sfaturi pentru ca fiecare din noi am avea ceva de invatat de la el. [asia]Castigatorii sunt rugati sa isi clameze premiul in maxim 7 zile si sa trimita pe PM adresa,nume si nr de telefon (pentru curier) - moderatorului Anda08.Tututor participantilor le multumim pentru participare si pentru spiritul de fair play pe care l-au demonstrat. Topul final nu este decat un top subiectiv, au ramas poze minunate (care mie imi plac foarte mult) in afara celor 3 premii si nu pot sa va spun decat ca va asteptam la concursul viitor. Multumiri sponsorului nostru, SONY ROMANIA pentru premii si stati pe aproape, in cateva zile urmeaza un nou concurs cu premii SONY.SONY is the best![flo][dc]Sanatate si o zi cu soare va doresc!**************Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | DC pe Facebook
felicit si eu castigatorii.as vrea doar sa adaug ceva in completarea mesajului de mai sus : am votat strict pe baza impresiei lasate de fotografii, mai exact a sentimentului/amintirilor pe care mi le-au trezit. marea e "iubita" mea de cand ma stiu, de aceea fotografiile preferate au fost cele cu marea. nu am putut vota fotografii in care apar in prim-plan copilasi, mamici si tatici, deoarece oricat de obiectiva as fi incercat sa fiu, tot copilul meu e cel mai frumos din lume[:I]. asadar, chiar daca in fotografiile votate de mine apar copilasi, nu li se vede fata foarte clar sau nu sunt in prim-plan, pe mine peisajul m-a atras in primul rand si starea indusa de fiecare poza in parte. am fost un pic necajita ca a trebuit sa aleg doar 10 fotografii, gasisem mai multe pe placul meu, a trebuit sa cantaresc foarte serios clasamentul final.mi-a facut placere sa jurizez, chiar nu am stat sa verific cine sunt userii ai caror poze le-am inclus in top 10, asadar nici pe departe nu se pune problema unor simpatii/prietenii si includerea pozelor in clasament pe baza acestui criteriu.Corina - mamica printesei Lori ( 25.06.2007 )"Oamenii eficienti sunt cei mai mari lenesi, dar sunt niste lenesi inteligenti" (David Dunham)

#206
catod

catod

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 222 mesaje

Postat 16 decembrie 2011 - 16:35

Citat:
citat din mesajul lui Laura25
Felicitari, catod, pentru achizitionarea gentii donate de ML !! Sa o plimbi cu placere la vara la mare [;)]. Felicitari ML! [pup]
Am marfa la bazar umanitar DC Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi 'Cos what I feel is the only truth for me
Multumesc,o amintire frumoasa...Cei 40 de lei ii voi depunde luni in contul pt.Raul!!!_________________________Cami si [copil] Mihnea [cubrad] [pegeam][pegeam]_________________________"Nu merge in spatele meu,s-ar putea sa nu conduc.Nu merge in fata mea,s-ar putea sa nu te urmez.Mergi langa mine si fii prietenul meu" ( Albert Camus)

#207
ML

ML

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.108 mesaje

Postat 16 decembrie 2011 - 17:08

Ce frumos, ma bucur! Sarbatori fericite tuturor!



Copilaria, o data-n viata... (foto)





Un fluture (de noapte) pe zi si alte [biz](tot foto)

#208
Laura25

Laura25

    Membru VIP

  • Moderators
  • 20.643 mesaje

Postat 16 decembrie 2011 - 17:36

Banutii pentru aparatul foto au intrat deja in contul lui Alexandru Hapaleti, copilul lui dianaalex [floare3]






Am marfa la bazar umanitar DC



Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)

Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi



'Cos what I feel is the only truth for me



#209
LoraG76

LoraG76

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 9.288 mesaje

Postat 16 decembrie 2011 - 18:27

Citat:
citat din mesajul lui Laura25
Banutii pentru aparatul foto au intrat deja in contul lui Alexandru Hapaleti, copilul lui dianaalex [floare3]
Am marfa la bazar umanitar DC Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)Cugetari gemene, Poveste cu shtrumphi 'Cos what I feel is the only truth for me
waw, ce ma bucur! Felicitari Lioaraalex, pentru asa un gest! [asia]Lora, mami de Iustina (31.10.2004) si Adelina (02.09.2010)(Niciodata sa nu spui niciodata!)

#210
diannaalex

diannaalex

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.517 mesaje

Postat 16 decembrie 2011 - 18:44

Felicitari Lioaraalex, multumim din suflet pentru noi acesti banuti conteaza foarte mult. Multumim Shaggy . [asia][flo]



mami de Alex nazdravan www.dianalaura.wblog.ro

veniti la produse noi sau impecabile la preturi foarte bune

pt. Alexandru Hapaleti si alti copii

Vine Mos Craciun


Panic Questions

  • miha444
    - mar 22 2024 16:22

  • Analizele au arătat o deteriorare a stării ficatului. Ce să fac?

    MaryJane999
    - mar 21 2024 12:16

  • Progesteron

    Flor_i
    - mar 18 2024 13:02

  • Cat mănâncă bebe la 2 luni

    mada204
    - mar 08 2024 16:24

  • PoÈ›i naÈ™te mai devreme de termen?

    Ezraa
    - mar 08 2024 06:39

Last Blogs

  • Morfologie 2

    Erika91
    - Astăzi, 12:04

  • Locul de muncă È™i sarcina

    Ioone
    - Ieri, 23:41

  • Kinetoterapie

    Vasilescu Georgeta
    - Ieri, 23:32

  • Ecografie

    Roxana3001
    - Ieri, 21:29

  • Starile de rau si greata din timpul sarcinii

    Mica13
    - Ieri, 20:13

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -