Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 2 voturi

Dr. Catalin Haiduc - 9


185 raspunsuri la acest subiect

#21
valeria79

valeria79

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 44 mesaje

Postat 10 noiembrie 2011 - 16:55

Buna fetelor!

Multumesc celor care mi-au oferit sugestii referitor la cursul de puericultura.
Am reusit sa ma inscriu la ProMama; cursul dureaza 3 ore se desfasoara seara, asa ca v-a ajunge si sotul meu. Sper ca fetita mea sa mai aiba rabdare si sa nu se grabeasca cu nasterea.
Pe 15nov am programat control la dr Haiduc(voi avea 38 de sapt si 4 zile), iar pe 16 ar trebui sa ajung la cursul de puericultura.

Chiar nu mai naste nimeni din pacientele dr-ului Haiduc in jur de 25 noiembrie?

#22
madyi

madyi

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 206 mesaje

Postat 14 noiembrie 2011 - 02:48

Citat:
citat din mesajul lui valeria79

Buna fetelor!

Multumesc celor care mi-au oferit sugestii referitor la cursul de puericultura.
Am reusit sa ma inscriu la ProMama; cursul dureaza 3 ore se desfasoara seara, asa ca v-a ajunge si sotul meu. Sper ca fetita mea sa mai aiba rabdare si sa nu se grabeasca cu nasterea.
Pe 15nov am programat control la dr Haiduc(voi avea 38 de sapt si 4 zile), iar pe 16 ar trebui sa ajung la cursul de puericultura.

Chiar nu mai naste nimeni din pacientele dr-ului Haiduc in jur de 25 noiembrie?




Si eu tot pe 15 am programare. Poate ne intalnim pe acolo.[:D]

[gravi] 35 + cu [fetita] Diana Anastasia

#23
niccostea

niccostea

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 204 mesaje

Postat 17 noiembrie 2011 - 17:32

Bine v-am gasit! Am tot citit si ras-citit forumul despre dr. Haiduc si m-ati 'convins' ca e un super-doctor, asa incat imi doresc sa devin pacienta lui / sa nasc cu el. Problema e ca mi-am facut 3-4 programari la el (la Euroclinic / Regina Maria) si de fiecare data am fost anuntata cu o zi inainte ca programarea se anuleaza. Ultima data nu s-a mai anulat, insa a venit altcineva in locul lui (o doctorita tanara-tanara si tare draguta, dar...)
Asadar, vroiam sa va intreb ce ar trebui sa fac ca sa ajung la un consult la dr. Haiduc? Stiu ca mai are consultati la Medical City si la Filantropia. Unde ar trebui sa ma duc ca sa fiu sigura ca nu se mai anuleaza programarea sau ca nu vine altcineva in locul dlui doctor?
Va multumesc!
Sa aveti sarcini usoare si bb-i sanatosi!

Optimistul e mai aproape de Adevar.

#24
madyi

madyi

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 206 mesaje

Postat 17 noiembrie 2011 - 17:45

Citat:
citat din mesajul lui niccostea

Bine v-am gasit! Am tot citit si ras-citit forumul despre dr. Haiduc si m-ati 'convins' ca e un super-doctor, asa incat imi doresc sa devin pacienta lui / sa nasc cu el. Problema e ca mi-am facut 3-4 programari la el (la Euroclinic / Regina Maria) si de fiecare data am fost anuntata cu o zi inainte ca programarea se anuleaza. Ultima data nu s-a mai anulat, insa a venit altcineva in locul lui (o doctorita tanara-tanara si tare draguta, dar...)
Asadar, vroiam sa va intreb ce ar trebui sa fac ca sa ajung la un consult la dr. Haiduc? Stiu ca mai are consultati la Medical City si la Filantropia. Unde ar trebui sa ma duc ca sa fiu sigura ca nu se mai anuleaza programarea sau ca nu vine altcineva in locul dlui doctor?


Va multumesc!
Sa aveti sarcini usoare si bb-i sanatosi!

Optimistul e mai aproape de Adevar.


Bine ai venit printre noi. Cel mai sigur il gasesti la Medical City. Eu toata sarcina numai acolo am fost si nu mi s-a anulat nici o programare, doar ca este ceva aglomerat si de obicei astepti peste ora programarii. Daca mai ai si alte intrebari...

Sarcina usoara! [flo]

[gravi] 36 + cu [fetita] Diana Anastasia

#25
Albinutzzza

Albinutzzza

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 128 mesaje

Postat 18 noiembrie 2011 - 11:01

Neatza fetele,

niccostea cel mai bine faci o programare la Medical City. Nici mie nu mi s-a anulat nici o programare.

Ce mai ziceti fetele? Ce fac burticile si mamicile? Din pacate nu mai e asa animat topicul :(((((((



#26
LadyZelda

LadyZelda
  • Membri
  • 4 mesaje

Postat 19 noiembrie 2011 - 00:28

Bine v-am gasit!
Eu fac deja parte din clubul mamicilor, avand un baietel de 5 ani nascut cu ajutorul dl doctor Catalin Haiduc. Acuma se pare ca asteptam tot un baietel care are momentan cam 33 de saptamani. Am urmarit discutiile de aici si uneori mi-au fost de folos, asa ca multumesc celor care au postat! Sincer, nu m-am gandit sa schimb medicul cu care am nascut prima oara, mai ales ca totul a fost destul de bine (cam atat pe cat poate fi bine o operatie de cezariana de care se pare ca nu scap nici a doua oara).
Bafta cu burticile!

#27
Albinutzzza

Albinutzzza

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 128 mesaje

Postat 19 noiembrie 2011 - 19:18

Bine ai venit LadyZelda!

Nu ai pus problema unei nasteri naturale?

Sarcina usoara in continuare!

#28
LadyZelda

LadyZelda
  • Membri
  • 4 mesaje

Postat 21 noiembrie 2011 - 22:05

O sa discutam serios la controlul urmator. Sa vedem poate totusi se gandeste si bebe sa se pozitioneze normal (momentan nu s-a intors).

#29
Camica_24

Camica_24

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 71 mesaje

Postat 24 noiembrie 2011 - 00:27

Buna mamici si burtici!

Din pacate nu prea mai am timp sa intru mereu dar mai citesc despre voi cand mai prind cate un moment. Noi suntem bine. Irinuca mea are aproape 6 luni si mananca foarte bine supa de zarzavat si branza cu mar :) Sincer acum nu mai stiu ce as putea sa ii mai introduc... Care ar fi urmatorul aliment dupa branzica? O alta problema este constipatia... Nu stiu cum sa fac sa nu o invat cu supozitor... Nu as vrea sa o obisnuiesc asa... Daca poate sa ma ajute vreo mamica cu vreun sfat, va multumesc din suflet!

#30
carmenpit77

carmenpit77

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 360 mesaje

Postat 24 noiembrie 2011 - 13:13

Buna Camica si eu sunt cam in aceasi situatie cu tine. Intru mai rar din lipsa de timp dar intotdeauna intru si aici sa vad ce mai face dl dr. Si noi avem 6 luni dar nu ne place mancarea deloc deocamdata si odata cu diversificarea ne-am si constipat.
Deocamdata am servit suc de morcov si mar, mar si para pasate si supa de radacinoase dar nimic nu ne este pe plac
Multa bafta va pup.


Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • A 15a postare

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 11:33

  • Cea mai asteptata ecografie

    Roxana3001
    - Astăzi, 11:06

  • Bagajul de maternitate 👜

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 08:13

  • Control

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 21:41

  • Ce am învățat până acum în sarcină?

    Ana1298
    - Ieri, 20:26

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -