Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Dr. Trandafir Florica


30 raspunsuri la acest subiect

#21
cristatudor

cristatudor
  • Membri
  • 3 mesaje

Postat 08 decembrie 2008 - 10:26

Faptul ca te indoiesti de identitatea mea confirma ceea ce spuneam: oricine poate spune orice pe forum. Adevarat ca daca trei iti spun ca esti beat te duci sa te culci. Fiecare face ce doreste si cum doreste, nu va obliga nimeni sa mergeti la ea.

#22
lalala13

lalala13

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.201 mesaje

Postat 08 decembrie 2008 - 13:08

exact! fiecare face ce vrea! daca putem invata din experientele altora de ce sa nu o facem? cine are ochi sa vada..cine nu...sa creada ce vrea..



si mai zic o data..eu nu am fost la aceasta doctorita, dar nu cred ca de 2 ani aproape de cand e deschis subiectul sta cineva special sa zica ceva de rau de ea



daca crezi asta.. chiar denota altceva ..





my somebody.... [i]



oare luna asta?-still counting...

[zana]incepem lupta cu kg..

#23
crislunca

crislunca

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 46 mesaje

Postat 22 mai 2009 - 12:23

Si eu am facut "tratament" acolo...la fel cum spun fetele...fara chitante, fara sa sti ce medicamente iei in plic...la preturi exorbitante....tinea usa inchisa la intrare, la prima intrevedere te chestiona mai ceva ca la politie. Nu mi-a prezentat incredere si am renuntat...
Am intalnit femei la Giulesti carora dr. le facuse mai mult rau decat bine
Eu multumesc lui D-zeu am un baietel si nu datorita d-sei.
Nu o recomand...

#24
alex259

alex259
  • Membri
  • 1 mesaje

Postat 26 ianuarie 2011 - 21:14

Orice a-ti zice voi si ce s-a mai spus despre Dr Florica Trandafir, trebuie sa spun ca pe mine m-a ajutat f mult.
Nu va uitati ca sunt logat cu nume de baiat, dar sotia nu stie o iota despre calculator. Ea e numai multumita asemeni si eu. Am reusit dupa 3 sedinta!!!!
Acum daca stiam, imi legam camera ascunsa de "ciorap" si se putea observa si studia cum si in ce vel s-a intamplat minunea.
[bibe]

#25
angelisima

angelisima
  • Membri
  • 1 mesaje

Postat 28 iunie 2011 - 17:43

dr Trandafir Florica e intr-adevar o escroaca. Poate ca stie niscaiva medicina dar...are niste preturi astronomice. Am ajuns la ea in luna martie 2011....mi-a facut analize de 2000 lei, apoi pe parcursul a 3 luni mi-a tot facut, zice ea, instilatii cu inductori hormonali si tratament cu aparate bioptron. Pentru toate astea, succesiv,in 3 luni, i-am platit aproximativ 7000 lei, bani pentru care nu am primit niciodata chitanta. Tratamentul ei m-a dezechilibrat hormonal...si normal ca nu am ramas insarcinata. Aceasta doctora, daca o putem numi asa....profita de dorinta femeilor care isi doresc cu ardoare un bebe si le jecmaneste pur si simplu... Sper sa ii vina cineva de hac. I-as face o reclamatie...dar nu stiu unde...Plus ca singurele dovezi ca am fost la ea sunt 2 retete scrise de ea...si rezultatele la analize, unde spune de cine au fost recomandate...Sa nu care cumva sa faceti greseala sa va duceti la ea....ca nu merita....cheltuiti banii fara folos...

#26
21ali

21ali

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 209 mesaje

Postat 28 iunie 2011 - 20:06

O Doamne ,dar de ce sa ne miram de un asa zis doctor care este mana in mana cu d-nul Crin Halaicu si care are pe cutarica nustiu unde si pila nustiu care;nu se lauda si asa prin cabinet?am si eu o mica povestioara despre dr "minune",prin 1999 am citit in revista Femeia ca face si desface orice numai sa ramai insarcinata si uite asa m-am protopit la usa eu cu tasca plina de bani ,ca de ,poate so prinde si de mine ceva .Si am mers o luna,apoi doua pina m-am trezit ca am un an de zile de cind stateam cracita dupa acel paravan si suportam acea injectie in uter .La un moment dat eram dusa cu capul ,parca ma hipnotiza simteam ca trebuie sa merg luna de luna.In sfirsit pot spune ca am cheltuit in jur de 4-5mil.lei pe luna,bani dati fara folos.Bineinteles ca nu vedeam chitanta,ba mai mult eram notata cu numele de Maria intr-un caiet studentesc,iar medicamentele care le primeam erau di Germania ceea ce nu era adevarat ,erau simple vitamine nicicum hormonale.Ceea ce regret si azi sunt anii si banii dati cui nu trebuia ,deci FUGITI CIT PUTETI DE ACEASTA FEMEIE!!!!!!!!!!!!va doresc numai bine,iar cine a reusit cu ea sigur nu a fost meritul ei ci mana lui Dumnezeu.

ali

#27
danaiulia

danaiulia

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 187 mesaje

Postat 07 iulie 2011 - 04:41

O Excroaca, exact cum s-a mai spus probabil efectul placebo. Eu am fost in1997 m-a jagmanit la greu nu am avut rezultate dar nici dovezi ca am fost la ia, iar cand am sunat redactorul de revista Femeia mi-a zis sa citesc ca jos in coltul reclamei este un P de la publicitate pe care o platea ffff bine. In aceea vreme Stela Popescu avea o emisiune Pt dumnevoastra doamna la care am scris si am spus ce se intampa in spatele acelei usii inchise a cabinetului unde erau cel putin40 de feme/pe zi care visau sa ajunga mama. ( asa ca din atatea or fi fost si rezultate da din pura intamplare nu din tratament). Stela mi-a citit scrisoarea a dat toate detaliile ce i le-am furnizat da uite ca excroaca si-a mutat reclama in formula As si prosteste fraiere ca noi care ne dorim copii cu tratamente de internista sau generalista. Ea nu e proasta noi am fost cand ne-am lasat cobai si habar n-am avut ce ne da. Ne putea si otravii ca eram ca vitele tratate. Da se vede ca are spate puternic asta e clar....

#28
danaiulia

danaiulia

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 187 mesaje

Postat 07 iulie 2011 - 04:43

O Excroaca, exact cum s-a mai spus probabil efectul placebo. Eu am fost in1997 m-a jagmanit la greu nu am avut rezultate dar nici dovezi ca am fost la ia, iar cand am sunat redactorul de revista Femeia mi-a zis sa citesc ca jos in coltul reclamei este un P de la publicitate pe care o platea ffff bine. In aceea vreme Stela Popescu avea o emisiune Pt dumnevoastra doamna la care am scris si am spus ce se intampa in spatele acelei usii inchise a cabinetului unde erau cel putin40 de feme/pe zi care visau sa ajunga mama. ( asa ca din atatea or fi fost si rezultate da din pura intamplare nu din tratament). Stela mi-a citit scrisoarea a dat toate detaliile ce i le-am furnizat da uite ca excroaca si-a mutat reclama in formula As si prosteste fraiere ca noi care ne dorim copii cu tratamente de internista sau generalista. Ea nu e proasta noi am fost cand ne-am lasat cobai si habar n-am avut ce ne da. Ne putea si otravii ca eram ca vitele tratate. Da se vede ca are spate puternic asta e clar....

#29
ddianadd

ddianadd
  • Membri
  • 2 mesaje

Postat 27 mai 2012 - 22:19

Am nascut in 2011 o fetita minunata, datorita dr.Trandafir, dupa multe incercari si nenumarate vizite la alte cabinete. Dr. s-a comportat cu mine impecabil. Preturile sunt conform tratamentului pe care ti-l face. Nu poti avea calitate la bani putini, dar nici nu sunt atat de exagerate preturile asa cum au postat altele. Daca nu va convine mergeti la maternitate unde va ia si banii si nu primiti nici o atentie. Nu mai aruncati cu noroi, daca nu aveti habar despre ce este vorba. Nu patati numele unui om daca sunteti voi pline de nemultumiri. Din partea mea tot respectul pentru dr.Trandafir.

#30
SimonneL

SimonneL

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 107 mesaje

Postat 16 iulie 2012 - 19:15

E o excroaca de prima mana, ma mir ca inca mai profeseaza si nu au bagat-o astia la inchisoare! Fetelor, aveti mare grija, nu mergeti la ea, pe ea o intereseaza doar banii! Un an de zile m-a purtat pe drumuri si m-a tapat de zeci de milioane! De pomana, analizele nu le vedeam niciodata, imi lua sange asistenta ei si ma punea sa platesc 6-700 RON asa din cer, fara chitanta fara justificare, nu vedeam in veci rezultatele, le tinea ea acolo, imi dadea niste pastile intr-un pliculet sa le inghit , naiba stie ce ca mi-a produs un chist ovarian de 6 cm de era sa ajung la operatie, imi facea niste injectii in uter si coapse cu acelasi ac, iar nu stiu ce era acolo, A, si mai facea un fel de fizioterapie, fara sens si toate pacientele, dupa parerea ei aveau rani pe col si le trata ea dupa ureche. Si totul la niste sume colosale! Inutil sa va spun ca tratamentele ei nu dau rezultate, decat intamplator, si oricum fata respectiva ar fi ramas insarcinata! Cine o lauda aici nu stie ce spune sau o fi ea under cover, prea suna a laude groase si mincinoase. Imi vine sa merg eu s ao reclam la colegiul medicilor sa nu mai nenoroceasca si alte fete. Eu am facut copil pana la urma, dar nu datorita ei, nici macar nu are specilaitate gineco, e generalista mi se pare! Aveti grija pe mana cui va dati cu o asemenea problema sensibila fetelor, e lipsita de scrupule!


Panic Questions

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

  • inchidere cont

    Anamaria Pandele
    - apr 02 2024 19:23

  • Anamaria Pandele
    - apr 02 2024 18:13

  • demetererika554@gmail.com
    - mar 30 2024 22:38

Last Blogs

  • Placenta anterioara

    Deutzuk
    - Astăzi, 19:37

  • Emotia primului test pozitiv

    Andrevvv
    - Astăzi, 19:12

  • Anuntul sarcinii

    FloreClau
    - Astăzi, 18:44

  • Vacantaaaa

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 18:21

  • Dureri de masea în sarcină

    Ioone
    - Astăzi, 15:57

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -