Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Dr. Trandafir Florica


30 raspunsuri la acest subiect

#11
simoni77

simoni77
  • Membri
  • 1 mesaje

Postat 29 august 2007 - 16:18

Fugiti cat puteti de aceasta zisa doctora. Nu face altceva decat sa ia banii persoanelor care si asa au destule probleme si cheltuieli. Si eu am fost una dintre persoanele care au luat "teapa" ca sa spun asa, numai ca anul trecut era mai "ieftin", eu la prima consultatie am dat 8 mil, iar apoi din 2 in 2 saptamani, cate 5-6 mil, pt 2 injectii, cateva pastile (puse in pliculet) ca nici macar nu stiai ce iei, si niste ovule. Acum cand stau si ma gandesc ce naiva am fost nici nu-mi vine sa cred, eu pur si simplu am renuntat sa mai merg, pt ca nu mi-a placut cum mi-a vb atunci cand am intrebat ce medicamente iau si daca tb sa mai continui mult acest tratament( pe mine ma interesa d.p.d.v. financiar), asa ca sfatul meu este sa nu mai cheltuiti banii degeaba. Eu am urmat aproape 3 luni si am cheltuit f. mult, dar nu am obtinut nimic, dupa asta am intrat pe net in legatura cu alte fete care si ele fusesera in aceeasi situatie, unele chiar cu grave repercusiuni asupra sanatatii, si mi-a parut rau ca nu ma mai informasem inainte, dar asta e ce a fost a fost, tot ce conteaza e sa nu lasam si alte fete sa fie pacalite. ORicum in perioada cand mergeam eu, erau f. multe d-ne, din multe judete, erau si din Galati, Ploiesti, Calarasi, etc, deci ar fi ideal daca am putea sa facem ceva sa stopam aceasta femeie, care isi spune "doctor" si se joaca cu cea mai mare dorinta a unei familii, aceea de a avea copii.

#12
andriushca

andriushca

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.088 mesaje

Postat 29 august 2007 - 17:25

oare cine o tine in spate pe aceasta persoana? poate ar fi bine sa sesizam undeva acest caz.[xx(]



ZOZOLINA



andreea



...daca viata ti-a dat lamai... fa limonada!...



COUNTING THE DAYS



#13
psj

psj

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 936 mesaje

Postat 29 august 2007 - 18:24

isi face reclama pe undeva? nu inteleg cum poate avea paciente din toata tara si sa fie atat de incapabila, ca sa nu zic mai rau.
cred ca la colegiul medicilor se poate reclama. macar da ceva chitante sau e greu de demonstrat ca a fost cineva pe acolo?

#14
andriushca

andriushca

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.088 mesaje

Postat 29 august 2007 - 21:50

si eu tot la colegiul medicilor m-am gandit. nu stiu daca da chitante, eu n-am apucat sa ma mai duc, desi ma programasem (am povestit mai sus), asa ca nu stiu. dar asta ar fi singura modalitate? i s-ar putea inscena ceva, spre ex. sa se programeze cineva la consultatie, sa o inregistreze cu camera ascunsa, apoi sa mearga la un post tv, samd. ar fi trebuit sa pastrate acele pastilute si injectii si duse la analiza, sa se vada ce sunt. poate suna copilareste, dar zic si eu.



ZOZOLINA



andreea



...daca viata ti-a dat lamai... fa limonada!...



COUNTING THE DAYS



#15
criss_2081

criss_2081

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 266 mesaje

Postat 29 august 2007 - 22:51

eu am citit despre aceasta doctorita in formula as unde culmea i se facea o super reclama, imi venea sa le trimit un mail la redactie cum de au acceptat sa faca reclama in paginile lor la un asa zis medic- "specializat in infertilitate in strainatate"

#16
cristatudor

cristatudor
  • Membri
  • 3 mesaje

Postat 06 decembrie 2008 - 16:13

Eu ma minunez de ce scrieti voi aici - si imi suna a campanie de denigrare. Eu, personal, am fost pacienta doamnei doctor, nu puteam avea copii si am urmat un tratament la dansa. Nu stiu de ce nu sunati persoanele care au copii datorita dansei - in Formula As am vazut ca sunt diferite femei care isi dau si numarul de telefon si au si fotografia copiilor, deci e verificabil. Decat sa o balacariti sub semnul anonimatului pe aici prin forum mai bine informati-va. Asta daca nu cumva v-ati pus in minte sa o denigrati si atunci ar trebui sa va fie rusine.

#17
lalala13

lalala13

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.201 mesaje

Postat 06 decembrie 2008 - 18:10

cristatudor e o intreaga campanie de denigrare impotriva dansei..iti zic eu [alcool]



acum sincer, eu nu am fost la dumneai si nu cred ca mi-as permite la asemenea preturi, dar daca atatea persoane care nu se cunosc intre ele, au aceasi parare inseamna ca pe undeva e o "buba" care arde.



soorry daca m-am bagat dar chiar nu m-am putut abtine.



my somebody.... [i]



oare luna asta?-still counting...

[zana]incepem lupta cu kg..

#18
floric_ea

floric_ea

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 140 mesaje

Postat 07 decembrie 2008 - 12:58

Subscriu la cele scrise (negativ) despre dna dr. Nu stiu cum de inca mai profeseaza pt ca am avut probleme cu ea undeva in 1999. Si atunci practica un fel de voodoo, nu medicina. S-au crucit toti dr de dupa cand le-am povestit ce am patit si toti o stiau ca pe o escroaca.

Singurul efect pe care al putea sa-l aiba tratamentele ei in infertilitate banuiesc ca e placebo. Asa ca persoanele care au facut copiii datorita tratamentelor ei probabil ca au beneficiat de pe urma relaxarii produse de....acid acetilsalicic sau ce pune ea in pliculete[:D].

Oricum, fugiti cat puteti.

#19
cristatudor

cristatudor
  • Membri
  • 3 mesaje

Postat 07 decembrie 2008 - 13:01

Sub semnul anonimatului cred ca poti sa-ti faci si zece adrese de mail si sa tot trimiti mesaje. Eu nu cred in vorbe aruncate asa, pe forum. Eu stiu ca am fost la dansa si mi-a rezolvat problema medicala.

#20
EliaElia

EliaElia

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 374 mesaje

Postat 07 decembrie 2008 - 19:25

Tu de ce ai fi mai credibila? De unde stim ca nu esti chiar dna Trandafir?
Exemplele din formula as nu ma conving, am o cunostinta careia i-au aparut fotografiile intr-o revista, cu alt nume, probabil nici nu stiau cum o cheama. Pozele fiind luate de pe net. Chiar a vrut sa-i dea in judecata dar a zis sa nu mai piarda timpul aiurea.

Camelia si [copil] Laura (06.02.2008)



Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Dublu test pozitiv È™i nopÈ›i întregi nedormite!

    Ana1298
    - Astăzi, 17:26

  • Gata vacanta!

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 16:16

  • Minunea asteptata din burtica

    RoxiMada
    - Astăzi, 15:26

  • Nasterea prin cezariana

    AdrianaBlo
    - Astăzi, 10:27

  • Alăptare 🤱🏻

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 09:57

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -