Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 48 voturi

Mi-a fost rusineeeeee


401 raspunsuri la acest subiect

#11
bobocel_07

bobocel_07

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.123 mesaje

Postat 04 martie 2010 - 03:04

Am patit si eu o faza nasoala cand aveam vreo 15 ani.Eram cu prieteni la taclale afara in apropierea blocului meu.Deodata ma apuca sa fac pipi.Ma duc acasa si constat ca nu este nimeni acasa si nu am nici cheie.Ma intorc inapoi si ma tin cat pot eu de mult.Cand am simtit ca nu pot sa mai tin am rugat o prietena sa mearga cu mine intr-un tufis sa ma tina de sase.A mers.Tocmai cand ma apuc si eu de treaba prietena mea imi spune ca vine cineva.Eu ii soptesc ca nu pot sa ma mai opreasc, ea disperata imi spune ca se apropie si mai mult si atunci am tras pantaloni pe mine facand incontinuu.De atata tinut nu am putut sa ma mai opresc deci am facut pe mine.Prietena care era cu mine nu mai putea de ras si asa au aflat toti de isprava mea si imi era o rusine.Dupa toata tevatura am urcat in scara blocului uda fleasca si am asteptat sa vina unul din parinti.Noroc ca nu a observat mama ca sunt uda ca dadeam de alta rusine.

alexia_07

#12
anca74

anca74

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 759 mesaje

Postat 04 martie 2010 - 04:55

jade, geniala patania ta! [:D] Povestesti... de milioane! [pk]



Mamica de Zanuta mica, Anna Laura [zana]



Shape up, Anca!

Le meilleur moyen de réaliser ses rêves c'est de se réveiller.

#13
petra

petra

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 783 mesaje

Postat 04 martie 2010 - 08:46

Excelent subiectul ![:-)))]
Impor moderatorii sa nu-l mute!!!! [iartama]



La toti numai bine!

#14
Rufus

Rufus

    Membru VIP

  • Moderators
  • 15.555 mesaje

Postat 04 martie 2010 - 10:36

Citat:
citat din mesajul lui petra
Excelent subiectul ![:-)))]Impor moderatorii sa nu-l mute!!!! [iartama]La toti numai bine!
Pai, nu-l muta...dar unde-i contributia ta?[:)]Aveam 19 ani, eram in cantonament in Dumbrava Sibiului si era o seara de dans; incercam sa ma fac remarcat, era o gramada de puicute...si cand dansam mai cu foc, se apropie antrenorul si-mi sopteste ca am o gaura...in fund. Tocmai ma inlantuisem cu cea care credeam eu ca-i aleasa...m-am inverzit si, intr-o fractiune de secunda, mi-au trecut prin minte nu anii ce-au trecut, ci fitzele pe care le facusem pana atunci. Nu stiu cum m-am scurs pe langa ziduri, in intimitate, unde am constatat ca pantalonii erau intregi!Cand m-am reintors, toata lumea ranjea la mine, iar antrenorul mi-a zis (de data asta in gura mare) ca ce ma strofoc atata, ca toti avem cate o gaura in fund.N-am mai facut doi bani toata seara...RUFUS, TORA si cele 3 minuni ale lor[foto] Surpriza 2008[foto]"EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde

#15
violetan

violetan

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.678 mesaje

Postat 04 martie 2010 - 10:40

Doamne, aniela, jade, marius si, de fapt, absolut toate fetele, am ras cu lacrimi! Mi s-a intins rimelu' si am o intalnire la 11[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))]

Eu am scris niste povesti din astea jenante si la juma' de neuron-ul conchitei, asa ca nu le mai repet. Am sa spun alta (marius, astupa-ti urechiule in dubla ta calitate si de barbat si de moderator)[asia]: eram acum multi ani in delegatie la Oltchim sau Petrobrazi nu mai stiu, in biroul directorului general, cu inca 3 persoane. Ma pregateam de plecare dupa negocieri lungi si obositoare. Scot delegatia din geanta si il rog pe directorul general: "Imi puneti, va rog, stamp (>) la pe delegatie, va rog?" Cel mai nasol a fost ca nimeni n-a ras, ca sa salveze, cat de cat situatia...[:I]
Si inca una, de la facultate. Eram sefa de grupa si ma dadeam smechera in fata grupei, la o tigara, pe hol, asteptand rezultatele de la examen. In centrul atentiei, povesteam insufletita tot soiul de traznai, timp in care mi-am bagat mana in geanta sa scot pachetul de tigari, pe care l-am aruncat, intr-un gest dezinvolt si fitos (cam in genul cocalarilor de-si arunca cheile de la masina si telefonul pe masa in club) pe una dintre bancile in jurul carora stateam. Toti au ramas muti neintelegand de ce am simtit nevoia sa arunc pachetul de OB...[:D][:I]

Violeta, mami de Laurentiu Cristian 15.08.2007



#16
marius

marius

    Membru VIP

  • Moderators
  • 25.083 mesaje

Postat 04 martie 2010 - 10:41

Eu i-as fi copt-o cumva antrenorului.[:D]



Eu pur si simplu / Pagina familiei / Tot noi / Mai multe... / Video

Pagina legislativa

#17
violetan

violetan

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.678 mesaje

Postat 04 martie 2010 - 10:42

Rufus.....[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))]

Violeta, mami de Laurentiu Cristian 15.08.2007



#18
hannen

hannen

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.330 mesaje

Postat 04 martie 2010 - 10:43

Citat:
citat din mesajul lui Rufus
Citat:
citat din mesajul lui petra
Excelent subiectul ![:-)))]Impor moderatorii sa nu-l mute!!!! [iartama]La toti numai bine!
Pai, nu-l muta...dar unde-i contributia ta?[:)]Aveam 19 ani, eram in cantonament in Dumbrava Sibiului si era o seara de dans; incercam sa ma fac remarcat, era o gramada de puicute...si cand dansam mai cu foc, se apropie antrenorul si-mi sopteste ca am o gaura...in fund. Tocmai ma inlantuisem cu cea care credeam eu ca-i aleasa...m-am inverzit si, intr-o fractiune de secunda, mi-au trecut prin minte nu anii ce-au trecut, ci fitzele pe care le facusem pana atunci. Nu stiu cum m-am scurs pe langa ziduri, in intimitate, unde am constatat ca pantalonii erau intregi!Cand m-am reintors, toata lumea ranjea la mine, iar antrenorul mi-a zis (de data asta in gura mare) ca ce ma strofoc atata, ca toti avem cate o gaura in fund.N-am mai facut doi bani toata seara...RUFUS, TORA si cele 3 minuni ale lor[foto] Surpriza 2008[foto]"EXPERIENTA este numele pe care-l dam greselilor noastre" Oscar Wilde
[:-)))][:-)))][:-)))][:-)))][:-)))]Nu mai pot!Ma doare burta de ris!A fost singurul mesaj la care m-am incecat cu mincarea (nu va zic ce mincam ca sa nu ajung subiect de sicane[:D])Hannen [9cer]mamica de trei printzese Amira[zana] Israa[majoreta] Inas[iepu]ISLAM DENOUNCES TERRORISMI want to tell the world... a StoryOccupation 101: Voice of the Silenced MajorityThe Future`s So Bright I Gotta Wear Shades [8D]"In a world filled with hate,we must still dare to hope.In a world filled with anger,we must still dare to comfort.In a world filled with despair ,we must still dare to dream. And in a world filled with distrust,we must dare to believe."-Michael Jackson

#19
mina

mina

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.609 mesaje

Postat 04 martie 2010 - 11:30

Stati asa si tineti-va bine:



1. 1998, toamna, ne intoarcem din concediul de dupa cununia civila, ma imbrac la 16 ace in costum de business, imi pun sandalele cu toc inalt de la costumatia de cununie, mi=au sotu de mana si hai la serviciu. Lucram in asigurari pe vremea aia. Ajungem la metrou...coboram 2-3 scari si pooooooooooooooc, cade doamna si ca sania cu genunchii sub ea se duce la vale vreo 10 scari, cu atata hotarare ca am scapat si din mana sotului.



Ce comentarii mi-am auzit....ce apropos-uri de alcoale si droguri la ora 8 dimineata...nu vreti sa stiti. Ok, de bine de rau ma culege al meu de pe jos, rogvaiv la fata de "bucurie" si hai....am mers 6 statii de metrou si 2 de autobuz cu fusta aia scurta si dresurile vraiste sub care se vedeau niste rani si niste vanatai de mai mare frumusetea....pe bronzul meu din vacanta....



2. 2006, februarie. Lucram deja pe organizare de evenimente, eram in iuresul pregatirii unui eveniment, unu greu, cu cazari si administratie publica....si primul de asa anvergura asa ca eram chori de stress si oboseala. La un moment dat realizam ca n-avem niste bannere, sunam dupa o doamna de le comercializa, vine saraca femeie ramburs pe la 6 seara, ne prezinta cate in luna si in stele...prin cine stie ce minune reusim s=o servim si cu un ceai....toata treaba in tr-un birou mare in care erau insirate de-a valma devalmasiile pentru eveniment. Numa ca la final femeia imi da o carte de vizita si m=apuca brusc politetea sa ii dau si eu. Cum nu prea puteai ghici pe unde ar fi o cutie de carti de vizita pe biroul meu, bag mana in geanta intr-un buzunar din ala interior lateral si....ii pun fericita femeii in mana un tampon d'ala zilnic, super slim....ca gresisem buzunaru si cautasem in ala cu rusinoase!!!!!!!!!! Si nu era macar d'ala cu ambalaj individual.....Noroc ca biata de ea era open mind si s-a pus pe un ras amabil de m-a scos, nitel, din marea jena. Efectele: de atunci folosesc doar tampoane ambalate individual, in seara aia m-au trimis colegii acasa cu taxiul si cu bilet pt sot in care recomandau strongly odihna si, de atunci, de cate ori trec printr-un moment penibil, il traversez mai usor gandindu-ma "las-o incolo, doar nu i-am dat un tampon in loc de=o carte de vizita!!!".



Mina si

Matei-Costin, sensu'lu'viata lu'mami si tati

din:09.09.2004

cronicile vizigotului

TocanaDeCuvinte

Some people dream of success...while others wake up and work hard at it

#20
ANDREEA GEORGIANA

ANDREEA GEORGIANA

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 244 mesaje

Postat 04 martie 2010 - 11:32

Super subiect! Aici macar nu vor aparea dispute[:D]

Eram anul trecut in parcarea unui hipermarket din Brasov, cu un cos plin ochi de cumparaturi, cautandu-mi masina. O vad, ma duc glont la ea, apas butonul telecomenzii si...nimic. Mai apas o data, ma uit inauntru,pun mana pe maner, trag, mai apas o data, dau tarcoale (atenta si la cos[:D]) etc. Dupa vreo 3 minute de chin, aud o voce in spatele meu : "Daca tineti mortis sa va puneti bagajele in masina mea, n-am nimic impotriva, o deschid imediat!". Am intrat in pamant!!! Masina mea era pe celalat rand, asta era doar o biata victima identica.
Am condus pana acasa razand in hohote!!!







Oamenii se schimba.De obicei...in rau.


Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - Ieri, 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - Ieri, 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Control

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 21:41

  • Ce am învățat până acum în sarcină?

    Ana1298
    - Astăzi, 20:26

  • Bye bye la job

    FloreClau
    - Astăzi, 19:30

  • Palpitatii puternice

    RoxiMada
    - Astăzi, 17:33

  • Care este cel mai frumos lucru în a fi însărcinată?

    Ddeenniissaaa
    - Astăzi, 15:52

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -