Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Emisiunea "DANSEZ PENTRU TINE"


311 raspunsuri la acest subiect

#11
daniela_b

daniela_b

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.655 mesaje

Postat 28 martie 2006 - 17:47

mie cel mai mult mi-a placut emisiunea "chef de primavara" anuntata in cam ultimul moment, cea a Mihaelei Radulescu, desfasurata in acelasi timp cu "dansez cu tine/pentru tine" si la care eu m-am uitat (la cea a MR ma refer!). Mihaela a facut "tachinaj" la greu, foarte studiata emisiunea! Felicitari! Nu ma dau in vint dupa ea insa i-am adaugat o bila alba pentru ironie de bun gust. De mare exceptie cuplul Fanica si Oliveta! Citez din memorie: MR: "Oliveta, nu-l mai tine de brat pe Fanica, se supara Andreea Marin!"[:-)))][:-)))] Concomitent, Olivia Steer pe PROTV il agata de brat pe un Stefan Banica, vizibil jenat! Mihaela, nota 10![8D] Pastreaza-ti inima calma in timpul actiunii

#12
katty

katty

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.321 mesaje

Postat 28 martie 2006 - 18:05

Am vazut-o cap-coada. Mi-a placut mult. Intr-adevar toate situatiile sunt emotionante, dar cel cu nevasta paralizata pare cel mai greu! Cel mai mult imi place cum danseaza partenerul Cristinei Rus (si ea, bineinteles). Cine credeti ca iese (ce pereche). Eu cred ca Radu Ile si Lavinia (parca asa o chema pe fata)! Catalina & Andrei (3ani si jumatate) [cheers] "Imaginatia este mai importanta decat eruditia..." (Einstein)

#13
AYUMI

AYUMI

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 674 mesaje

Postat 29 martie 2006 - 05:55

Si eu cred ca perechea din care face parte Radu Ilie va iesi.Nu s-au descurcat foarte bine. Bianca http://community.web...m/user/ayumi118

#14
helga

helga

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 44 mesaje

Postat 29 martie 2006 - 18:23

Am vazut si eu emisiunea, ce-i drept, nu chiar cap-coada. Cu toate acestea am avut o imagine clara despre fiecare pereche, sigura ca mi-au placut Aliona cu Arsenie (mai putin Arsenie). Dar nu prea am inteles regulile jocului. Si se pare ca prima data il vad pe Banica in postura de prezentor, nu s-a descurcat rau, dar avea niste emotii.... Ma voi uita si vinerea asta sa vad pina la urma cu ce se maninca :) helga

#15
ooana

ooana

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.944 mesaje

Postat 29 martie 2006 - 20:07

O emisiune buna...in comparatie cu ce ne-a "obisnuit" protv-ul pana acum!

Daca vrei sa fi iubit, iubeste !!!

[flo]Oana & Marius
[url="http://daisyPath.com/days/060701/1/1/+1/1" alt="Daisypath Ticker" border="0" /></a></p></center>"] Wedding Day[/url]

#16
ange

ange

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.738 mesaje

Postat 30 martie 2006 - 07:56

dar prezentatoarea de langa banica cine e? eu tin pumnii pt. tipul cu nevasta paralizata.

#17
AYUMI

AYUMI

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 674 mesaje

Postat 30 martie 2006 - 13:11

Prezentatoarea emisiunii este de la departamentul de Stiri al PROTV-ului.O cheama Olivia Steer si este sotia lui Andi Moisescu. Bianca http://community.web...m/user/ayumi118

#18
Tzuni

Tzuni

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.104 mesaje

Postat 30 martie 2006 - 13:29

mie nu-mi plac doua aspecte:
1. s-a tot spus ca cei 8 concurenti sunt oameni care nu stiu sa danseze, ca acum invata bla bla bla....ca apoi sa aflam ca unul face dans de societate, altul face coregrafia, altul se antreneaza cu tatal care e coregraf... Din punctul asta de vedere, cei care intradevar n-au avut vreodata de-a face cu dansul, sunt clar defavorizati.
2. toti sunt tineri, frumosi si subtirei. As fi vrut sa vad si unul gen Arsinel (ma refer la varsta) si vreo concurenta gen Tanta (ma refer la kilograme) sa vad cum in conditiile date de varsta si greutate se strofoaca, muncesc din greu...pentru ca, pana la urma, nu cum isi misca coapsele trebuie sa apreciem, ci cum se lupta pt visul care trebuie implinit, nu? In Brazilia la emisiune a participat Maradona. Are o varsta si o burta pe masura. Dar sa-l fi vazut cum transpira si cum muncea din greu....

Zic si eu...

____________________________________
Tzuni [sofer] mic si drag si scump si grasunel



#19
april

april

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.234 mesaje

Postat 30 martie 2006 - 15:34

imi spune si mie cineva cine a castigat? ca nu am vazut decat inceputul, primele 2 perechi, apoi am plecat de acasa....asa ca....cine a castigat? Fericirea e alcatuita din lucruri marunte.[floare3] "And in the end, it's not the years in your life that count. It's the life in your years" Abraham Lincoln

#20
AYUMI

AYUMI

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 674 mesaje

Postat 31 martie 2006 - 04:07

Nu a castigat inca nimeni;perechea castigatoare va fi cea care va ramane pana la cea de-a saptea editie.Astazi una dintre cele doua perechi ramase in duel va trebui sa paraseasca concursul.(perechea din care face parte Radu Ilie si cea din care face parte Raluca Arvat) Bianca http://community.web...m/user/ayumi118


Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Bebe s-a intors deja, 28 saptamani

    marile11
    - Ieri, 22:17

  • Dublu test pozitiv È™i nopÈ›i întregi nedormite!

    Ana1298
    - Ieri, 17:26

  • Gata vacanta!

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 16:16

  • Minunea asteptata din burtica

    RoxiMada
    - Ieri, 15:26

  • Nasterea prin cezariana

    AdrianaBlo
    - Ieri, 10:27

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -