Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Emisiunea "DANSEZ PENTRU TINE"


311 raspunsuri la acest subiect

#1
AYUMI

AYUMI

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 674 mesaje

Postat 27 martie 2006 - 21:17

Ce parere aveti despre emisiune?Care este perechea voastra favorita? Bianca http://community.web...m/user/ayumi118

#2
geba2001

geba2001

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 170 mesaje

Postat 27 martie 2006 - 22:12

Mi-a placut emisiunea - am vazut-o sambata in reluare si imi plac mai multe perechi: m-au distrat la culme Viorel de la 3 sud est cu perechea lui, apoi mi-a placut si de luptatorul ala cum se misca pe pasi de dans, dar perechea preferata e Cristina Rus si partenerul ei. Cred ca voi urmari emisiunea si saptamana viitoare

#3
AYUMI

AYUMI

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 674 mesaje

Postat 27 martie 2006 - 22:21

Si mie mi-a placut foarte mult.Perechea mea favorita este cea cu Vioarel. Bianca http://community.web...m/user/ayumi118

#4
danette

danette

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 146 mesaje

Postat 27 martie 2006 - 23:19

Mie mi-au placut moldovenii (Arsenie cu Aliona), mai ales la sectiunea Disco, s-au descurcat super bine!

Radu Ille a fost tare "pe langa"... si Raluca Arvat parca era un LETZ din gard.
Luptatorul Iftimoaie... pana la urma era haios... pe mine m-a distrat

Dana & Iris 1an+
pozele noastre


#5
Theiuta

Theiuta

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 669 mesaje

Postat 27 martie 2006 - 23:30

Buna seara!
Eu nu ma dau in vint dupa umorul Protv, dar aceasta emisiune m-a incintat. Cristina Rus mi-a placut si Iftimoaie, iar Viorel a fost simpatic si original.

Theiuta

[pup]poze cu Nicolas[pup]


#6
ana-oana

ana-oana

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 110 mesaje

Postat 28 martie 2006 - 01:39

pe mine m-a impresionat cel cu nevasta paralizata. sper sa castige. de fapt toti au avut povesti impresionante, nici nu stii cu cine "sa tii". cred ca a fost singura emiisune din ultimul an cel putin la care m-am uitat da capo al fine. arvatoaica a fost pe langa total, ma asteptam sa fie mai sportista. si olivia steer a fost uneori depasita de evenimente, emotiile unei emisiuni in direct au fost prea mari pt ea. O. [flo] Om intr-adevar bun e numai acela care ar fi putut fi rau si n-a fost. Nicolae IORGA

#7
gabi.i

gabi.i

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 57 mesaje

Postat 28 martie 2006 - 02:34

Fetelor eu sper ca nu am inteles prea bine de aceea va intreb pe voi: castiga o singura persoana?si ceilalti?Mi s-ar parea nedrept sa faci audienta pe seama unor oameni necajiti sa le dai sperante ca si-ar putea indeplini un vis si apoi sa ii lasi de izbeliste. Gabica mamica

#8
Oana

Oana

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 638 mesaje

Postat 28 martie 2006 - 10:14

Mi-a placut si mie emisiunea, Protv-ul a obtinut o bila alba din partea mea la faza asta, chiar m-am mirat ca au putut sa scoata asa ceva ei care erau cam pusi pe manele si chestii aiurea. Bravo lor! Dintre perechi mi-au placut cei care au obtinut cele mai mari punctaje evident, adica Anca Turcasiu si partenerul ei si Cristina Rus si partenerul ei. Cred ca si altii mai pot avea sperante daca muncesc bine saptamanile astea. Dupa cele 8 saptamani castiga o singura pereche si banii ii ia o singura persoana, da. Asta e concursul nu pot castiga toti. E ceva nou si dragut o sa urmaresc in fiecare vineri sau sambata. Eu ma intrebam, oare probele vor fi aceleasi? Adica tot tango si disco sau vor fi alte genuri de dans? Si in legatura cu juriul nu stiu daca a fost foarte bine ales, adica primul tip Mazilu cred ca e dansator profesionist si Bitang e antrenoare de gimnastica, dar ceilalti doi? Emilia Popescu e actrita iar Willmark ala cine mai este ca nici nu am auzit de el, stie cineva?

Oana si Paul (3 iulie 2002)

poze
Ticker_Paul

#9
ana-oana

ana-oana

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 110 mesaje

Postat 28 martie 2006 - 11:41

wilmark este dj la radio (profm sau infopro, nu mai stiu) si are o scoala de dans (de samba parca). oricum, e din marea familie a proteveului. O. [flo] Om intr-adevar bun e numai acela care ar fi putut fi rau si n-a fost. Nicolae IORGA

#10

  • Guests
  • 0 mesaje

Postat 28 martie 2006 - 11:53

"chiar m-am mirat ca au putut sa scoata asa ceva ei" - Oana, nu sunt ei cu creatia, pur si simplu au cumparat un format de emisiune care in alte tari a avut mult succes. Eu am vazut emisiunea la italieni, acolo era un pic altfel, adica nu era un scop social ci unul de pur divertisment, "concurentii" erau chiar vedetele, care dansau cu dansatori profesionisti si trebuiau sa invete sa danseze cat mai bine. La fiecare emisiune pregateau alte stiluri de dans si pe masura ce treceau saptamanile (la italieni lunile, ca s-au pregatit foarte mult inainte) trebuiau sa ajunga sa poata dansa toate stilurile respective recunoscand singuri pe loc ce gen de muzica este (deci ce dans trebuie sa execute).

Despre emisiunea de la Pro Tv: si eu cred ca Olivia Steier mai are de invatat pentru emisiunile in direct, cand aveai impresia ca o buseste plansul, cand se incurca in vorbe, cand nu ii dadea Banica voie sa vorbeasca......sa speram ca data viitoare va fi mai bine.

Povestile intr-adevar au fost majoritatea impresionante, mai putin cea cu datoria la intretinere [bang] (care oricum nu are nici o sansa, fata e jalnica si partenerul pe masura) si cea cu mama careia ii va trece depresia daca mai ajunge odata in Brazilia. Sa fim seriosi....pot sa bag mana in foc ca daca femeia aia ar ajunge in Brazilia va veni de acolo si va intra intr-o depresie si mai mare....nu e realist scopul dupa parerea mea. Fiica danseaza bine si e frumoasa foc.

Mi-au placut mult Cristina Rus si partenerul si Anca Turcasiu si partenerul (acesta din urma este de o energie fantastica, toata admiratia pentru ce face pentru familia lui[cool]).

Adela [iepu] si Andrei (26.09.2004) [copil] 1 an +
Povestea nasterii ; Babyexpo


Panic Questions

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

  • inchidere cont

    Anamaria Pandele
    - apr 02 2024 19:23

  • Anamaria Pandele
    - apr 02 2024 18:13

  • demetererika554@gmail.com
    - mar 30 2024 22:38

Last Blogs

  • Cum a fost testul de toleranță la glucoză?

    Ddeenniissaaa
    - Astăzi, 00:45

  • Pregatiri

    Julix94
    - Ieri, 22:25

  • Burtica rotunda

    Roxana3001
    - Ieri, 18:47

  • Ecooo

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 17:38

  • Trimestrul 2 de sarcină

    BiancaDragnea
    - Ieri, 07:41

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -