Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Dovlecei de sept-oct 2009 *90* 7 luni!


195 raspunsuri la acest subiect

#21
Dana15

Dana15

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.226 mesaje

Postat 24 februarie 2010 - 11:41

Sa creasca mari dovlecii sarbatoriti astazi![flo]



cine-i Milly?![:I] ne stim? ne cunoastem?



Sabina nu vreau sa-ti stiu secretul, dar esti profi mamicule..l-am vazut si eu pe frumosul Emanuel[olala]..si pare o poza recenta, ca puiul sta in scaunel;



pe Andrei cel nazdravan, il mai admirasem[pup]



pupici pentru haiosul lui Moni..vegetarian il faci mami! (poate ca maine om vedea o poza cu copanul in mana[pk])



Mamica de minune scumpa Ana Elisa -16.octombrie.2009



Nasterea unei prichindute









Thank God I'm a woman!



Noi



#22
anomis28

anomis28

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 839 mesaje

Postat 24 februarie 2010 - 11:52

Buna dimineata,



[aerob][aerob][aerob]

azi avem multi [copil] sarbatoriti

[s][s]



Alessia

Ilinca Anamaria

Alexia Teodora

Rose Maria


Andrei Alexandru

Eric-Mihai

Dany

Emanuel Marcu
[s][s]




La multi Ani ! Milly

[s][s]





Acum ca am facut ochi, oare pe unde mai umbla Fata Mosului?[:-@]

fetele, voi mai stiti ceva de ea? si de Frantzuzoaica ei[olala]?



azi ma duc [shopi] sw jucarii pentru Dinu, abia astept[:D]



[mamica] lui Dinu Andrei (14.09)

#23
anomis28

anomis28

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 839 mesaje

Postat 24 februarie 2010 - 11:54

Citat:
citat din mesajul lui alex25
[s][s]La multe lunitze fericite ANDREI ALEXANDRU, ERIC MIHAI si ROSE MARIA[s][s]
-------------------------------------------------------------------------Alexandra [mamica] super fericita de [copil] ALESSIA ZEINA (26 septembrie 2009)[loveyou]Da Doamne sa fim sanatoase![ruga]
Buna dimineata Alex, cum e Alessiutza in dimineata asta?[pup] fetele dragi[mamica] lui Dinu Andrei (14.09)

#24
alex25

alex25

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.815 mesaje

Postat 24 februarie 2010 - 11:57

Anomis, buna dimineata!



Saru'mana de intrebare, dragutza ca deobicei.[pup] Alessia de ieri isi revenise (eu cred ca a fost deochiata, sa nu radeti, eu cred in asta cu deochiul ca era sa mor odata), dar aseara atata s-a foit pana a vomitat in valuri, a iesit si pe nasuc, a fost cumplit, apoi a dormit toata noaptea cum e ea obisnuita si dimineata a papat cuminte iar acum doarme iar...asadar nu pare a avea nimic. Eu insa am emotii ptr controlul la ortoped.[:I]



Spor la cumparaturi astazi, tare as fi mers si eu cand vad cat e de innorat afara.[q]



-------------------------------------------------------------------------

Alexandra [mamica] super fericita de [copil] ALESSIA ZEINA (26 septembrie 2009)[loveyou]

Da Doamne sa fim sanatoase![ruga]



#25
ralu0308

ralu0308

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 294 mesaje

Postat 24 februarie 2010 - 12:00

Mada,

am vazut filmuletzele cu Irinel in jimperoo...ce scump e, ca-ti vine sa-l mananci...pupam falcutzele[pup][pup][pup]



Raluca mamica lui Alexandru 10.09.09



Poze cu noi


#26
anomis28

anomis28

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 839 mesaje

Postat 24 februarie 2010 - 12:00

Citat:
citat din mesajul lui moni_iulia
Buna dimineata!Mihaela,multumim de capitol.[pup]Am luat si noi micul dejun ,mai tragem un pui de somn ,incercam sa iesim putin afara si apoi sa ne tineti pumnii ca mergem la ortoped(eu cred ca nu are nimic).[pup]Mamica iubitoare de Tudorita Mihaita in asteptarea primaverii [hippi] Romania[:(]- The land of choice
super poza, si zici a a muscat deja din el, right?bafta azi la doftor. Doamne Ajuta sa mergeti degeaba[flo][flo][flo].adik sa va spuna ca Tudor e perfect normal [:)][mamica] lui Dinu Andrei (14.09)

#27
NelaM

NelaM

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.080 mesaje

Postat 24 februarie 2010 - 12:02

La multi ani Andreiutului de Santorini, care azi face si el o varsta, nu?! Mami Santo, hai cu tratatia, nu ne mai tine asa, pe sec. [pup]

La multi ani si sarbatoritilor de azi!



I-am vazut si pe vegetarianul Iuliei si pianistul Mihaelei! Numai bebelaci unul si unul avem! Odiseea noastra va zic eu ca e plina de talente!



Sabina, si pozicile voastre le-am vazut zilele trecute, sunteti niste dulceti toate trei. Preferata mea ramane insa Erika, fara suparare.



Uka, parca mi-ai fi citit gandurile cu cerealele astea. Pana acum i-am dat Anei cereale simple, de la Nestle amestecate cu lapte de la mine. Sunt foarte dulci, de la laptele nostru. Dupa atata timp, azi m-am gandit: daca s-o fi saturat?! Si cum eu sunt "action woman" (dupa ce fac enspe planuri, super calculate, low risk, bla bla - tot defect profesional [bang]), am facut repede un shake de banana pe care Ana l-a ras, pur si simplu. Eu am vrut sa iese asa, un mixt de cereale si lapte, doar cu gust de banana. Pana la urma a fost aproape o banana intreaga, cu o lingura de cereale si subtiat cu gustul cunoscul ei, de laptic.

VOI SA NU FACETI CA MINE! Trebuia sa o iau treptat, cu cate o lingurita, ca la carte! Dar i-am dat cat a cerut, am riscat! Suntem bine, momentan (nu alergii sau alte cele). O sa continuam toata saptamana asta si cealalta pe acelasi cocktail la micul dejun (banana, cereale si lapte de la mine).



[rulo]

_____________________________________________

Nela, mamica de [copil] Ana nazdravana (19.09.09)


Don't take yourself so seriously, no one else does...


#28
ralu0308

ralu0308

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 294 mesaje

Postat 24 februarie 2010 - 12:03

Citat:
citat din mesajul lui Dana15
Citat:
citat din mesajul lui ralu0308
Citat:
citat din mesajul lui Dana15
asa..am mai vazut poze frumoase in cursul acestei zile si imi este teama ca de adormita ce sunt, as putea uita pe cineva: un baietel frumos cu bereta de mariner[:D] si care statea pe o olitza..cred ca-i al lui Ralu;-Mamica de minune scumpa Ana Elisa -16.octombrie.2009 Nasterea unei prichindute Thank God I'm a woman!Noi
Toata lumea ma intreaba de ce am cumparat olita la baiat...ca e prea mic[:-)))][:-)))].Eu ce sa fac daca scaunelul arata ca o olita[:D]Raluca mamica lui Alexandru 10.09.09Poze cu noi
Buna dimineata tuturor! Miha multumim frumos pentru capitol![flo][asia]Mai ralu, deci aceea nu-i o olitza?!!! jur ca asa se vede de la mine[alcool]..si m-am mai uitat o data, acum de dimineata..si de unde ai luat scaunelul acesta?Mamica de minune scumpa Ana Elisa -16.octombrie.2009 Nasterea unei prichinduteThank God I'm a woman!Noi
Raluca mamica lui Alexandru 10.09.09Poze cu noie BUMBO.se gaseste acilea http:/ /www.amazon .co.uk/gp/product/ B000GX31F2/ref=s9_simh_gw_p75_i1?pf_rd_m=A3P5ROKL5A1OLE&pf_rd_s=center-1&pf_rd_r=0MP7A7KKCGKH440QFPE3&pf_rd_t=101&pf_rd_p=467198433&pf_rd_i=468294[:D]ce adormita sunt....unde scrisesem

#29
anomis28

anomis28

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 839 mesaje

Postat 24 februarie 2010 - 12:07

Citat:
citat din mesajul lui alex25
Anomis, buna dimineata!Saru'mana de intrebare, dragutza ca deobicei.[pup] Alessia de ieri isi revenise (eu cred ca a fost deochiata, sa nu radeti, eu cred in asta cu deochiul ca era sa mor odata), dar aseara atata s-a foit pana a vomitat in valuri, a iesit si pe nasuc, a fost cumplit, apoi a dormit toata noaptea cum e ea obisnuita si dimineata a papat cuminte iar acum doarme iar...asadar nu pare a avea nimic. Eu insa am emotii ptr controlul la ortoped.[:I]Spor la cumparaturi astazi, tare as fi mers si eu cand vad cat e de innorat afara.[q]-------------------------------------------------------------------------Alexandra [mamica] super fericita de [copil] ALESSIA ZEINA (26 septembrie 2009)[loveyou]Da Doamne sa fim sanatoase![ruga]
Iai spus un Tatal Nostru? La noi asa trece daca se deoache. Bafta la medic si iti doresc sa-ti alungi piticii.[flo]Apropo de pitici, Monica, nu dai si tu catre noi niste poze cu Dragoselu' cel perfect si mimikosii?please, please, please[un pisoi care se uita rugator in ochii tai][mamica] lui Dinu Andrei (14.09)

#30
monica_dicut

monica_dicut

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.555 mesaje

Postat 24 februarie 2010 - 12:08

BUna dimineata [pup]



Monica [mamica] de Minune Dragos Alexandru(26.08.2009)

Povestea noastra________________________________________________

Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce",

trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte


Ingerasul Andrei[ruga]


Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Bebe s-a intors deja, 28 saptamani

    marile11
    - Ieri, 22:17

  • Dublu test pozitiv È™i nopÈ›i întregi nedormite!

    Ana1298
    - Ieri, 17:26

  • Gata vacanta!

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 16:16

  • Minunea asteptata din burtica

    RoxiMada
    - Ieri, 15:26

  • Nasterea prin cezariana

    AdrianaBlo
    - Ieri, 10:27

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -