Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Colectia de toamna-iarna 2005 (26)


224 raspunsuri la acest subiect

#11
anda77

anda77

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.548 mesaje

Postat 07 iulie 2011 - 00:24

madau, foarte tare vacanta cu vanu'

poza asta e superba: http://travel.websho...104310905iyTgzV

miruna este o maimuta cum nu s-a mai vazut - hlizeaza, hlizeala si iar hlizeala. altfel frumusica:D



lavi, ce sa mai zic de croatia, superba cum o stim. am ajuns sa stiu pe dinafara colturi de plaja, recunosc curbe pe faleza:))) din cauza voastra nu le-am uitat, in mod normal nu pastrezi amanunte de-asta in memorie.



mima, foarte dragut lake tahoe asta, zici ca e mare. nisip, nisip (banuiesc ca adus, dar nu are importanta) chiar mici valuri etc. plus ca-mi place grupul vostru sudat si oarecum cuminte.



alina, iti sta foarte bine in bleumarin. plus missa mica zici ca e dintr-o reclama la produse lactate elvetiene. o vad pe iarba verde, o vacuta in fundal si o fustita de heidi.



gata cu pozele, ma duc sa plimb cainele.



copilul de clasa a 3-a sau a 4-a al unei colege e intr-o tabara in croatia, pe banii ministerului educatiei ca e olimpic la romana. olimpiada pe bucuresti, deci nu pe tara, si tot a plecat in tabara asta. mi s-a parut foarte frumos din partea ministerului. toti au plecat pe undeva.



mama lui Nichita (09.12.2005)

Look who’s talking: Nichita-Andrei

filme cu puiutul meu, Nichita-Andrei

montaj anual



Calatoriile mele



"cel mai bun dar pe care il putem face copiilor nostri este sa stie ca sunt iubiti"

#12
madau

madau

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.400 mesaje

Postat 07 iulie 2011 - 00:26

Anda, si mie mi-a placut locatia respectiva, unde mai pui ca am si baut o cafea acolo jos la masuta care se vede pe mal, era o cafenea super micuta, 2 mese inauntru, una afara...[:D] Vizavi era un magazin cu hainute, mai vintage asa...dar scuumpeee



[mamica]Madau si [zana]Alexia Miruna (15 dec 2005)



povestea nasterii Mirunei, filmulet aniversar [i]

filmuletze poznase 1 si 2





bijuterii noi la UNIQUE BIJOUX[foto]








#13
anda77

anda77

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.548 mesaje

Postat 07 iulie 2011 - 00:27

http://www.timesnewr...acul-la-bulgari



mama lui Nichita (09.12.2005)

Look who’s talking: Nichita-Andrei

filme cu puiutul meu, Nichita-Andrei

montaj anual



Calatoriile mele



"cel mai bun dar pe care il putem face copiilor nostri este sa stie ca sunt iubiti"

#14
maria_alexia

maria_alexia

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.544 mesaje

Postat 07 iulie 2011 - 00:32

Coralia, interesante experientele voastre bulgaresti, m-am uitat cu google earth la palace-ul din nessebar - super asezare! Sper sa ne intalnim sa mai schimbam impresii...

Corapina, tinem pumnii sa nu fie pb. Am chiar remarcat prin jur: persoanele inalte tind sa aiba pb cu spatele si cu postura iar innotul ii ajuta mult.

Madau, super vacanta, sa va fie de bine!
Studiasem si eu cat costa sa inchiriezi un camper dintr-asta: daca adaugai costurile de parcare prin orase si pe cele de campare, ajungeai la nivel de hotel de 4 stele in Paris [:(].

Catutza, sanatate, sa treceti cat mai usor peste asta! Bine ca nu va strica concediul [:)].
Cred ca am mai spus: restrictia cu statul in casa la varicela n-o luati in mod absolut: trebuie evitat frigul (dar e mai cald afara decat in casa) si contactele, caci imunitatea proprie e la minim, si asa ramane vreo luna de la declansarea bolii. Eu stiu ca l-am tinut pe Cristi tot prin curte pe la bunici in perioada cu pricina (tot vara fiind).

#15
madau

madau

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.400 mesaje

Postat 07 iulie 2011 - 00:42

Maria, costurile de campare nu sunt mari, noi aici am platit 14 euro/noapte. De parcat prin orase am parcat ori la benzinarii ori in parcarile de la supermarketuri, oricum intr-o parcare normala e cam greu de intrat pt ca e mare magaoaia [:D].



Pt anul viitor planuim o escapada pe Coasta de Azur, mi-a recomandat cineva un site, daca mai intereseaza pe cineva subiectul puteti arunca si un ochi....au si casute de inchiriat. http://www.homair.com/



Gata ca am aberat destul pe subiectul asta, ma duc sa bag copilul la culcare[pup]



[mamica]Madau si [zana]Alexia Miruna (15 dec 2005)



povestea nasterii Mirunei, filmulet aniversar [i]

filmuletze poznase 1 si 2





bijuterii noi la UNIQUE BIJOUX[foto]








#16
lavi02

lavi02

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 7.184 mesaje

Postat 07 iulie 2011 - 01:49

Madau [wow] sunt super impresionata in mod placut, nu-mi vine sa cred ochilor, voi care erati campionii AI-urilor, ati fost cu camperul si pe deasupra v-a si placut! [bis] Supeeeer!
Bravo pentru vacanta, sa va fie de bine, de abia astept sa vad pozele!

Apropo de campinguri cu dichis, am vazut si noi anul trecut intr-unul, la Medulin, cum aveau inclusiv dusuri pentru caini, am facut si poza daca va aduceti aminte.

Catutza nu-ti fa griji cu dintisorii, si Silviei i-au iesit mai in spate si apoi au ajuns in pozitia corecta, la ea pana la urma problema e alta, ca nu e destul spatiu si pentru asta poarta aparat.
Refacere rapida cu varicela!!! Nu e rau ca a faut-o si a scapat de ea.

Corap spor la kineto, uf, si inaltimea are dezavantajele ei, n-as fi crezut, mereu imi doream sa fiu mai inalta.

Feli nu ne asezam direct, punem hartie [:D]
Chiar ca e ca in vremurile bune acum pe forum!

Madau ma bucur ca ti-au placut pozele.

Maria [:D] din Sibiu nu faci cu mult mai mult decat pana in Bulgaria [:D]


#17
meems

meems

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.366 mesaje

Postat 07 iulie 2011 - 02:12

Anda, chiar cuminte grupul nostru, nu ne-ai vazut prin poze ca nu ne mai saturam de remi? [:)]

Madau, foarte tare vacanta voastra. Si ma bucur ca a fost o experienta atat de placuta pentru voi! Tare dragute pozele, iar voi, fetele, sunteti tare frumoase [olala]

Feli, cum se mai simte Ilinca?

Lavi, Silvia ta parca s-a mai inaltat de la ultimele poze! Si seamana tot mai bine pe Virgil, desi cand era mai micuta imi parea ca seamana cu tine.

Meems & Rianna (16 dec. 2005)

#18
lavi02

lavi02

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 7.184 mesaje

Postat 07 iulie 2011 - 02:13

Ma uit acum la poze. Vad ca si Miruna avea tatuaj cu Hello Kitty probabil de la aceeasi inghetata ca si Nati [il]
Frumoasa vacanta!

Anda [:-)))] misto articolul, ca si primele comentarii! [cool]

Meems, ai dreptate, super peisajul la lacul Tahoe, auzisem de lacul asa de la colegii de servici care si-au facut concediul prin vestul statelor anul trecut in prelungirea unei conferinte sau ceva. Dar nu vazusem poze. foarte frumos, multumim! Chiar ca e tare dragut grupul vostru!

#19
Noki_Lara

Noki_Lara

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.006 mesaje

Postat 07 iulie 2011 - 16:21

Bau! [:)]



Aseara ne-am intalnit cu Corapino&co la Ikea. Maaaaaaaari, luuuuuungi, slabi si faini plozi![pup]Si cuminti.[:)]



Azi m-am plimbat prin lume, prin pozele voastre.[pk][pk][pk]



Lavi, superba Croatia si superbe pozele. I-am umplut contul lui Virgil de like-uri.[:D]Si m-a palit un dooooor de Brela.[pofta][pofta]



Meems, superbe si pozele voastre. Faina atmosfera si peisajele de vis. [pk][flo]Tu vesela si de 15 ani ca de obicei.[olala]



Madau, woooow, fooooarte tare vacanta voastra. [pk]Am facut si eu calcule mai demult cu varianta de camper si sa stii ca daca e vorba de inchiriat nu iesi deloc ieftin. Adica iesi la acelasi pret. [:-@]Sa va fie de bine iesirea! [pup]



Coralia, faine si pozele voatsre si vesele tare! Dap, Andreea e foarte inalta.[olala]











Poze cu noi [colegi]1 si 2



There are no shortcuts to happiness!


#20
coralia76

coralia76

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 400 mesaje

Postat 07 iulie 2011 - 19:21

Am apucat sa ma uit la pozele din Croatia din contul comun.Acum a trecut Croatia in topul posibilelor destinatii pentru la anul. [olala]
Foarte frumoase imagini, lacurile acelea de langa drum(cele cu haul [:D])mi s-au parut periculoase [:I]...dar ca peisaj..wow chiar exceptional.
Silvia e copia ta fidela Lavi, Nati parca seamana cu tati mai mult.Amandoua foarte vesele si pline de viata [olala].

Azi mi-am propus sa intru sa ma relaxez cu pozele de prin vacantele voastre...sa vedem daca se potrivesc planurile mele cu cele ale nazdravanilor mei [:D].



Coralia, mami de Andreea(14.11.2005) si Cristian (19.05.2009)



Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Control

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 21:41

  • Ce am învățat până acum în sarcină?

    Ana1298
    - Ieri, 20:26

  • Bye bye la job

    FloreClau
    - Ieri, 19:30

  • Palpitatii puternice

    RoxiMada
    - Ieri, 17:33

  • Care este cel mai frumos lucru în a fi însărcinată?

    Ddeenniissaaa
    - Ieri, 15:52

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -