Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 3 voturi

Top 20 pensiuni Romania


36 raspunsuri la acest subiect

#31
Littlelight

Littlelight

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 452 mesaje

Postat 12 mai 2012 - 22:08

Dar ceva pensiuni "probate" pe litoral. Ma intereseaza o camera curata cu baie proprie,acces la bucatarie si loc de joaca pentru copii mici (noi avem 2 ani).

__________________________________________________________________
Atunci cand oamenii sunt liberi sa faca ce vor, de obicei se imita unii pe altii...

#32
mariana90

mariana90

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 25 mesaje

Postat 21 mai 2012 - 09:13

Eu de fiecare data cand ajung pe litoralul nostru (foarte rar, chiar accidental pot spune :P) stau la hotelul gmg, este curat si destul de ok dar din pacate nu exista loc de joaca pentru copii !

#33
enkidu

enkidu
  • Membri
  • 6 mesaje

Postat 15 iunie 2012 - 12:07

Citat:
citat din mesajul lui paula76

confirm si eu despre vila BRAN, noi am fost anul trecut in jur de 10 iunie, cu 80 ron/ noapte-am prins o oferta.Este super, la banii astia sa ai toate facilitatile la dispozitie!!!Nu ai cum sa nu iti placa, plus ca, copiii sunt foarte incantati si relaxati.Cand am fost anul trecut in perioada aceea montau piscinele..........nu le aveau-e super sa ai timp de vara calduros si sa prinzi si baie in piscine.Daca putem, vrem sa ne ducem si anul asta cateva zile in august!!!Felicitari celor care au pus pe picioare intreg Complexul Vila Bran -si nu au nici preturi astronomice!!!!


Buna vreau sa stiu si eu cum ajung, i-am promis fetitei ca daca ia premiul I si invata bine plecam in Italia la matusa ei dar asta de Craciun si o sa mergem in vacanta la munte sa calareasca, si sa se balaceasca la piscina. ii plac foarte mult caii, intr-o zi cand ajung acasa ce credeti ca facea?Stransese toate jucariile ca ea le vinde sa faca bani de cal, sa cumpere unul.Mentionez ca are 8 ani in iulie...Si ii plac foarte mult caii. Si prin urmare este premianta anul acesta la clasa I, asa ca promisiunea trebuie tinuta. Am vazut comentariile voastre despre Club Vila bran si mi se pare ok, asa ca peste o luna zburam acolo , la cai si piscina.

#34
enkidu

enkidu
  • Membri
  • 6 mesaje

Postat 15 iunie 2012 - 12:13

Citat:
citat din mesajul lui paula76

confirm si eu despre vila BRAN, noi am fost anul trecut in jur de 10 iunie, cu 80 ron/ noapte-am prins o oferta.Este super, la banii astia sa ai toate facilitatile la dispozitie!!!Nu ai cum sa nu iti placa, plus ca, copiii sunt foarte incantati si relaxati.Cand am fost anul trecut in perioada aceea montau piscinele..........nu le aveau-e super sa ai timp de vara calduros si sa prinzi si baie in piscine.Daca putem, vrem sa ne ducem si anul asta cateva zile in august!!!Felicitari celor care au pus pe picioare intreg Complexul Vila Bran -si nu au nici preturi astronomice!!!!


Am intrat pe site-ul lor si cica nu te las sa te cazezi mai putin de 5 zile...eu vreau sa stau 3 nopti...oare nu se poate ??in luna iulie...dar am sa sun la ei sa vad ce spun

#35
enkidu

enkidu
  • Membri
  • 6 mesaje

Postat 15 iunie 2012 - 12:26

A fost cineva la perla Bucovinei , Gura Humorului, ma gandeam sa ajungem pe aici daca conditiile de la Club Vila Bran nu ne plac,http://www.rezervari-camere.ro/gura-humorului/cazare-in-gura-humorului.html

#36
Ella73

Ella73

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 13.293 mesaje

Postat 25 februarie 2013 - 17:38

Am fost in luna august la Perla Bucovinei (Voronet). Este superba (ft curat, camere moderne), are 4* pe care si le merita. E situata undeva mai sus, langa padure, chiar deasupra Manastirii Voronet. Are camera cu vedere spre padure sau spre manastire. Noi am avut camere cu vedere spre padure. Are doar 10 camere, apartine unei familii (contruita cu fonduri de la UE). Au restaurant propriu, care este mereu plin, mancarea e delicioasa (noi am vrut sa mancam doar o data pe zi la ei, dar pana la urma am mancat la pranz si seara). Personalul ft. amabil. Au 2 locuri de joaca pt copii (unul in spatele pensiunii si unul in fata unde este si restaurantul). Au si parcare proprie.

Ce ne-a deranjat putin erau cainii din Voronet, care veneau noaptea in padure si latrau. Cum insa afara oricum e frig noaptea, aveam geamurile inchise, altfel nu am fi putut dormi.



#37
silverchair

silverchair

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 12 mesaje

Postat 22 iunie 2013 - 22:06

Tot pe litoralul romanesc este de vizitat si vila Rocco - au trambulina afara, dar punctul forte sunt doua spatii de joaca in interior (pentru copii mai mici si pentru copii mai mari - foarte bine dotate cu jucarii). Camere sunt mari si exista o terasa foarte frumoasa la etaj.http://www.vilarocco.ro




Panic Questions

  • miha444
    - mar 22 2024 16:22

  • Progesteron in sarcina

    Flor_i
    - mar 18 2024 13:02

  • Cat mănâncă bebe la 2 luni

    mada204
    - mar 08 2024 16:24

  • PoÈ›i naÈ™te mai devreme de termen?

    Ezraa
    - mar 08 2024 06:39

  • Dermatita atopica

    MGeorgi30
    - mar 02 2024 13:10

Last Blogs

  • Vouchere materna

    Deutzuk
    - Astăzi, 14:48

  • Curs prenatal: nastere naturala

    AdrianaBlo
    - Astăzi, 13:35

  • Morfologie trimestrul 1

    ZDenisa
    - Ieri, 22:56

  • Morfologie trimestru 1

    Mica13
    - Ieri, 20:46

  • Incepem pregatirile

    madalinaiuliana27
    - Ieri, 20:10

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -