Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Nunta secolului - vazuta de noi


239 raspunsuri la acest subiect

#11
Rayuela

Rayuela

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.311 mesaje

Postat 27 aprilie 2011 - 19:13

ma bucur ca merge principesa Margareta si nu pseudo printul Paul de Romania,se pare ca numai in Romania ii merge figura de printisor.Tocmai citeam in insemnarile reginei Maria ce oameni infecti puteau fi cei din familia si anturajul lui Zizi Lambrino,numai pusi pe santaj si capatuiala..si se pare ca nepotul continua traditia[xx(]
incredibil e faptul ca apar pe la toate posturile de tleviziune si toti le pac plecaciuni ,majestatea voastra,bleah:((

Mami de Amelie si [gravi] 34+ cu gemeni

#12
en_kvinna

en_kvinna

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 626 mesaje

Postat 27 aprilie 2011 - 19:32

Mie imi place tare mult de cum se imbraca sotia lui Paul de Romania. Ma uitam la stirile despre ei doar din cauza aia. Are ea un aer de aristrocrata cum rar se mai gaseste. Dar poate doar eu vad asta.

#13
AB_AC

AB_AC

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.526 mesaje

Postat 27 aprilie 2011 - 20:41

Ntzz... printre neinvitatii de frunte este Sarah Ferguson... Acus ma intreb ce o descalifica cel mai tare: ca o divortat de Andrew si o tinut-o din scandal in scandal sau ca a fost prietena buna a Dianei.





Mey la "muritorii de rand" macar la nunta, la botez si la groapa se cam aduna cu totii.... In rest numa de bine.









----------------------





OspitalitateaGaiei

#14
LauraNicole

LauraNicole

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.880 mesaje

Postat 27 aprilie 2011 - 20:45

Citat:
citat din mesajul lui AB_AC
Ntzz... printre neinvitatii de frunte este Sarah Ferguson... Acus ma intreb ce o descalifica cel mai tare: ca o divortat de Andrew si o tinut-o din scandal in scandal sau ca a fost prietena buna a Dianei. Mey la "muritorii de rand" macar la nunta, la botez si la groapa se cam aduna cu totii.... In rest numa de bine.Daca fostul tau sot ar fi prins ca incearca sa te insele si sa te fraiereasca de bani, dat in gat in toate ziarele si pe toate canalele tv, ti-ar mai arde sa-l inviti la nunta nepotului tau? Eu nu cred.----------------------OspitalitateaGaiei
----------------------------------------------Povestile Alexei: http://forum.desprec...?log_id=148914O palma nu inseamna educatie!O palma inseamna ABUZ emotional si fizic asupra copilului !ZERO TOLERANTA PENTRU CEI/CELE CARE-SI LOVESC COPILUL FIZIC SAU PSIHIC !PUTETI AJUTA CU O JUCARIE,O HAINUTA,UN BANUT AICI:http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=152788&whichpage=11

#15
andacos

andacos

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 27.306 mesaje

Postat 27 aprilie 2011 - 20:52

Citat:
citat din mesajul lui AB_AC
Ntzz... printre neinvitatii de frunte este Sarah Ferguson... Acus ma intreb ce o descalifica cel mai tare: ca o divortat de Andrew si o tinut-o din scandal in scandal sau ca a fost prietena buna a Dianei. Mey la "muritorii de rand" macar la nunta, la botez si la groapa se cam aduna cu totii.... In rest numa de bine.----------------------OspitalitateaGaiei
Nici Obama nu se afla pe lista invitatzilor![:D]Danahandarbeit

#16
Luna1

Luna1

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.135 mesaje

Postat 27 aprilie 2011 - 21:00

Citat:
citat din mesajul lui AB_AC
Ntzz... printre neinvitatii de frunte este Sarah Ferguson... Acus ma intreb ce o descalifica cel mai tare: ca o divortat de Andrew si o tinut-o din scandal in scandal sau ca a fost prietena buna a Dianei. Mey la "muritorii de rand" macar la nunta, la botez si la groapa se cam aduna cu totii.... In rest numa de bine.----------------------OspitalitateaGaiei
Sau faptul ca au prins-o si filmat-o cu camera ascunsa cum cerea bani ziaristilor sa ii puna in legatura cu Casa Regala.

#17
denizel

denizel

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 7.078 mesaje

Postat 27 aprilie 2011 - 21:08

La subiectul acesta pot spune cat de mult nu-mi place de William? ;)) Mi se pare ca-i ca taica-so :D.

Guestus, unde esti?? Nici la nunta secolului nu apari si tu cu vreun comentariu? [olala]




~ Maamiii, îmi place pielea ta! E ca de câltitzã - din jurnalul unei mãmici de bãietel ~







#18
Victoria_mami

Victoria_mami

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 7.541 mesaje

Postat 27 aprilie 2011 - 21:22

Citat:
citat din mesajul lui LauraNicole
Dar exista zvonuri ca, din cauza casatoriei cu camila Camilla, printul Charles va renunta in favoarea fiului lui, William si ca de aceea William si Kate se grabesc sa se casatoareasca.----------------------------------------------Povestile Alexei: http://forum.desprec...?log_id=148914O palma nu inseamna educatie!O palma inseamna ABUZ emotional si fizic asupra copilului !ZERO TOLERANTA PENTRU CEI/CELE CARE-SI LOVESC COPILUL FIZIC SAU PSIHIC !PUTETI AJUTA CU O JUCARIE,O HAINUTA,UN BANUT AICI:http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=152788&whichpage=11
Se grabesc??? Sunt impreuna de 9 ani! Era graba dupa 9 luni, nu dupa 9 ani. Lumea a poreclit-o "Waity Katie" for a reason [:D]_____________________________________________Mami si Daddy lupta impotriva leucemiei, impreuna cu Printesa Victoria Isabella [fetita] 22.05.2008 Victoria Isabella, Printesa Noastra Perfecta!

#19
AB_AC

AB_AC

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.526 mesaje

Postat 27 aprilie 2011 - 21:31

Corect am zis din scandal in scandal..., nu?



Citat:


Daca fostul tau sot ar fi prins ca incearca sa te insele si sa te fraiereasca de bani, dat in gat in toate ziarele si pe toate canalele tv, ti-ar mai arde sa-l inviti la nunta nepotului tau? Eu nu cred.





Da ce se-nsoara Andrew? Poate vrei sa zici prietena mamei si ex-sotia de prost gust a unchiului. Si parca prin ianuarie se spunea ca William a trecut-o pe lista de invitati. Evident regina are alte prioritati.



Fergie are multe defecte si e sursa de scandal si soc, dar pe vremea cand eram e tanara si ma uitam dupa toalete Fergie era in toate tabloidele... avea o suta de kile, un sot absent o soacra prezenta si o cumnata care n-o ducea cu nimic mai bine...



In fine eu ce voiam sa zic e ca daca inviti tirani precum regele Marocului si printul mostenitor al Bahreinului... Sarah e mic copilas pe lista de pacate facute in viata asta.



Parca si regele Cambodgiei o primit invitatie dar n-a fost interesat.



----------------------





OspitalitateaGaiei


#20
andacos

andacos

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 27.306 mesaje

Postat 27 aprilie 2011 - 21:38

Da' e nunta lor,invita pe cine vor,in definitiv![:D]



Dana



handarbeit


Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - Ieri, 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - Ieri, 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Prima morfologie

    MamaRadului
    - Ieri, 23:19

  • Album de sarcină

    Ana1298
    - Ieri, 21:21

  • MărÈ›iÈ™or

    Ioanachea
    - Ieri, 21:14

  • Raceala...

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 19:51

  • Saptamana 25

    lili.95
    - Ieri, 13:44

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -