Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Mamici inimoase de Constanta*147*


197 raspunsuri la acest subiect

#11
CRIXIA

CRIXIA

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.253 mesaje

Postat 06 aprilie 2011 - 11:17

[s]La multi ani Alexia de Bettyk!![s]

O copilarie fericita alaturi de cei dragi


Mami Bettyk, sa primesti inzecit roadele eforturilor tale, sa te bucure domnisoara!!





Alexia & Ana

#12
bettyk

bettyk

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 354 mesaje

Postat 06 aprilie 2011 - 11:22

Multumesc din suflet fetelor! Asemenea si voua,sa va traiasca puiutii,sa fie sanatosi si sa va bucurati din plin de ei!



POZE NOI!

#13
mihaela77O

mihaela77O

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.629 mesaje

Postat 06 aprilie 2011 - 11:37

'neata...



Crix,foarte frumoase lucruile facute de mana ta!



Lulu,hotarta copilul,sa speram ca pana mai tarziu ii trece!



Bettyk,la multi ani,sa-ti traiasca fata![flo]



MIHAELA [mamica] DE [zana] ANDREEA(03.04.1997) SI [bonjovi] MIHAITA(25.09.2003)

Blogul lui Mihaita

Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT


A&M





Viata...













#14
lulu77

lulu77

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.144 mesaje

Postat 06 aprilie 2011 - 11:42

Citat:
citat din mesajul lui CRIXIA
Spor la pregatiri Bettyk!! Dragelor, pana facem schimb de kg, eu vin sa va prezint ce mai facProdusele vor ajunge la bazar pentru sustinerea copiilor nostri. Astept pareri sincere![pup]Alexia & Ana
asa cum ti-am scris si pe blog....m-ai cucerit! [pup]Alina, mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007) Bibi DavidBogdanMihaitaIonut

#15
Cornelia

Cornelia

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.351 mesaje

Postat 06 aprilie 2011 - 12:19

La multi ani fericiti Alexia! Petrecere frumoasa!




Va pup,
Cornelia, mami de Maria (2 iulie 2003), Stefan (4 mai 2005) si Vladimir (27 iunie 2009)

#16
vladis

vladis

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 806 mesaje

Postat 06 aprilie 2011 - 13:03

La Multi Ani, Alexia-Bianca! Mami Bettyk, sa iti traiasca d-ra si distractie placuta! te asteptam cu poze [s]



crix, multumim de capitol [pup] cat despre creatii, m-ai lasat fara cuvinte... crosetatul ca crosetatul, pe mine ideile m-au dat pe spate, ai imaginatie ... aia mica nu te ajuta cu ghemele? [:D]



kim, tu 7 in plus [wow] mie imi pari la fel de slaba, sunt sigura ca e cantarul dereglat.



lulu, poate a vazut luca pe la tv fumand vreun personaj care lui i se pare grozav, ca pe mine ma scoate din minti limbajul din desene, am renuntat demult la cartoon, insa constat ca si pe disney sunt destule tampenii [bang] oricum, nu stiu daca e musai dupa exemplul personal, cred ca tine mai mult de anturaj, ca doar miruna m-a vazut pe mine fumand dintotdeauna, dar e chiar agresiva cand e vb de fumat; oricum cica acum e cool sa nu fumezi, pacat ca e cool sa faci altele... mie sincer tare mi-e frica de schimbarea mediului la liceu si de tentatiile noi, trebuie sa fim mereu in alerta si in permanenta comunicare cu copilul si gasca de prieteni (m-a dat peste cap sb lui rufus de la "panica").

















mami de miruna(27.01.1996) si vlad (20.07.2005)



Si Mihaita are nevoie de voi!



Speranta si incredere pentru David







POZE

#17
lulu77

lulu77

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.144 mesaje

Postat 06 aprilie 2011 - 13:17

da vladis, sigur ca a vazut el pe cineva.la TV nu cred, ca nu e pasionat de desene, de fapt de TV [:D](ti-am mai povestit eu ca uneori mama iresponsabila ce sunt [:D] il rog sa stea putin la desene sa pot face si eu cate ceva prin casa, si el pur si simplu ignora TV-ul, iar atunci cand sta putin se uita la cele pe DVD sau pe minimax..Cartoon niciodata.

Mai noi e pasionat de "Romanii au talent", cred ca e singurul moment cand sta si el linistit la TV maximmmm 15-20 minute...in rest ..joaca/desen/pictat/plastelina/topaiala/dans/etc in continuuu[:D]Seamana cu mama lui [:I]

Una din activitatile preferate, in ultimul timp, seara de seara....opereaza.E dr si noi pacienti.si are un intreg arsenal, un adevarat bloc operator, ne intinde pe jos, ne pune perna sub cap, ne leaga de maini, ne ia temperatura, ne da sirop, ne ia sange cu siringa de la Nurofen, etc...deci isi aduce aminte destule din spital [:D]si la final ne zice:

"hai trezeste-te, mergem la mami!"





Alina, mamica lui LUCA GABRIEL (20.08.2007)



Bibi

David

Bogdan

Mihaita

Ionut















#18
simonapro

simonapro

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.768 mesaje

Postat 06 aprilie 2011 - 13:38



[s] La multi ani Alexia, sa ai multe bucurii si impliniri alaturi de cei dragi [s]



Crixia: ca si Dodo, ai maini magice, foarte frumoase lucrurile!



Alina: a fost bestial Luca, tare m-am amuzat. Si Sebi cand era mai mic era fascinat de tigara, cand vedea pe cineva fumand,nu-si mai lua ochii de la el, acum ia trecut.



Mie aseara iar mi-a fost tare rau, cum am patit acum vreo 3 saptamani de la tortul lui Lucian,nu putea fi decat de la o bomboana de ciocolata Heidi care am mancat-o aseara, ca in rest nu am mancat decat salata,probabil fac alergie la ceva, e groaznic, cu deranjat la stomac, cu crampe, probleme de respiratie si mancarimi in tot corpul [q] Abia pe la 1-2 am reusit si eu sa ma linistesc si sa adorm, dupa ce am luat sirop Claritine.Nu inteleg ca pana acum n-am avut probleme in viata mea cu asa ceva, nu stiu de ce m-a apucat dintr-o data minunile astea.



Acum sunt in forma maxima la munca [alcool]



Mami de [copil]Lucian(16.03.2009) si de [roker] Sebastian(05.08.2003)

#19
georgipuia

georgipuia

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.849 mesaje

Postat 06 aprilie 2011 - 14:14

Lulu.. superbaiat ai... chirurg sa-l faci...[pup] m-au distrat ambele povestiri rau de tot...[olala]



Crix, superbe lucrusoarele create de tine... am facut un waaawwwww....[:D]



Betyk... sa-ti traiasca mandra si sa te bucuri de ea...[flo]



Simonel... ce sa zic... ai grija ce mananci [:-@]



Eu m-am agitat la prima ora cu treaba neterminata de ieri... finalizat, verificat, semnat, trimis... sper sa nu ma mai agit azi...[:-@] de maine am alte raportari de facut...[bang]



Ingerasii mei: Mony (03.12.2003) si Teo (17.05.2007)



"Viata nu se masoara cu numarul de respiratii pe care le aveti, ci in momentele care iti taie rasuflarea."



Ce am eu de oferit si/sau vandut?

#20
boticelina

boticelina

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.125 mesaje

Postat 06 aprilie 2011 - 15:11

Crix comenzi primesti [:D]? uite ce imi doresc eu f mult pt fi-mea, daca poti, i'm in... o pui la bazar si io sar pe ea: http://ep.yimg.com/c...4_2149_13798533

Acuma, dupa introducerea pofticioasa, va rog din suflet ajutati-ma cu info.... pleeeease

Aseara am constatat ca al meu cupil nu aude deloc bine, deci vorbindu-i in soapta sau pe ton normal, nu ma aude! Aude doar daca ridic vocea si atunci percepe si tonul si crede ca o cert. Cu siguranta cauza o consitue otitele repetate (vreo 5 pana acum), asa ca help!

Deci, caut un ORL-ist care sa ma scota din depresie [q]



Monica si [pis] Nancy, 04.07.2008
"If you are unware of your choices, then you have none"


Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Usor usor..

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 15:42

  • 28 de saptamani

    kiki_2024
    - Astăzi, 15:27

  • Control lunar

    Vasilescu Georgeta
    - Astăzi, 12:38

  • Agitatie pe final

    Roxi_pisicul23
    - Astăzi, 12:03

  • Saptamana 28

    Deutzuk
    - Astăzi, 11:08

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -