Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Urgent sfaturi despre masina de spalat vase!!!


125 raspunsuri la acest subiect

#31
jenn

jenn

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.802 mesaje

Postat 07 aprilie 2010 - 20:20

Exact,Whirpool are reputatie proasta -produsele ce sa gasesc in Ro,fabricate n Polonia.De aia ziceam de Bosch.

#32
andanii

andanii

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.129 mesaje

Postat 08 aprilie 2010 - 16:44

Da sunt de aceeasi parere cu voi .... am avut Whirlpool masina de spalat haine, hota, combina frigorifica ... nu am fost multumita de ele si drept urmare cand a sosit momentul sa le schimb am luat totul Bosch : combina frigo, cuptor, plita, hota, masina de spalat vase ......... sunt multumita de toate .... le am din decembrie dar totusi pot sa-mi declar multumirea deja



masina de spalat vase Bosch este minunata .... nu am cuvinte sa o laud



ANDANII [flo][hia][hia]



"Licuriciul Emma din sufletul meu"



"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decât ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pâna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"



"Povestea unui licurici"





[aerob]s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet [batetoba] cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta" [aerob]



[grasa] "grasa devine slaba" [ispita]



#33
AmandaB

AmandaB
  • Membri
  • 5 mesaje

Postat 12 aprilie 2010 - 21:36

Scuze ca nu am mai zis nimic de atata timp. eram putin desumflata ca nu raspundea nimeni. I love you guys :) [flo] Am decis sa iau Bosch, in urma laudelor voastre si in urma indelungilor discutii cu sotul. Saptamana asta cred ca o voi avea instalata. Revin cu detalii. Inca o data va multumesc pentru raspunsuri.

#34
andanii

andanii

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.129 mesaje

Postat 13 aprilie 2010 - 16:58

Amanda ai luat decizia corecta [flo][flo] abia astept impresii [:I][:I][:I]



ANDANII [flo][hia][hia]



"Licuriciul Emma din sufletul meu"



"Era odata un licurici frumos, cel mai frumos. Si era altfel decât ceilalti, pentru ca licarea din ochii lui mari si negrii. Si licarirea lui era ca o vraja, pentru ca cine vedea lumina aceea uita tot ce stiuse pâna atunci si facea tot ce voia licuriciul. Cine a vazut acel licurici nu-l va uita niciodata ... i-a intrat in suflet pentru vesnicie"



"Povestea unui licurici"





[aerob]s-au topit 22 kg, mai am 8 kg pana la targhet [batetoba] cu "MONTIGNAC- stil de viata nu dieta" [aerob]



[grasa] "grasa devine slaba" [ispita]



#35
gabriela42

gabriela42

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 401 mesaje

Postat 13 aprilie 2010 - 20:52

scuze nu am citit tot,masina de spalat vase este o minune pt mine daca ai o fam cu cel putin 3 membrii gindeste catre cea medie,cea mica este insuficienta.eu am indesit are 6 ani si singurele probleme la ea au fost furtunele pe care le-am schimbat de 2 ori.in rest bun bun bun.spor la joaca ai scapat de vase[flo]

#36
roxanaz

roxanaz

    Membru VIP

  • Moderators
  • 26.452 mesaje

Postat 14 iulie 2010 - 13:57

bon, a venit si a noastra aseara.
Candy 4745E. Dana, Tumpi, vad ca sunteti singurele care au Candy.
pentru ca aseara era tarziu nu am pus decat cateva vase si la un ciclu rapid. si pentru ca nu aveam decat detergent all in one finish au ramas ceva urme pe anumite pahare. am inteles ca la programele rapide este recomandat detergentul - pentru ca pastila nu se dizolva destul de rapid.
lichidul de clatire l-am setat la 1. oare o trebui la 2...?
mai astept sfaturi si idei.

multumesc,

Roxana

#37
nicopuscasu

nicopuscasu

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 157 mesaje

Postat 19 iulie 2010 - 02:41

Noi avem Beko, masina mare, nu stiu cate seturi[:D].
Am primit-o eu cadou cu ocazia logodnei de la sotul meu[alcool], nu radeti, ok? Da, eu nu am primit inel, am primit masina de spalat vase si mi-a prins inzecit mai bine[pk]
Spalam o zi da, una nu, in general.
Suntem 2 adulti+ 2kids.
Masina are deja cca 6 ani si merge in continuare f bine, sunt extrem de multumita, nu lasa urme pe pahare sau alte bazaconii.
Spalam cu pastile Somat, sare nu i-am pus de vreo 5 ani, mai rar lichid de limpezire cd se goleste.
Per total eu o recomand tuturor.

Si ca fapt divers:o colega de-a mea de spital care era Gica-Contra masinii de spalat vase si-a luat si ea una la cateva luni dupa mine si acum imi spune mereu ca daca nu eram eu, tot la mana spala vasele.

[:D]

www.nico.stfp.net

#38
inlove

inlove

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 67 mesaje

Postat 18 august 2010 - 18:26

Eu am Electrolux de 6 seturi. E foarte tareeeeeee. Fara ea ......nu as mai putea[:D]

#39
danamiha

danamiha

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.156 mesaje

Postat 29 septembrie 2010 - 15:51

Citat:
citat din mesajul lui AmandaB
Scuze ca nu am mai zis nimic de atata timp. eram putin desumflata ca nu raspundea nimeni. I love you guys :) [flo] Am decis sa iau Bosch, in urma laudelor voastre si in urma indelungilor discutii cu sotul. Saptamana asta cred ca o voi avea instalata. Revin cu detalii. Inca o data va multumesc pentru raspunsuri.
Esti multumita de achizitie?Vrem sa cumparam si noi si nu stiu ce sa aleg intre urmatoarele modele: Bosch SGS43F02EU sau Bosch SGS53F02EU ?Se justifica diferenta de pret dintre cele 2? Cel de-al doilea model are optiuni in plus...nu stiu ce sa fac, orice sfat este binevenit!Multumesc mult[flo]

#40
dicirstea

dicirstea

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.994 mesaje

Postat 29 septembrie 2010 - 16:39

2 mil diferenta de pret parca nu e chiar asa mult la o asemenea suma, iar ca diferenta de optiuni...depinde pe care le folosesti mai mult.

Dar eu as da banii pentru aquastop si programul intensiv.



[zz]

CAPRA CU 2 IEZI

[alap][xdulci][shopi]



mamica lui Matei Constantin [bonjovi] (21.05.2007) si a lui Theodor Cristian [copil](03.06.2009)



MINUNEA MEA



A DOUA MINUNE 2



A DOUA MINUNE



Ajutati-l si pe Darius!



Sa o ajutam pe Georgi sa mearga



Manu - papusa fara picioare


Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - Ieri, 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - Ieri, 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Bye bye la job

    FloreClau
    - Astăzi, 19:30

  • Palpitatii puternice

    RoxiMada
    - Astăzi, 17:33

  • Care este cel mai frumos lucru în a fi însărcinată?

    Ddeenniissaaa
    - Astăzi, 15:52

  • Dulce amintire

    Ralu31031992
    - Astăzi, 14:10

  • Alaptarea

    AdrianaBlo
    - Astăzi, 11:20

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -