Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

prea mamos..


14 raspunsuri la acest subiect

#11
MIRCLAU

MIRCLAU

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 962 mesaje

Postat 17 martie 2011 - 19:56

LAURA,DORSILIA exact asa se manifesta si el cu grija maree si cu aruncatul in bratele mele unde este in siguranta si sta pana simte el ca s-a linistit,si eu ma gandeam ca poate am gresit eu ceva sau ma gandeam ca poate din cauza surorii lui mai mici dar era prea tarziu ....

sa speram ca este o etapa...


MIRELA mami de andreas nazdravan 10.09.2005 si de maria-lavinia 14.08.2009

#12
buli

buli

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.547 mesaje

Postat 17 martie 2011 - 21:34

Citat:
citat din mesajul lui MIRCLAU

sa speram ca este o etapa...


hahaha, ai vazut tu vreun baiat de 12-13 ani sa faca asa, ca al tau?[:D]

si M a avut perioade de mamosenie si acu tb sa-l fugaresc ca sa-l pup, iar daca-l smotocesc prea tare zice ca-s zuzu. si are doar 7 ani.

cat despre cursuri, e buna ideea lui denizel, dar daca nu vrea si nu vrea, atunci mai bine renunti pe moment.
eu am renuntat la vreo 2 chestii pt ca nu avea chef si cand am propus dupa ceva vreme a mers cu incantare.

#13
amiraroby

amiraroby

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 41 mesaje

Postat 18 martie 2011 - 00:12

nu stiu cat te poate ajuta povestea mea,dar oricum am sa tio povestesc.Eu am un baietel de 5ani jumate si e mamos la culme,dar nu am avut niciodata probleme de plans sau sa nu vrea sa mearga la o petrecere intre copii,mai mult acum 2 luni a inceput sa faca karate nui prea place dar merge pt ca nu are alta activitate in afara de gradinita si iam propus ca daca nui place nu mai merge si rasp lui a fost si ce sa stau acasa,deci in fond ii place dar cel deranjeaza este faptul cai pune sa se tranteasca unii pe ceilalti,dar acasa tot timpul ma striga e un continuu mami,mami si nui e deajuns cal privesc in schimb de rasp trebuie sami auda vocea,sau stau pe fotoliu si ma uit la tv si vine la mine in brate cu toate ca are loc unde sa se aseze,dar eu sunt fericita pt ca numi spune niciodata cai e dor de mine sau ca ma iubeste dar imi arata in o mie de moduri,de exemplu eu sunt plecata din tara si el e acasa cu taicaso din iul si de craciun am fost acasa si vreau sati spun ca a trebuit sa dorm cu el(cu toate ca el a dormit tot timpul singur,in sensul ca nu dormea cu noi in pat)si printre gene mia soptit "vai mami ce ma bucur ca ai venit acasa",cred ca a fost prima si poate ultima data cand imi spune asa ceva.eu am un moto dai timp timpului,poate ca e o perioada cand simte nevoia sati impartaseasca sentimentele lui,poate ca e mai sensibil acum sau poate ca simte nevoia sa aiva tot timpul un contact fizic cu tine se simte in siguranta langa tine si dupa mine e ceva mai mult ca normal.Bafta si traieste clipele astea ca mai tarziu ai sa le cauti si nu o sa le mai ai ca baietii sunt asa,mai rusinosi in asi externa sentimentele,asta cand o sa fie mai mare

#14
natalia_nica

natalia_nica

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.371 mesaje

Postat 18 martie 2011 - 17:04

Apropo de mamosenie, ieri eram la antrenamentul de fotbal si stateam afara vreo 15 parinti, discutam, radeam etc. Si iese fiu-miu din sala (el iese cam de 3 ori / antrenament sa-i suflu nasul, sa faca pipi etc) si spune: "Mamaaa, mama, te iubesc!", ma pupa si fuge inapoi in sala [olala]. Toti parintii s-au amuzat de minune! [:D]

Sta fara probleme la antrenament, dar stie ca sunt la usa (ca doar verifica [8D]). Nu ma deranjeaza, pentru ca am deja viziuni cu vremurile cand va spuns: "nu ma mai pupa, ca ma vad colegii!" [alcool]

"Un copil se naste cu nevoia de a fi iubit - si nu trece niciodata peste ea" F.A. Clark

Mami de [cavaler] Denis (17.06.2006)


Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Dublu test pozitiv È™i nopÈ›i întregi nedormite!

    Ana1298
    - Astăzi, 17:26

  • Gata vacanta!

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 16:16

  • Minunea asteptata din burtica

    RoxiMada
    - Astăzi, 15:26

  • Nasterea prin cezariana

    AdrianaBlo
    - Astăzi, 10:27

  • Alăptare 🤱🏻

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 09:57

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -