Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 1 voturi

Scrisoarea acelei seri de decembrie ... (CONCURS)


149 raspunsuri la acest subiect

#121
roxanaz

roxanaz

    Membru VIP

  • Moderators
  • 26.452 mesaje

Postat 27 ianuarie 2010 - 16:41

Citat:
citat din mesajul lui cecyly

Rusine! Dupa ce nu este un regulament clar, in care sa scrie cand se termina acest concurs, in ultima zi se anunta ca de fapt, nu exista nici votul juriului. Deci castiga, ca si la concursurile cu voturi, cine triseaza mai bine. Ma dezamagiti, da, asta e.


ai vreo dovada pentru ce sustii in postul tau?

Roxana

#122
cristinamh

cristinamh

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.336 mesaje

Postat 27 ianuarie 2010 - 17:30

Citat:
citat din mesajul lui cecyly
Rusine! Dupa ce nu este un regulament clar, in care sa scrie cand se termina acest concurs, in ultima zi se anunta ca de fapt, nu exista nici votul juriului. Deci castiga, ca si la concursurile cu voturi, cine triseaza mai bine. Ma dezamagiti, da, asta e.
fa o diferenta... te rog, intre dezorganizare si trisat.cine a trisat?! si cum?!referitor la dezorganizare, lipsa regulilor am acceptat-o tacit, fiecare, la inscriere... plus ca nimeni n-a stiut ca se va ingheta clasamentul. personal am incercat sa am cat mai mult din acel 40% dat de votul publicului... ce e rau in asta?Cristina Talente... de Nazdravani - mai mult sau mai putin talentati, dar cu foarte multa vointa.Încercam sa învatam de mici ca este mai important sa participi la o competitie, decât sa câstigi.Naz si Ani: Povesti din dulapul cu rechiziteCe sa agatam singurei in pomul de iarna

#123
cecyly

cecyly

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 16 mesaje

Postat 27 ianuarie 2010 - 17:33

Asa cum se triseaza deobicei la concursurile cu voturi, nu stiu ca eu nu trisez.

#124
szivarvany

szivarvany

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 23.448 mesaje

Postat 27 ianuarie 2010 - 17:45

[:D] moama cate probleme a generat acest concurs unora [alcool][:D]



Daria & felina fioroasa[zana] GIULIA(2004 08 16) cu [buburuza] Sela

#125
katalyna

katalyna

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 821 mesaje

Postat 27 ianuarie 2010 - 17:54

cecyly draga mea, ai 6 mesaje scrise si cred ca toate aici unde aduci acuze. din moment ce nu pot vota decat userii DC si nu cei 'nascuti' peste noapte, cum se poate trisa?





k1.jpg

#126
cristinamh

cristinamh

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.336 mesaje

Postat 27 ianuarie 2010 - 17:58

Citat:
citat din mesajul lui cecyly
Asa cum se triseaza deobicei la concursurile cu voturi, nu stiu ca eu nu trisez.
sa-ti explic cum se triseaza, daca tot nu stii:varianta 1: apasa pe butonul de mai jos si voteaza. in general sistemul asta de vot te lasa sa votezi odata, dupa ip. ca sa trisezi, iti trb un modem care de reseteaza si genereaza alt ip, un programel de generat ip-uri, sau chestii mai destepte, de logat prin proxy si votat.varianta 2, identica cu prima... dar mai desteapta, adica creeaza un cookie pe calculatorul de pe care s-a votat, nu mai poti vota a doua oara decat daca stergi cooki-ul si generezi alt ip.varianta 3, vot cu user si parola.si... nu poti trisa. pt ca banuiesc ca parola de la baza de date a membrilor DC nu e publica si, odata ce de pe userul X s-a inregistrat un vot, nu mai ai dreptul sa votezi inca odata. ca sa introduci un vot nou, trb alt user, alta parola, dar oricum nu e valabil, pentru ca userii noi de pe DC nu aveau drept de vot.iar daca tot vrei sa acuzi unul dintre cele mai bune sisteme de vot la ora actuala, da clic in dreptul fiecaruia si vezi ce useri DC i-a votat pe fiecare. le poti trimite PM, ii intrebi frumos daca au votat la acest concurs, sau cineva le stie parola de cont si a votat in locul lor...repet, nu confunda trisatul cu dezorganizarea!chiar ma enerveaza cumplit sa se strige hotul degeaba! Cristina Talente... de Nazdravani - mai mult sau mai putin talentati, dar cu foarte multa vointa.Încercam sa învatam de mici ca este mai important sa participi la o competitie, decât sa câstigi.Naz si Ani: Povesti din dulapul cu rechiziteCe sa agatam singurei in pomul de iarna

#127
Natasa

Natasa

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.248 mesaje

Postat 27 ianuarie 2010 - 19:12

Noi nu am rugat pe nimeni sa ne voteze (nici macar pe sora mea care are cont aici) si am obtinut 14 voturi. Mai terminati cu isteria asta cu aranjamentele ca e jignitor si fara sens. De abia v-ati inscris pe forumul asta, nu cunoasteti pe nimeni dar sariti sa aruncati cu mizerii doar pentru ca nu v-au apreciat si altii lucrarile copiilor asa cum ati facut-o voi. Daca voi lacrimati emotionate la ce fac ei, e normal, daca altii nu rezoneaza cu voi, nu-s automat aranjamente, hotii etc.

#128
desprecopii

desprecopii

    Membru de baza

  • Administrators
  • 6.113 mesaje

Postat 27 ianuarie 2010 - 19:41

Noi consideram ca votarea la concursurile DC una dintre cele mai corecte de pe internetul romanesc. Si cred ca, cei care sunt membri vechi - stiu ca aici concursurile sunt foarte be bune si foarte corecte.



[dc]



**************

Citesc cu placere: Supereva.ro | Blogul meu |

#129
01milupa24

01milupa24

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 55 mesaje

Postat 28 ianuarie 2010 - 11:46

Cum v-ati obisnuit, mai am o intrebare, pe care am mai pus-o, dar nu am primit raspuns. Cine a castigat premiul special, sedinta foto ?
Care au fost criteriile de acordare, in afara ca trebuie sa fie din Bucuresti ?
Astept raspunsul.Multumesc

#130
elyanne

elyanne

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.552 mesaje

Postat 28 ianuarie 2010 - 12:53

Din cate vad eu aici: http://craciun.despr...nfo.asp?id=1891
sedinta foto este unul din premiile locului 2.



Eliana cu [buburuza] Elena (23/10/04), [buburuza] Andrei & [buburuza] Mihai (03/03/07)



Panic Questions

  • miha444
    - mar 22 2024 16:22

  • Progesteron in sarcina

    Flor_i
    - mar 18 2024 13:02

  • Cat mănâncă bebe la 2 luni

    mada204
    - mar 08 2024 16:24

  • PoÈ›i naÈ™te mai devreme de termen?

    Ezraa
    - mar 08 2024 06:39

  • Dermatita atopica

    MGeorgi30
    - mar 02 2024 13:10

Last Blogs

  • Vitamine preconceptie si in sarcina

    Deutzuk
    - Astăzi, 14:03

  • Pregătindu-ne pentru sosirea micuÈ›ului

    AdrianaBlo
    - Astăzi, 13:30

  • Morfologie 2

    Erika91
    - Astăzi, 12:04

  • Locul de muncă È™i sarcina

    Ioone
    - Ieri, 23:41

  • Kinetoterapie

    Vasilescu Georgeta
    - Ieri, 23:32

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -