Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Doctori ginecologi buni in Craiova


29 raspunsuri la acest subiect

#1
elena00

elena00

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 36 mesaje

Postat 26 noiembrie 2009 - 20:46

Buna fetelor. Nu am mai postat de mult timp pe site, din lipsa de timp,insa am nevoie de ajutorul vostru acum.Am tot cautat pe net referinte despre doctori ginecologi buni din Craiova, insa nu prea sunt lamurita. Puteti sa-mi recomandati doctori buni cu aparatura moderna din Craiova? Vreau sa fac 4D, si vreau un doctor care sa stie sa citeasca acel ecograf si care sa se poarte frumos cu tine...Cineva imi spusese de un doctor arab Shahram Amiri din Craiova...
Orice informatie nr de telefon, adresa cabinetului.etc, etc e importanta. Multumesc frumos!!![flo]

#2
zozela

zozela

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.843 mesaje

Postat 27 noiembrie 2009 - 00:29

Elena eu ti-o recomand pe Tudorache,apoi pe Dominic Iliescu..apoi pe Camen sau Florea..

Tudorache presteaza la cab.lui Cernea pe Campia Islaz,mergand dinspre Bis.Madona catre Ciuperca,in prima intersectie-pe dreapta(colt).

Pe Dominic il gasesti la Pan Med.



Pe Camen si Florea-la Pol.Dr.Camen,pe Cl.Severinului.



Sanatate[flo]



[*]Vine Craciunul![*]




Ela,[mamica]sufletelului blond!!



#3
elena00

elena00

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 36 mesaje

Postat 30 noiembrie 2009 - 18:49

Multumesc frumos. Daca stii cumva un nr de telefon de-al vreunuia, ar fi super!!


Mersi inca o data!

#4
elena00

elena00

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 36 mesaje

Postat 30 noiembrie 2009 - 19:33

Stie cineva cat ajunge o ecografie 3D sau 4D? Am inteles ca daca sarcina e mai avansata, platesti mai mult. Pe mine ma intereseaza sexul copilului, si daca el e bine, nu prea am inteles daca e mai bun 3D sau 4D? Va rog ajutati-ma cu sfaturi...

#5
zozela

zozela

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.843 mesaje

Postat 04 decembrie 2009 - 00:58

Elena eu ti-as recomanda articolul asta![flo]



Cat despre costuri..nu-s sigura.E adevarat,difera de la trimestru la trimestru.Am auzit ca variaza..cam 200-400Ron.Iertare daca gresesc[asia]







[*]Vine Craciunul![*]





Ela,[mamica]sufletelului blond!!

Copil zdravan, plin de viata, cu par balai si ochi albastri, ca si maica-sa!

@


#6
AndreiDurac

AndreiDurac
  • Membri
  • 7 mesaje

Postat 21 aprilie 2010 - 18:11

Pt Zozela:

Buna ziua,

Numele meu este Andrei si cat de curand o sa fiu tatic (de fetita). Avem 21 de saptamani si ar urma sa facem morfologia fetala, dar nu stim la ce doctor sa apelam. Am vazut ca Dvs. ati fost la Dna. Tudorache. Imi puteti spune, va rog, cum s-a comportat la ecografie? V-a dat toate explicatiile necesare? V-a lasat vreun moment impresia ca nu stie despre ce vorbeste si ca nu s-ar pricepe? Ati fost multumita de ea?

O alta varianta ar fi si Dna Georgescu Aristita (cred ca asta este prenumele). Ati auzit ceva de Dumneaei?

Va intreb toate aceste lucruri pt ca sunt un tatic foarte grijuliu si imi fac 1000 de griji cand nu misca fetia (a inceput sa loveasca) si cand nu se simte mamica bine. :)

Multumesc anticipat,
Andrei

#7
vas

vas

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.193 mesaje

Postat 22 aprilie 2010 - 10:48

Buna, eu am fost la un control la d-na Berceanu. Din cate stiu e super buna dar la fel de scumpa. Incercati pana gasiti un medic care sa va multumeasca, e tot ce conteaza. Unul la care puteti sa-i punei si cele mai "tembele" intrebari pentru linistea voastra.



Andreea , mamica Elizei

poze

13.05.2007

#8
AndreiDurac

AndreiDurac
  • Membri
  • 7 mesaje

Postat 22 aprilie 2010 - 13:55

Buna ziua,

La Dna Berceanu ati facut si morfologia fetala? Pretul nu conteaza atata timp cat eu sunt linistit si stiu ca fetita mea e sanatoasa.
Stiti cumva la ce policlinica o pot gasi? Acolo are ecograf performant?

Multumesc,
Andrei

#9
lalala13

lalala13

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.201 mesaje

Postat 22 aprilie 2010 - 20:40

Citat:
citat din mesajul lui AndreiDurac
Pt Zozela:Buna ziua,Numele meu este Andrei si cat de curand o sa fiu tatic (de fetita). Avem 21 de saptamani si ar urma sa facem morfologia fetala, dar nu stim la ce doctor sa apelam. Am vazut ca Dvs. ati fost la Dna. Tudorache. Imi puteti spune, va rog, cum s-a comportat la ecografie? V-a dat toate explicatiile necesare? V-a lasat vreun moment impresia ca nu stie despre ce vorbeste si ca nu s-ar pricepe? Ati fost multumita de ea?O alta varianta ar fi si Dna Georgescu Aristita (cred ca asta este prenumele). Ati auzit ceva de Dumneaei?Va intreb toate aceste lucruri pt ca sunt un tatic foarte grijuliu si imi fac 1000 de griji cand nu misca fetia (a inceput sa loveasca) si cand nu se simte mamica bine. :)Multumesc anticipat,Andrei
nu am informatiile necesare insa jos palaria ! sotia ta are noroc cu un asa barbat! sa fiti santosi si fericiti toti 3!----------------------------------------------my somebody.... [i] [gravi]27+ cu [baietel][ruga]Doamne Ajuta sa fim bine pana la capat!

#10
AndreiDurac

AndreiDurac
  • Membri
  • 7 mesaje

Postat 29 aprilie 2010 - 18:19

Multumim mult. Acelasi lucru si pentru voi.

Am facut pana la urma programare la Dna. Dr. Tudorache. Acum suntem in saptamana 22 si am facut programarea peste 2 saptamani (saptamana 24). Am inteles si de pe alte forum-uri ca aceasta este saptamana optima in care trebuie sa se faca aceasta ecografie.
O sa va spun cum a decurs totul.

O zi buna si frumoasa,
Andrei


Panic Questions

  • miha444
    - mar 22 2024 16:22

  • Analizele au arătat o deteriorare a stării ficatului. Ce să fac?

    MaryJane999
    - mar 21 2024 12:16

  • Progesteron

    Flor_i
    - mar 18 2024 13:02

  • Cat mănâncă bebe la 2 luni

    mada204
    - mar 08 2024 16:24

  • PoÈ›i naÈ™te mai devreme de termen?

    Ezraa
    - mar 08 2024 06:39

Last Blogs

  • Locul de muncă È™i sarcina

    Ioone
    - Ieri, 23:41

  • Kinetoterapie

    Vasilescu Georgeta
    - Ieri, 23:32

  • Ecografie

    Roxana3001
    - Ieri, 21:29

  • Starile de rau si greata din timpul sarcinii

    Mica13
    - Ieri, 20:13

  • Dansul bebelusului in burtica

    AdrianaBlo
    - Ieri, 14:56

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -