Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Clinica Eva Brasov


4 raspunsuri la acest subiect

#1
LeiLA

LeiLA
  • Membri
  • 1 mesaje

Postat 26 iunie 2007 - 11:49

Buna ziua tututor [hia],

as dori sa ma ajutati cu niste informatii, in numele finutei mele, care trebuie sa nasca in octombrie. Cautand cea mai buna locatie pentru a naste, a descoperit aceasta clinica din Brasov, http://www.clinicaeva.org/. (sper ca nu este considerata reclama [ups]).

Prezentarea de pe site este foarte completa si pare o clinica serioasa, care iti ofera toate conditiile necesare. Si pe forumul lor parerile sunt numai de bine, prezentandu-se cazuri fericite.

Pe mine ma intereseaza daca cineva din comunitatea DC a avut tangenta directa cu aceasta clinica si poate sa-mi confirme sau sa-mi infirme cele scrise pe site-ul lor.

Va multumesc.

#2
Pico

Pico

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 249 mesaje

Postat 27 iunie 2007 - 01:15

Si pe mine ma intereseaza subiectul.Eu am tot fost la eco acolo dar cam atat.Mi-a placut.Ar fi super daca ar scrie cineva care a nascut acolo.

Raluca , Ioana Carrina(09.04.2003) si Maria Carolina( 26.11.2005)


#3
Aurorra

Aurorra

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 519 mesaje

Postat 22 noiembrie 2008 - 17:07

buna tuturor,vad ca nu a raspuns nimeni la subiectul asta si m-am gandit sa o fac eu! Ce-i drept e cam tarziu ca acum am vazut subiectul,nu stiu daca va mai intereseaza sau daca nu ati primit deja informatiile necesare,dar pentru ca eu am experienta unei nasteri recente la clinica eva (30.09.2008),poate va este de folos!!
Pe 30.09.2008 am nascut la clinica eva, in apa cu dr. Baiulescu,un super medic si om totodata! Este o clinica super,serviciile si comportamentul personalului este ireprosabil,eu acolo m-am simtit OM! Toata lumea, de la medici pana la imfirmiere, este atenta cu tine si esti permanent intrebat daca te simti bine,daca ai nevoie de ceva!!
Totul e foarte curat,in salon ai televizor,baie, telefon de la care poti solicita ajutorul personalului ori de cate ori ai nevoie si nimeni nu se supara daca il chemi in miez de noapte!! Asa ca eu am numai cuvinte de lauda si al doilea copil,cand o fi,tot acolo vreau sa merg sa-l nasc!!
Asa ca feteloreu va sfatuiesc sa merrgeti cu incredere la clinica eva,indiferent de metoda prin care doriti sa nasteti!
Daca vreti sa aflati mai amanuntit povestea nasterii mele,puteti sa intrati la topicul despre nasterea in apa si aflati mai multe detalii,plus ca sunt acolo povestile multor fete din intreaga tara care au nascut acolo si o sa vedeti ca toate parerile sunt pozitive!!
V-am pupat si sper ca v-am fost de ajutor si sper ca nu a venit prea tarziu raspunsul meu!!

Aurora,mamica de delfinas minunat si bolfos!!

http://b1.lilypie.com/Eh0Wp3.png

http://community.web...568402632oVgYXj

#4
Eseea

Eseea

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.103 mesaje

Postat 22 noiembrie 2008 - 18:06

aici se mai discuta :



http://forum.desprec...TOPIC_ID=125814



Mami de fetita [copil] [fetita] si de baietel [gravi] [baietel] 22+






Panic Questions

  • miha444
    - mar 22 2024 16:22

  • Progesteron in sarcina

    Flor_i
    - mar 18 2024 13:02

  • Cat mănâncă bebe la 2 luni

    mada204
    - mar 08 2024 16:24

  • PoÈ›i naÈ™te mai devreme de termen?

    Ezraa
    - mar 08 2024 06:39

  • Dermatita atopica

    MGeorgi30
    - mar 02 2024 13:10

Last Blogs

  • Curs prenatal: nastere naturala

    AdrianaBlo
    - Astăzi, 13:35

  • Morfologie trimestrul 1

    ZDenisa
    - Ieri, 22:56

  • Morfologie trimestru 1

    Mica13
    - Ieri, 20:46

  • Incepem pregatirile

    madalinaiuliana27
    - Ieri, 20:10

  • 6 luni

    EusebiaRalu
    - Ieri, 19:29

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -