Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

n-ati vrea...?


26 raspunsuri la acest subiect

#21
aissa

aissa

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.589 mesaje

Postat 20 ianuarie 2005 - 16:07

ponicid, nu la Campina nu a fost. Sa inteleg ca sotul tau e tot in MI? Poate s-au vazut la vreun curs. Sau la vreo mineriada[bruta].

Qsar, ar fi inedit un subiect pe tema copiilor care seamana cu parintii adoptivi. Noi chiar cand am fost la comisie pentru atestat ne-au spus ca de regula copiii seamana cu parintii adoptivi si au zis ca e clar cu cine o sa semene copilul. Dar nu stiu la ce s-au referit? Banuiesc ca la vorba multa care ma caracterizeaza[;)].






Cristina, mamica de Alexandra (30.09.2004) [foto]mai noi

#22
liliana csaki

liliana csaki

    Membru junior

  • Moderators
  • 677 mesaje

Postat 21 ianuarie 2005 - 00:15

Gabriela, eu asta toamna la targ l-am vazut pe Dinu cu tati si chiar am vrut sa-ti zic ca seamana cu tine, izbitor, pe bune. Il vazusem in 2003 in octombrie si atunci nu mi s-a parut asa evidenta asemanarea dar acum se schimbase total.

La fel mi se pare(din poze) la Aissa, ca Alexandra seamana cu tati.

Anca seamana cu Meme iar Eric incepe sa semene tot mai mult cu Viorel(nu tesupara Oana).

Victor inca nu-mi dau seama prea bine, sa mai creasca putin( nu-l stiu pe tati, pozeaza-l si pe el, Rozi).

La noi toata lumea zice ca Laura seamana cu tati si culmea, cica si David la fel. Si cu mine?[q]



Pozele noastre

Poze noi

#23
irina_ina2000

irina_ina2000

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 84 mesaje

Postat 21 ianuarie 2005 - 14:37

Buna la toata lumea

si ne pare rau ca am cam lipsit de pe aici , dar de citit am citit tot in schimb cu timpul de a mai scrie cate ceva am stat cam rau.Pot sa spun ca la noi Alexandru seamana fff bine cu tatal lui si imi e asa de ciuda ca eu tare mult mi-am dorit sa am un baiat.Dar in schimb depinde de mine mult si eu sunt sprijinul lui la nevoie.Tata e acea persoana care ii lipseste insa pentru ca are mai putin timp sa stea cu el si dupa care tanjeste destul de des.Oricum recupereaza ei cand sunt impreuna si sigur de la vara vor merge impreuna la tenis chiar daca Alexandru va fi doar spectator.Ne bucuram ca in sfarsit pot spune ca este deja bine adaptat cu mediul de la cresa si nu mai plange cand plec si incep sa se vada si rezultatele : a inceput sa manance si singur , sa mai stea si fara pampers iar de vorbit nu mai spun ca efectiv nu poate sa taca .Dar asta nu face decat sa ma bucure pentru ca imi place cat de serios poate sa vorbeasca si cum se controleaza ca sa pronunte cat mai corect.Oricum asa cum spunea Daisy pentru noi este aceea " farama de cer" care ne lumineaza casa si sufletele si nu stiu cum ar putea fi viata noastra fara el.
http://community.web...m/user/irinaina

#24
Rufus

Rufus

    Membru VIP

  • Moderators
  • 15.555 mesaje

Postat 21 ianuarie 2005 - 23:01

Am scris cuiva ca-i va semana copilul, fara sa stiu ca discutati aici acest subiect. In mod categoric Ioana imi seamana la multe. Si da, cu mine voia sa stea in permanenta si tata este primul cuvant rostit.
Si eu cred ca saracia interventiilor la aceasta sectiune se datoreaza faptului ca nu consider nimic "altfel" la copilul meu si ca mine sunt si altii. Sa fiti sanatosi!

http://community.web...com/user/tora97

#25
ponicid

ponicid

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 46 mesaje

Postat 24 ianuarie 2005 - 13:32

Nu Aissa! Eu predau informatica la scoala de agenti din Campina si daca sotul tau are pana in 30 de ani ar fi putut sa-mi fie elev.

Daniela, mamica de Ana-Maria

#26
aissa

aissa

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.589 mesaje

Postat 24 ianuarie 2005 - 14:55

Eheheee, Ponicid, ar fi vrut el sa mai aiba sub 30 de ani....[:D]

Si ce stie in legatura cu calculatoarele a invatat de la nevasta-sa...

Nu a fost acolo la scoala, el e din 1990 in MI si s-au scolarizat la locul de munca.






Cristina, mamica de Alexandra (30.09.2004) [foto]mai noi


Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Ziua naÈ™terii

    Roxanesss
    - Astăzi, 17:30

  • Eco

    Anamaria1706
    - Astăzi, 16:12

  • Usor usor..

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 15:42

  • 28 de saptamani

    kiki_2024
    - Astăzi, 15:27

  • Control lunar

    Vasilescu Georgeta
    - Astăzi, 12:38

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -