Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 1 voturi

Copii din 1995-1998(34)


197 raspunsuri la acest subiect

#21
agho

agho

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 946 mesaje

Postat 06 noiembrie 2009 - 13:48

Miha[pk],daca zici ca nu mai vezi ce-o sa se intample pe forum, iti spun si eu de pe-acum :
La multi ani de ziua numelui! Multa sanatate, bucurii de la toti cei dragi si petrecere frumoasa![flo][flo][flo][flo][flo][cor][bere][pk]


Sanca, poate ai timp sa ne spui cum a fost la sedinta cu profii.[pup]

Flower, in caz ca te-ai razgandit si Tb va participa la concurs, maine, va doresc succes![pup]

La noi, we se anunta cam asa:
Diseara, And va merge din nou la teatru cu prietenii lui, cam aceiasi cu care a fost la piesa lui Shakespeare. Insa de data asta vor merge la Teatrul "C-tin Tanase" - piesa "Idolii femeilor" http://www.teatrulta...LOR-pfl109.html

Aici puteti vedea mai multe poze din spectacol.
http://www.slide.com...555039364740629

Ana are alt program: - maine dimineata - vizita la Gradina botanica. Sper sa nu ploua, ca de virusi...nu stiu ce sa mai zic.[alcool][bang]
Duminica- dupa pranz- vizita la o prietena si colega - de ziua numelui. (Aseara vorbea Ana cu sora mea la tel. si-i zicea programul de la sf. asta de sapt., apoi ce va urma sapt. viitoare - cand e ziua ei si i-am promis ca-i serbam ziua, acasa, cu colegii, apoi programul de peste doua sapt. cand se are in vedere o noua excursie. [alcool]Sora mea s-a amuzat ca deja are programul incarcat, "agenda facuta ca a unui ministru").[:D] Numai ca noi treb sa avem grija sa facem fata la toate "micile" amanunte legate de programul ei...[alcool][bang]


Sper sa mai intru in we si sa fac la momentul cu pricina urarile de ziua numelui. [:D][pup]

#22
Ana68

Ana68

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.714 mesaje

Postat 06 noiembrie 2009 - 16:00

Salutare si de la mine...m-am repatriat in Banat...a fost o vreme tare diareica,adica ploaie,ninsoare,lapovita...treaba nu prea mi-am facut-o...deci is full de insatisfactii.Vorba lu' doamna de la gradi :"Doamna,va inteleg frustrarea".
Am vazut si io pozele cu Denisa si mie mi-a placut costumatia mentos...misto![:D]Iar pepitelul este numai bun de ciupilit de falcutele alea duduluse...[olala]
Vaz ca Mara il pedepseste pe flacaul ei cu sistarea la concursuri,[:D]Agho e bucuroasa de prestatiile Anei...Miha cu treburi...Miha rock zice urari de sf.Mihai in avans...asa ca ii urez si io,de pe acum,atat eu cat si feciorului ei,sa traiasca cu numele...Mirale68 cred ca se chinuie cu nametii de zapada...ce sa va mai zic?Is intoarsa de la tzatza,cred ca si de la vremea asta infecta de afara mi se trage...vorba unui blogger,is meteo dependenta...si daca maine nu iese soarele in zona,cre' ca imi voi teroriza famelia...[alcool]
Alex zicea ceva de un concurs la mate,a dat vreo 12 lei...parca,taxa...dar habar nu are cand se tine,ce este cu el si unde...[bang]
Mandra a avut prima data,in viata ei,vacanta de asta de o saptamana,de cand e studenta la gradi...noroc cu ma-sa nevoita sa plece pe coclaurile patriei,ca altfel mergea si saptamana asta...

Io va zic week end fain si cam atat![:)]

#23
flower-power

flower-power

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 971 mesaje

Postat 06 noiembrie 2009 - 18:53

Salutare natiune,

apoi dupa cum se prefigureaza vremile cam nasol Ana, ca cica ploua in vest. sper doar sa nu-i terorizezi prea tare,totusi[:D]
Si eu mi-s meteo sensibila, adika de e soare simt ca traiesc, de nu-i ,nu, nu mor ,da nici bine nu mi-e[:D]

Oricum bine ca te-ai strans de pe drumuri ca la ce vreme zici c-ai avut tot mai bine pe langa gura sobei. da cica-n we prindem si 21.De grade...

Anca ai mirosit ceva [cu indragosteala lui MR E]sau doar instinclele tale de mama[;)]? E posibil sa fie valabila si varianta domnului Sanca[ cred ca ei stiu mai bine, doar au trecut pe-acolo[:D]]

mQQm, poza 11 e de grup ,io nu-s asa perspicace ca Agho, dar daca e cel cu bucle...
Despre cum ma supara copilu zilele astea scrisesem c-o pagina in urma.

Agho, nu m-am razgandit si pt ca vin iar din toata tara cu atat mai putin cu gripa asta ...Dar si daca nu era asta, asteptam sa vedem cum evolueaza... si mai vedem[:)]

Miha[pk],dai bairam mare[hc]ne betivanim , te[pup] de pe acum dar sper sa intru si cu ocazia...

mirela,[pup]

we placut tuturor,[pup]



"Parents need to fill a child's bucket of self-esteem so high that the rest of the world can't poke enough holes in it to drain it dry." --Alvin Price

#24
agho

agho

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 946 mesaje

Postat 07 noiembrie 2009 - 23:01

Tot e seara, maine de dimineata nu intru eu pe net,a sa ca fac urarile pentru Mihai, Mihaele, Gabriel si Gabriele de pe-acum!
[:)]

Mihai si Miha[pk], Mihaela_s, Mihaela770, Mikimihaescu, Mikki2, va doresc sa va bucurati din toata inima de ziua numelor voastre, sa-i aveti alaturi pe cei dragi si sa fiti fericiti/fericite! La multi ani![flo][flo][flo][flo][flo][bis][cheers]

Daca am ratat pe cineva, sa-mi fie cu iertare! [:I]

Flower, ai fost ff bn pe pozitie. Lasa ca nu-i niciun bai. Sanatosi sa fim si cu minte multa![:)][pup]

Ana68, m-apucase frigul dupa cum povesteai. Ti-am admirat pozele de pe unde te-ai perindat. Chiar ca vremea a fost zbarlita! M-ai amuzat cu poza in oglinda.[:D]

Pana la urma, nici Ana nu s-a mai dus la Gradina botanica fiindca erau cateva colege, bune prietene, care nici ele nu mergeau si tare mi-e ca pana la urma nici nu s-au mai dus la nicio Gradina. Insa vremea chiar a fost frumoasa. Am avut si eu meteosensibilitate si am dereticat prin casa.[:D]
O seara buna![pup]

#25
Vic

Vic

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 314 mesaje

Postat 08 noiembrie 2009 - 04:11

LA MULTI ANI celor ce isi sarbatoresc azi ziua numelui! [flo][pup]
Nici eu nu vad pozele lui mqqm.
Eu n-am cine stie ce noutati. Doar ca a venit vara cu temperaturi de 30 de grade si mi-e greu sa ma obisnuiesc.
Copii invata, nu avem mari probleme acum. Daniel ma tot solicita sa repetam la stiinta despre respiratie (aeroba, anaeroba) plus structura si functiile frunzei, pentru un test care s-a tot amanat de o saptamana. Mai cere ajutor si la franceza cand nu-i da de capat, sau ca sa repete ce a invatat. Au si tot felul de excursii. La geografie studiaza cum s-a dezvoltat orasul, cu avantaje si dezavantaje sa locuiesti in diverse zone. Doar ca se apropie examenele...
In rest, incepem si noi seria sarbatoririlor cu ziua de azi, si o sa o tot tinem asa, caci sambata viitoare e aniversarea lui Mihai, apoi avem o mica pauza pana vine Mos Nicolae, apoi e aniversarea lui Daniel si ajungem la Craciun. AM stabilit cu copiii ca daca vor cadou substantial de anversari, le combinam si mai reducem din petreceri - facem una si buna la mijloc. Nu de lata, dar MIhai ar chema toata clasa in fiecare an, iar Daniel sta mereu pe ganduri pe cine sa cheme... Si cum nu se pot decide ce vor mai mult, PS3 sau WII, mai avem ceva de studiat.

agho, in caz ca nu mai apuc sa intru, La multi ani Anei, cu multe multe bucurii.[flo]

Va [pup] si va doresc un weekend placut si o saptamana usoara.

#26
andacos

andacos

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 27.304 mesaje

Postat 08 noiembrie 2009 - 15:25

"Astazi e ziua ta,
Zi frumoasa,ca tine....!"

La multzi ani dragilor nostri care-si sarbatoresc ziua numelui astazi!

Sa fitzi sanatosi si fericitzi,cu multe succese!

Nu va nominalizez ca mi-e teama sa nu scap pe cineva!

Tututror o duminica placuta!

Dana

#27
mihaela_s

mihaela_s

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 28.840 mesaje

Postat 08 noiembrie 2009 - 17:53

Multumesc mult dragelor pentru urari!!!!



Le transmit mai departe tuturor cu numele Mihai, Mihaela, Gabriel si Gabriela, sa aveti o sarbatoare minunata! [flo]



fii alaturi de Mihaita





vorbe de copil...



Hobby



calator de profesie



#28
flower-power

flower-power

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 971 mesaje

Postat 08 noiembrie 2009 - 20:01

La multi ani!!!Miha[flo][flo][flo][floare3][floare3][cheers], Miha[pk][flo][flo][flo][cheers], Mihaela007[flo][flo][flo],Miki[flo][flo][flo], Miki2[flo][flo][flo]

Si un Multi ani traiasca! special pentru Mihai[pk]si Mihaita[pup]si Mihai de Vic.

Si tuturor Gabrielilor/elelor, care or fi printre noi.

[pup],am fugit la chef.



"Parents need to fill a child's bucket of self-esteem so high that the rest of the world can't poke enough holes in it to drain it dry." --Alvin Price

#29
agho

agho

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 946 mesaje

Postat 08 noiembrie 2009 - 22:25

Vic, [asia] multumesc! La multi ani si lui Mihai! [pup]M-am uitat bine, bine in lista, iar memoria mi-a jucat feste.[:I] Vad ca e un obicei ca baietii mai mari sa nu se agite atat dupa petreceri, iar fratii mai mici sa dea pe dinafara cu pregatirile pt. petreceri. [;)] Dac-ar fi dupa ei, adica cei mici, mereu ar/am gasi cate un motiv de petrecut. [:D] Multa bafta la scoala!

Mihaela770, La multi ani si lui Mihai al vostru! Sa fie sanatos si sa v-aduca multe bucurii![flo][pup]



O saptamana usoara de maine![pup]



continuare la Halloween

#30
mhldvrc

mhldvrc

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.493 mesaje

Postat 09 noiembrie 2009 - 11:31

[hia], buna dimineata!

Fetelor, multumesc pentru urari[flo]







Ajutati-l pe Dan !

Mihaela [mamica] de [zana]Tatiana si [roker]Mihai

[pup] si [grup]



Panic Questions

  • miha444
    - mar 22 2024 16:22

  • Progesteron in sarcina

    Flor_i
    - mar 18 2024 13:02

  • Cat mănâncă bebe la 2 luni

    mada204
    - mar 08 2024 16:24

  • PoÈ›i naÈ™te mai devreme de termen?

    Ezraa
    - mar 08 2024 06:39

  • Dermatita atopica

    MGeorgi30
    - mar 02 2024 13:10

Last Blogs

  • Morfologie trimestrul 1

    ZDenisa
    - Ieri, 22:56

  • Morfologie trimestru 1

    Mica13
    - Ieri, 20:46

  • 6 luni

    EusebiaRalu
    - Ieri, 19:29

  • Vitamine preconceptie si in sarcina

    Deutzuk
    - Ieri, 14:03

  • Pregătindu-ne pentru sosirea micuÈ›ului

    AdrianaBlo
    - Ieri, 13:30

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -