Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 1 voturi

Copii din 1995-1998(34)


197 raspunsuri la acest subiect

#191
mihaela_s

mihaela_s

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 28.843 mesaje

Postat 17 decembrie 2009 - 20:14

Am luat englezaaaaaa!!!!! Yupiiiii!!!! [bis]



fii alaturi de Mihaita





vorbe de copil...



Hobby



calator de profesie



#192
Sanca

Sanca

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.448 mesaje

Postat 17 decembrie 2009 - 22:49

Mihaela felicitari [flo] !!! Bravo. Acu, te-ai linistit pentru vacanta. Sa ne scrii cum a calatorit Diana.

Mihaela [pk] eu zic sa te inscrii la ASE, parerea mea. Nu conteaza cat dureaza, totul e ca e fun. Daca nu te inscrii si nu faci studii, dureaza mai putin??? tot atat.... iti zic eu [:D] Si iti scriu din experienta mea de studenta, ca la varsta asta, le pricep muuuult mai bine si e mult mai usor (cel putin ptr mine) decat acu 15 ani.

MqqM sa-ti scriu drept, copilu meu isi tot ia inima in dinti sa vorbeasca cu fatuca asta, de-o saptamana. Ii tot fac galerie prietenii, iar el e tot facut pe el. Unde mai pui ca fata il asteapta dupa scoala, si o ia pe ocolite in drum spre casa, numa ca sa mearga impreuna vreo 2-3 strazi. Comedie.

Ana tu care nu le aveai cu gatitul, vad ca ai facut 180... Ce e cu bucataritul asta? Si tortul pentru cine?

Aseara am fost la concert de colinde. A fost fain [olala] ... Copii din fiecare clasa au facut spectacol, ei saracii se pregatea din octombrie. Colindele au fost cantate in biserica. Au inceput cu cei de la gradinita, de mi se umplura ochii de lacrimi, asa de dragalasi erau. Si pe urma fiecare clasa pe rand, pana la cls a 8 a. Corul era acompaniat la pian sau la chitara. Ultimele colinde, au fost cantate de toata scoala. Clasa a 8 a in spate, si fiecare clasa pe urma. Superb.

[pup] mai revin si maine si pe urma imi fac bagajul


#193
Ana68

Ana68

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.714 mesaje

Postat 18 decembrie 2009 - 00:06

Bravo Mihaela![pup][flo]

Anca.....canalizez energia distructiva si o transform in pozitiva si constructiva....[:D] si,ca sa nu dorm seara inainte de culcare , prajituresc....tort fara motiv , imi ramasese crema in frigider si trebuia folosita....

#194
mhldvrc

mhldvrc

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.493 mesaje

Postat 18 decembrie 2009 - 10:44

[hia]

Mihaela, felicitari [bis][bis]



Ajutati-l pe Dan !

Mihaela [mamica] de [zana]Tatiana si [roker]Mihai

[pup] si [grup]


#195
mirela68

mirela68

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 300 mesaje

Postat 18 decembrie 2009 - 12:31

Super, Miha bravo ![bis]

Dianei drum bun !



Eu ma pregatesc sa ies, sa scot masina iar de sub nameti.

Cica ne cheama sefu sa ne dea pachete de sarbatori si sa ciocnim un pahar de sampanie. Sigur o sa ne spuna -ca la fiecare sfarsit de an- ca a fost un an greu, am muncit mult, ne multumeste tuturor si sa speram ca la anul o sa fie mai bine...







MiReLa

#196
agho

agho

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 946 mesaje

Postat 18 decembrie 2009 - 14:45

mhldvrc, felicitari pt. examenul de la contabilitate! [flo]M-am amuzat p-aici ca nu-ntelegeau fetele pt. ce sa te felicite.[:D] Daca ai dorinta de studiu, te sustin din toata inima. O viata ai! [flo] Dar ce banui tu, nu e a buna! [alcool] M-ai distrat grozav.[:-)))][:-)))][:-)))] Ana68 a facut o varza umpluta,[pofta] am citit pe blogul ei, si de-acolo am tzopait prin alte bloguri de preparate culinare. Ei, si de-aici ni se trage pofta la amandoua.[pofta][:D] Ooo, dar chiar ai situatia sub control. Fi-miu si-a schimbat adresa de mess etc. tocmai ca sa nu-i stiu parola. [:)]

Insa noi suntem cuminti. Doar prietenii cu baietii...



Sanca, amuzanta situatia. May, treb. ca mori de curiozitate sa afli ce se va-ntampla in episodul urmator. [olala] Foarte frumos trebuie sa fi fost la concertul de colinde, din moment ce-ai povestit aici. [flo] Iti urez drum bun si vacanta minunata![pup]



Mihaela, felicitaaaaaaaari! Trebuie ca sari in sus de bucurie! [olala][hop] Acum chiar te vei bucura de un Craciun perfect, cu vise si planuri indraznete! [:)] Drum bun, Dianei! S-ajunga cu bine! Si p-aici sunt la ninsooooori![*][*][*]



Mirela68, sper ca sarbatoresti frumos la serv. [cheers]Sa fie anul care vine mai bun decat acesta![flo] Vacanta frumoasa si tie si Andradei![:)]



mQQm, super petrecere organizati! [olala] Astept si la tine povestiri din capitolele viitoare.[:)]



Ana68, azi mai vin la serv. si gataaa! In concediu![:D] Sper sa ma bulgaresc si eu macar cu Ana, ca And. e mai serios. A iesit afara ieri cu colegii la sanius. Cu o seara inainte, tot Ana a iesit cu taica-su. Chiar ca anul asta avem zapada din belsug.Treb sa mai dau o tura prin blogu' tau sa vad ce-ai mai bucatarit. Iar de cura ta de slabire, toata lauda si bucuria mea pentru tine ca te-ai tinut de program, dieta etc. Apropo', in poza dinc adrul usii, mi-ai placut tarre mult![olala] Se vedea bn rezultatul. Buuun ! Fff bun![pup]



Andra, nu mai scoti nasu' din zapada? Pardon, din treburi? [pup][:)]



Flower,ieri n-a mai fost Ana la scoala, insa And. a mai bantuit p-acolo cateva ore. C'est la vie! Acums e bucura din plin de vacanta. Iar Ana a plecat azi cu colegii de la cor si prof. la colindatul unei firme. Si ningea de mama focului! Am sunat-o pe profa sa-i spun sa ia un autobuz o statie, ca s-ajunga la metrou si apoi de la Piata Unirii cu tramvaiul, cum stia si dansa. Dar dansa, nuuu, ca vor merge cu un autobuz pana la Piata Unirii. Pe vremea asta!!!! [alcool]Am lasat-o sa faca asa cum crede de cuviinta si mi-am vazut de treaba. EEEeeee! Si ce crezi? Pana la urma m-a sunat ca sa-mi spuna c-a facut cum i-am zis. [:D][pk]



Multumim de aprecieri! Iar la mama, nu stiu daca mai ajungem pe zapada asta. Deocamdata ramanem loco. [pup]

#197
mihaela_s

mihaela_s

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 28.843 mesaje

Postat 18 decembrie 2009 - 15:15

Avem capitol nou!!!!



fii alaturi de Mihaita





vorbe de copil...



Hobby



calator de profesie




Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Control lunar

    Vasilescu Georgeta
    - Astăzi, 12:38

  • Agitatie pe final

    Roxi_pisicul23
    - Astăzi, 12:03

  • Saptamana 28

    Deutzuk
    - Astăzi, 11:08

  • Testul de toleranta la glucoza

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 09:36

  • Planificarea pe etape

    RoxiMada
    - Ieri, 19:33

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -