Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Caut bona / Bucuresti


42 raspunsuri la acest subiect

#21
carmaw

carmaw

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.959 mesaje

Postat 27 februarie 2011 - 21:46

Buna
Stiu pe o domna pensionara cu studii superioara(a lucrat la biblioteca ACADEMEI MILITARE) care cauta o fetita pe care s o aduca de la scoala si cu care sa faca lectii.A mai lucrat cu o fetita care s a mutat
Daca cineva e interesat dau emailul
Doamna respectiva sta pe sos Alaxandriei.[pk]

#22
FiliPici

FiliPici
  • Membri
  • 7 mesaje

Postat 10 martie 2011 - 21:10

Compania FiliPici - Bone de Pici va ajuta sa angajati o bona filipineza chiar acum!
De ce bona filipineza?
Bonele filipineze pot fi considerate printre cele mai cautate si mai iubite bone din lume. Ce anume au ele care le face in mod special calificate pentru aceasta slujba, este daruire, harnicia, calificarea in domeniu si nu in ultimul rand loialitatea.
Va asteptam pe site-ul nostru http://www.serviciibone.ro
mail: contact@serviciibone.ro



#23
Bebe Beca

Bebe Beca

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.907 mesaje

Postat 16 martie 2011 - 20:27

Ela, ai gasit bona?



Ioana, [zana]Rebeca (16.05.2004), [copil] Sara (17.04.2009) si [copil] Tudor Andrei (16.02.2011)

Creste fata mica... Creste si minunea Rebeca

http://community.web.../user/Berecutza

http://community.web...user/bebeca2004

http://community.web...m/user/bebebeca

#24
Adilushu1

Adilushu1

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 57 mesaje

Postat 21 martie 2011 - 20:09

Bona noastra isi va incheia mandatul in curand la noi (bebe a crescut si merge la gradi - in curand la program lung). Ne-am impacat foarte bine, o avem de aproape 4 ani, de cand avea bebe 6 luni. Are in jur de 43 de ani, noi am gasit-o printr-o agentie (la care a facut si cursuri de baby-sitting, testare etc). Daca va intereseaza - detalii pe PM.

Adilushu

#25
Ela2001

Ela2001

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 746 mesaje

Postat 23 martie 2011 - 00:23

Bebe Beca deocamdata nu mai caut bona; s-a oferit o ruda de-a mea sa ne ajute (contra cost) cu cel mic o perioada, 4 ore pe zi. S-ar putea sa mai am nevoie de cineva pt inca 4 ore.
Mi-e greu sa las copilul cu cineva strain.

Felicitari pt bb3; esti curajoasa ca ai mai facut un bebe. [flo]


#26
mralu

mralu

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 69 mesaje

Postat 23 martie 2011 - 14:19

Buna

Ne alaturam si noua acestui grup.
Pe mine ma intereseaza o bona in zona Colentina pentru un baietel de un an si o luna

Daca cunoasteti, stiti pe cineva interesat...

Multumim anticipat

#27
nique15

nique15

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 15 mesaje

Postat 24 martie 2011 - 23:14

Buna,



AVEM SI NOI NEVOIE DE O BONA PT FETITE !!!! Cu urmatoarele "coordonate": Program L-V 8-18, preferabil din zona apropiata (Aviatiei sau cartier apropiat) hranit fetita mica dimin, pranz, ora 17.00, scos afara in functie de vremea de afara, schimbat pampersi, hainute, spalat, culcat de pranz, invatat cantecele, poezioare, jocuri. Pt cazul in care fetita de 5 ani si 7 luni nu merge la gradinita (imbolnaviri, vreme rea) avut grija si de aceasta. Dorinta este ca bona sa se ocupe exclusiv de copii, nu avem nevoie de menaj sau de gatit caci cu aceste operatiuni se ocupa mama si/sau bunica lor. Cautam o bona blaaanda, rabdatoare, iubitoare de prichindei, calma, curata, sanatoasa, serioasa, musai nefumatoare, cu cel putin experienta de mama, cu varsta cuprinsa intre 38-55ani (max 60, dar in putere – trebuie manevrat copilul mic si caruciorul!). Avem nevoie cu incepere de la jumatate lui aprilie inceput de mai sau oricat de repede gasim pe cineva de incredere.





Ioana mama de [hippi] Simina si [copil] Ana



Simina e atat de mare



Ana e atat de mare

#28
vpralu

vpralu

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 10 mesaje

Postat 31 martie 2011 - 13:15

buna ziua mai este de actualitate anuntul dvs?Ma intereseaza si as putea avea grija de baietelul dvs .

#29
universultau

universultau

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 16 mesaje

Postat 01 aprilie 2011 - 03:44

[olala][bibe]Sunt fost cadru medical,am 34 de ani,am lucrat in cel mai renumit spital de stat din Romania si doresc sa imi continui activitatea tot in domeniul acesta,sa lucrez cu si ptr copii.In sprijinul parintiilor imi ofer urmatoarele servicii:ptr nou nascuti babysitting,iar copiilor de peste 3 ani le pot asigura si suport pre(scolar).Mentionez ca am peste 10 ani experienta in domeniu,si nu numai la partea practica,ci si studiu in domeniu.Programul poate fi f flexibil,pot lucra si partime si fulltime,totul spre o mai buna colaborare cu parintii micului artist.Locuiesc in cartierul Militari-Dr Taberei .Pentru mai multe amanunte si referinte va stau la dispozitie la urmatoarele nr de tel si adrese it: tel. 0765238742,0745820485,adresa mess alina_roza2000 ,mail: alina_roza2000@yahoo.com[olala][olala][pup][baietel][bb][bebic][fetita][caru]

#30
universultau

universultau

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 16 mesaje

Postat 01 aprilie 2011 - 03:48

Sunt fost cadru medical,am 34 de ani,am lucrat in cel mai renumit spital de stat din Romania si doresc sa imi continui activitatea tot in domeniul acesta,sa lucrez cu si ptr copii.In sprijinul parintiilor imi ofer urmatoarele servicii:ptr nou nascuti babysitting,iar copiilor de peste 3 ani le pot asigura si suport pre(scolar).Mentionez ca am peste 10 ani experienta in domeniu,si nu numai la partea practica,ci si studiu in domeniu.Programul poate fi f flexibil,pot lucra si partime si fulltime,totul spre o mai buna colaborare cu parintii micului artist.Locuiesc in cartierul Militari-Dr Taberei .Pentru mai multe amanunte si referinte va stau la dispozitie la urmatoarele nr de tel si adrese it: tel. 0765238742,0745820485,adresa mess alina_roza2000 ,mail: alina_roza2000@yahoo.com


Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Testul de toleranta la glucoza

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 09:36

  • Planificarea pe etape

    RoxiMada
    - Ieri, 19:33

  • Organizarea garderobei - sfaturi utile

    Ana1298
    - Ieri, 18:19

  • A 15a postare

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 11:33

  • Cea mai asteptata ecografie

    Roxana3001
    - Ieri, 11:06

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -