Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Pufi 2010 (193) - LMA Alexander! LMA Tomaca!


195 raspunsuri la acest subiect

#191
Eleysa

Eleysa

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.466 mesaje

Postat 06 ianuarie 2011 - 00:01

Fetelor va urez noapte linistita si dormita de cap a coada [pup][pup][pup]!!!!

#192
Beatrice1982

Beatrice1982

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.475 mesaje

Postat 06 ianuarie 2011 - 00:10

Citat:
citat din mesajul lui elefantica
Am intrat sa ma laud ...a papat isabela 5 lingurite de cereale ...[pk][pk][pk][pk]...nu credeam sa ajung sa ma bucur la 5 lingurite [:D]bea [flo][asia] ...ai dreptate ...cu toate ...ma simt si prost ca ti-ai luat din timpul tau pretios k sa calmezi o crizata ca mine ...offf...[pup][pup][pup]
ei...nu e chiar asa...............mie imi place sa ajut oamenii, cu ce pot, aici mai mult cu o vorba buna..............dar cateodata face minuni si aia, stiu de la mine...........nu esti deloc crizata.esti cea mai buna mama pentru isabela, si ea stie, dar tu inca nu stii..........[:D][flo][olala]asa ca revino-ti, si totul va fi bine..............important e sa crezi ca va fi bine si cu siguranta va fi.................o sa fie invatatura de minte si data viitoare ai sa reactionezi mai cu calm si mult mai altfel...............dar e bine asa cum e.si reflecateaza un pic la tot si vei vedea cate lucruri bune ai sa vezi in tot ceea ce a trecut, si mai ales in ce va fi..........trebuie uneori sa vedem si parte plina apaharului ca altfel nu putem merge inaintegata cu politica.........ma bucur ca a papat...vezi ca va fi bine? si atat e bine pentru ea, nu ai frica!!!!!maine va papa 6 poimaine 7 si tot asa............nu dispera si aici vei primi mereu un ajutor oricat de mic ar fi el.............pupppppppppppppppppppppma duc sa fac baie sa iol culc pe ivanelu daca pot...........si apoi mai vedemmmmmmmmmmpuppppppppp[pup][pup][pup][flo][flo][flo][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*][*]I don't know much...but I know I love you...and I always will...'cause you're my soul and you are the air I breathe...[copil]Happy New Year!!![bum][cheers]

#193
miremia

miremia

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.077 mesaje

Postat 06 ianuarie 2011 - 00:12

Ele 5 linmgurite! [pk][pk]
Se poate si mai rau...Mara a mancat azi asa: nici macar o lingurita din fructele cu branzica, o lingurita din ciorba de pui de tara pe care i-am preparat-o cu dragoste.
Acum seara am pus-o in scaunel si i-am pus in fata pufuleti, paine, para, feliute de mandarina. A gustat de pe acolo cate ceva...marele dezastru lasat inca nu l-am strans.

Azi a miorlait toata ziua, nu ma lasa sa-i sterg mucisorii desi la fiecare starnut ii ajung in barba [alcool][alcool]. Daca o sterg la nasuc urla ca din gura de sarpe asa ca trebuie sa inventez chestii sa ma pot apropia de fata ei.[bang]

Sper sa nu ne tina mult ca mi-e tare mila de ea.

Sanatate multa pt toti pufuletii!

Xela [pk][pk][pk] pt shopping, sa le porti sanatoasa. cat de gratios mananca A pufuleti [olala][olala] si ce cavaler frumos ai tu acolo.

Va multumim pt urarile de sanatate.[asia][asia]

Alex m-am prapadit de ras, se vede ca erai neforumita.
Felicitari pt analizele lui tati de Y! Va asteptam acasa, cand vreti voi.[:D][pup]

Am citit tot, imi amintesc putin. Stiu sigur ca mai vroiam sa raspund dar cu neuronul si zapaceala zilei de azi.....

_______________________________
Mirela si [copil]Mara Ioana (ianuarie 2010)



#194
miremia

miremia

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.077 mesaje

Postat 06 ianuarie 2011 - 00:17

Fac capitol nou.

_______________________________
Mirela si [copil]Mara Ioana (ianuarie 2010)



#195
pufuleti2010

pufuleti2010

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 991 mesaje

Postat 06 ianuarie 2011 - 00:21

Capitol nou



Panic Questions

  • miha444
    - mar 22 2024 16:22

  • Progesteron in sarcina

    Flor_i
    - mar 18 2024 13:02

  • Cat mănâncă bebe la 2 luni

    mada204
    - mar 08 2024 16:24

  • PoÈ›i naÈ™te mai devreme de termen?

    Ezraa
    - mar 08 2024 06:39

  • Dermatita atopica

    MGeorgi30
    - mar 02 2024 13:10

Last Blogs

  • Morfologie trimestru 1

    Mica13
    - Astăzi, 20:46

  • 6 luni

    EusebiaRalu
    - Astăzi, 19:29

  • Vitamine preconceptie si in sarcina

    Deutzuk
    - Astăzi, 14:03

  • Pregătindu-ne pentru sosirea micuÈ›ului

    AdrianaBlo
    - Astăzi, 13:30

  • Morfologie 2

    Erika91
    - Astăzi, 12:04

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -