Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 1 voturi

Prematurii-Esentele tari se tin in sticlute mici16


197 raspunsuri la acest subiect

#191
joklk

joklk

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 877 mesaje

Postat 27 octombrie 2009 - 17:57

Mihaela multumesc [pup][flo].



Monica, am citit ca Alex e din nou acasa. Ma bucur mult. Multa sanatate si ai sa vezi ca totul va fi bine.[pup]







Johanna mami de strengarita Karla Luiza (14.09.2008)

pozele noastre

Povestea piticului nostru drag Karla-Luiza





#192
Lumi_Richard

Lumi_Richard

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.227 mesaje

Postat 27 octombrie 2009 - 20:09



Vazut pozici cu bebei frumosi la baita, trimitem multi pupici bolnavioarei Luana si ii dorim insanatosire rapida!

Noi suntem bine,papam bine si punem in greutate!

Nu fiti triste,fetelor,viata merge inainte cu rele si bune,acum trebuie sa fim optimiste pt bebeii nostri si fericite ca ii avem si sunt asa frumosi!



Lumi SEXY MUMMY de Alexa Annabelle Denise

#193
c.valy

c.valy

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 651 mesaje

Postat 27 octombrie 2009 - 21:39

ce mai faceti?
noi ne plktisim cu vremea asta...si va fi si mai rau de acuma,azi am fost putin afara dimineata si ma papat undeva sa il las pe jos mai ial de poti,ce viteza avea in 4 labe,analiza toate gropile din asfalt mari si mici,toate rotile la masinile parcate i se pareau interesante,tipa sa se urce in ele(deja vrea sa se inpuna dar nu prea ii merge),apoi tipete cand sa intram in casa of,of...si de acum abia incepe marele sou[bang]
apropo cum facem sa nu le creasca cornite si sa nu fie alintat,eu una il tratez cu indiferenta nu il bag in seama cand face scandal fara motiv,tipa..(deocamdata atata face) si se calmeaza singur dar nu stiu cat o sa mai mearga asa
fug ca a venit lumea la masa azi gatii [:D][:D][:D] si bineinteles am musafiri,va [pup][pup][pup]mai vb




Luca Daniel -22.10.2008
povestea mea Slideshow asa sunt eu
va deranjam cu un vot se poate?
prematuri esente tari

#194
Ayla21

Ayla21

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.732 mesaje

Postat 28 octombrie 2009 - 00:45

Citat:
citat din mesajul lui mikaela2009
Monica, am citit dincolo ca te intereseaza info despre amiocenteza. Eu am facut iar daca vrei ceva informatii poti sa ma intrebi[pup][flo]
Da, m-ar interesa, dar nu cred ca mai vreau sa fac nimic. Am scris si acolo si la ghiocei, am decis sa nu fac testul.Da-mi Doamne, forta de a indeplini tot ce sta in puterile mele, rabdarea de a indura ce depaseste puterile mele si discernamantul de a nu le confunda...Iti multumesc Doamne pentru ceea ce am, dar si pentru ceea ce nu am, Tie Doamne Iti multumesc!Monica, cea mai buna mami pentru Claudiu, Luana, [url="[url="http://i969.photobucket.com/albums/ae180/Fluturas2s2/Alma/captionit163739I467D32-1.jpg"]Alma[/url]Aprinde o lumanare in memoria Almei. Viata merge inainte...

#195
Ayla21

Ayla21

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.732 mesaje

Postat 28 octombrie 2009 - 00:48

Citat:
citat din mesajul lui joklk
Mihaela multumesc [pup][flo].Monica, am citit ca Alex e din nou acasa. Ma bucur mult. Multa sanatate si ai sa vezi ca totul va fi bine.[pup]Johanna mami de strengarita Karla Luiza (14.09.2008) pozele noastre Povestea piticului nostru drag Karla-Luiza
Merge inca la tratament si kineto la spital, dar apoi ar ramane inutil in spital, si e si el satul. Sper ca schimbarea mediului, cu noi sa-l ajute putin, chiar daca e un pic mai greu pt mine acum.Am sa deschid subiect nou, sper ca nu e nici o problema ca il deschid eu, apoi am sa completez datele noi. De aceea il deschid eu. dar acum nu mai raman sa citesc din urma, intru maine cand am timp.Noi tot bolnaviori, nu papa mai nimic puiuta mea si abia doarme de nascul infundat.Da-mi Doamne, forta de a indeplini tot ce sta in puterile mele, rabdarea de a indura ce depaseste puterile mele si discernamantul de a nu le confunda...Iti multumesc Doamne pentru ceea ce am, dar si pentru ceea ce nu am, Tie Doamne Iti multumesc!Monica, cea mai buna mami pentru Claudiu, Luana, [url="[url="http://i969.photobucket.com/albums/ae180/Fluturas2s2/Alma/captionit163739I467D32-1.jpg"]Alma[/url]Aprinde o lumanare in memoria Almei. Viata merge inainte...

#196
Ayla21

Ayla21

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.732 mesaje

Postat 28 octombrie 2009 - 00:49

Citat:
citat din mesajul lui Lumi_Richard

trimitem multi pupici bolnavioarei Luana si ii dorim insanatosire rapida!



Multumim, Lumi![pup]



Da-mi Doamne, forta de a indeplini tot ce sta in puterile mele, rabdarea de a indura ce depaseste puterile mele si discernamantul de a nu le confunda...

Iti multumesc Doamne pentru ceea ce am, dar si pentru ceea ce nu am, Tie Doamne Iti multumesc!

Monica, cea mai buna mami pentru Claudiu, Luana, [url="[url="http://i969.photobucket.com/albums/ae180/Fluturas2s2/Alma/captionit163739I467D32-1.jpg"]Alma[/url]

Aprinde o lumanare in memoria Almei.

Viata merge inainte...



#197
Ayla21

Ayla21

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.732 mesaje

Postat 28 octombrie 2009 - 00:53

Subiect nou-partea a-17-a [pup]



Da-mi Doamne, forta de a indeplini tot ce sta in puterile mele, rabdarea de a indura ce depaseste puterile mele si discernamantul de a nu le confunda...

Iti multumesc Doamne pentru ceea ce am, dar si pentru ceea ce nu am, Tie Doamne Iti multumesc!

Monica, cea mai buna mami pentru Claudiu, Luana, [url="[url="http://i969.photobucket.com/albums/ae180/Fluturas2s2/Alma/captionit163739I467D32-1.jpg"]Alma[/url]

Aprinde o lumanare in memoria Almei.

Viata merge inainte...




Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - Ieri, 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - Ieri, 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Care este cel mai frumos lucru în a fi însărcinată?

    Ddeenniissaaa
    - Astăzi, 15:52

  • Dulce amintire

    Ralu31031992
    - Astăzi, 14:10

  • Alaptarea

    AdrianaBlo
    - Astăzi, 11:20

  • Top 10 lucruri inutile de la prima sarcina

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 08:24

  • Prima morfologie

    MamaRadului
    - Ieri, 23:19

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -