Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 1 voturi

Prematurii-Esentele tari se tin in sticlute mici16


197 raspunsuri la acest subiect

#181
joklk

joklk

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 877 mesaje

Postat 26 octombrie 2009 - 11:25

Valy, superbe pozele sarbatoritului. Ma bucur ca v-ati simtit bine si a iesit petrecerea cum ati vrut.



Monica [pup] scumpetea racita si speram sa treaca repede. E tare simpatica in vana.



Sorilea, inotator se face baiatul [pk]



Mihaela, de acum nu mai sta si analizeaza de ce doarme Dennis ci profita caci vezi ce schimbator e programul.



Noi ne-am petrecut weekend-ul in Cluj cautand scaun de masina caci in scoica nu mai incapem. Intr-un final am gasit, dar bineinteles caci pe langa asta am mai cumparat o gramada de nimicuri ca, copilul s fie fericit.



Johanna mami de strengarita Karla Luiza (14.09.2008)

pozele noastre

Povestea piticului nostru drag Karla-Luiza





#182
c.valy

c.valy

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 651 mesaje

Postat 26 octombrie 2009 - 13:54

Cred Monica cine stie ar fi bine[:D],of ce rau este cu bebicii astia bonlaviori dam un [pup] lui Luana ca sa se faca bine repede [pup][flo]
Sorilea vazut inotator e un scump,vazut si Luana la baita
Mikaela felicitari pentru noptile cu o singura trezire si la cat mai multe de acum incolo nu ca noi[bang][bang],si noi avem seri bune ca aseara de exemlu trezit la 4.30 si atata pana la 8 iar somn,dar si seri cu 3-4 treziri,ce sai faci asa sunt copii si felicitari pentru MAMA
asta e Jo pentru copil orice si oricat,inportant e sa fie ea fericita si sa se bucure de scaunel si de ,,nimicuri,,cum le-ai zis tu
ne bucuram ca va placut pozele noastre asteptam si de la voi ca maine poimine faceti anul,a si inca ceva inportant am facut primii trei pasi singurel si faceam si mai multi cred de nu ma apuca pe mine extazul si sa tip la tati sa-l vada ca sa speriat cred bietul copil sa asezat in fund si gata,pana o prinde iar curaj...sper cat mai repede ca sunt asa comici cand merg leganat,cracanat...




Luca Daniel -22.10.2008
povestea mea Slideshow asa sunt eu
va deranjam cu un vot se poate?
prematuri esente tari

#183
AYUMI

AYUMI

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 674 mesaje

Postat 26 octombrie 2009 - 14:00

C.vali am avut si eu o prietena din Mangalia si am pierdut legatura cu ea de ceva ani,ce mi-ar place sa o regasesc.
(fetele,scuze de offtopic)


http://naokisiryuji.blogspot.com

#184
c.valy

c.valy

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 651 mesaje

Postat 26 octombrie 2009 - 15:25

e daca ma mananca undeva si imi pierd timpul pe net na [q][q][q][q]uitati aici ca sa faceti ca mine sa nu fiu singurica
of mama ce greu este ca nu esti langa mine cate-odata tare nevoie as fi avut de tine...




Luca Daniel -22.10.2008
povestea mea Slideshow asa sunt eu
va deranjam cu un vot se poate?
prematuri esente tari

#185
cami_bld

cami_bld

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 86 mesaje

Postat 26 octombrie 2009 - 17:44

Valy te inteleg perfect si eu sunt intr-o situatie asemanatoare[q],la zeci de km distanta...nu am mai vazut-o pe mami meu de o luna si in urmatoarele 2saptamani nu cred ca am sansa sa ajung acasa[q][bang].Vorbim noi in fiecare zi de 3-4 ori dar nu e ca si cum as fi langa ea.Din punctul asta de vedere o invidiez pe sora-mea ca e langa ea in fiecare zi[pup]..dar cine m-a pus sa vin intr-un loc strain,departe de ei...
Si felicitari pentru petrecere,frumoase pozele si frumos foc si Luca[pup]

http://s564.photobuc...87/camelia_cgm/

#186
mikaela2009

mikaela2009

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 378 mesaje

Postat 26 octombrie 2009 - 19:46

Hello fetelor, Dennis a dormit azi noapte pana la 5[bis][bis], in sfarsit am mai dormit si eu 4 ore legate.
Daca vreti sa ne vedeti http://picasaweb.goo...amold/Dennis02#
Valy[pup][pup]si eu sunt in aceeasi situatie si te inteleg, dar viata asta e numai cu sacrificii...asta e[flo][flo]

http://forum.desprec...sp?sqldtl=79836

#187
mirela_n

mirela_n

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 135 mesaje

Postat 26 octombrie 2009 - 21:26

Valy frumoase poze,ce baiat mare ai,felicitari pentru primii pasi,Ayla sa se faca bine micuta ta repede[pup]

http://s564.photobuc...87/camelia_cgm/

#188
joklk

joklk

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 877 mesaje

Postat 27 octombrie 2009 - 00:06

Valy, iti inteleg dorul. Eu am trait sase ani departe de ai mei...ii vedeam in vacante. Acum o am pe mama langa mine si e asa de bine. Ma ajuta foarte mult. Eu am alt dor, care nu se poate astampara cu un telefon. Imi lipseste foarte mult tata. Peste o saptamana sunt doi ani de cand nu mai e....cand ma uit uneori la Karla vad priviri, gesturi, zambete care imi amintesc de el. Atunci dorul se mai potoleste, atunci stiu ca de fapt e mereu cu mine, dar am momente cand imi e dor de o imbratisare sau un alint.



Hai v-am intristat destul!



Monica mi-a cumparat ieri o carte interesanta "Fiica tacerii" - Kim Edwards. Cred ca ti-ar place sa o citesti.



Va pup [pup]



Johanna mami de strengarita Karla Luiza (14.09.2008)

pozele noastre

Povestea piticului nostru drag Karla-Luiza





#189
mikaela2009

mikaela2009

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 378 mesaje

Postat 27 octombrie 2009 - 01:49

Jo, imi pare rau pt pierderea tatalui,[pup][pup][flo][flo], dar asa cum ai zis si tu nu te-a parasit te vegheaza de acolo de sus.
Si eu am suferit foarte tare cand m-a parasit, mai ales ca sunt asa departe de casa, si nu am putut pleca sa-l vad pt ultima oara. Dar peste o luna mi l-a trimis pe Dennis, si stiu si eu ca ma vegheaza de acolo sus.
Dar viatza merge inainte si nu putem decat sa mergem cu ea.
Stateam zilele trecute cu iubitul meu sot si ne gandeam prin ce am trecut anul acesta, si chiar ziceam ca numai noi stim cat ne-a fost de greu, dar am avut putere sa luptam.
Cand eram in spital m-am uitat pe niste poze de pe telefon in care eram insarcinata, si nu va spun ce plans m-a apucat,cu sughituri.....nu m-a putut opri nimeni...imi doream burtica inapoi...offf... offfff.
Iar acum nu mai pot de dragul lui, il smotocesc toata ziua...dar ii si place[olala]
Hai ca deja v-am ametit cu povestile, dar vreau sa va spun sa fiti tari dragi mamici[flo][flo]

#190
mikaela2009

mikaela2009

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 378 mesaje

Postat 27 octombrie 2009 - 01:52

Monica, am citit dincolo ca te intereseaza info despre amiocenteza. Eu am facut iar daca vrei ceva informatii poti sa ma intrebi[pup][flo]


Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Control

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 21:41

  • Ce am învățat până acum în sarcină?

    Ana1298
    - Ieri, 20:26

  • Bye bye la job

    FloreClau
    - Ieri, 19:30

  • Palpitatii puternice

    RoxiMada
    - Ieri, 17:33

  • Care este cel mai frumos lucru în a fi însărcinată?

    Ddeenniissaaa
    - Ieri, 15:52

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -