Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 2 voturi

Gala cei mai iubiti la Desprecopii - 2010


69 raspunsuri la acest subiect

#1
desprecopii

desprecopii

    Membru de baza

  • Administrators
  • 6.113 mesaje

Postat 23 decembrie 2010 - 15:53

dragilor, ca in fiecare an - la final - ne adunam la Gala Desprecopii - cei mai iubiti.

Pentru mine, respectul si aprecierea se indrepta catre grupul fetelor de la Bazar Desprecopii - punct focal care a cunoscut o explozie in 2010.

Fetele care au facut parte din nucleul de organizare au avut o implicare fantastica in dezvoltarea acestei platforme unice - consumandu-si timpul si nervii pentru a pune mereu produse noi - dar si pentru a participa activ la imbunatatirea platformei.



Le nominalizez cu mult drag:

- Alexandrina,

- Laura25

- Kid

- madyrizi

- mihaela770

- Esseea

- boticelina
-



De-a lungul anului am citit cu incantare mesajele neliei, ale vikingei, mi-a placut sa il citesc pe capcaun, am apreciat luciditatea lui rufus, am citit-o cu drag pe viviana si am urmarit cu incantare pe toti cei care au contribuit la actiunea Buburuza pentru maria_rubi.

Mi-a placut foarte mult sa citesc parerile celor care au si idei si pareri diferite de ale mele.



O mentiune speciala am pentru Alinuk pentru toate eforturile ei de a reprezenta mamicile de pe DC!



As dori de asemeni sa aduc multumirile mele, ca in fiecare an, moderatorilor nostri! Char daca unii au avut interventii mai rare, stiu ca au fost su sufletul alaturi de aceasta comunitate! Multumesc in mod special lui anda08 pentru ne-obosita ei munca!



Astept cu emotie sa citesc si nominalizarile voastre pentru cei mai iubiti de la Desprecopii!



[flo]



**************

Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | DC pe Facebook

#2
Mirrin

Mirrin

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.935 mesaje

Postat 23 decembrie 2010 - 16:10

Eu o nominalizez in special pe rrox3 pentru contributia la Cabinet PSI!, dar si pe LadyJ si toate celelalte fete care incearca sa ne arate o lumina intr-un domeniu care pe multi dintre noi ne depaseste! Datorita lor am reusit sa-mi inteleg mai bine copilul!

#3
szivarvany

szivarvany

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 23.448 mesaje

Postat 23 decembrie 2010 - 16:10

Eu am 5 nominalizari, 5 fete care imi sunt in suflet si au tot respectul meu, voi scrie in ordine alfabetica[:)]:



Carolinah [flo]

Catalina2307 [flo]

LauraNicole [flo]

Leditia [flo]

Ralcat [flo]




Daria & felina fioroasa[zana]GIULIA(2004 08 16) cu [buburuza] Sela

_____________________"Meglio sole, che mall`accompagnate !"





*** Concursul KloraneBaby *** mam.jpg ***

#4
nushulica

nushulica

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.139 mesaje

Postat 23 decembrie 2010 - 16:12

ia sa fac si eu prima nominalizare de cand sunt pe [dc]



deci...pentru tot efortul si munca depusa pentru actiunea "3 sate" o nominalizez pe LAURA25[asia][asia][asia]si ma inclin in fata ei!!! nu e usor lucru sa cari zilnic de la posta zeci de colete,apoi sa stai sa le sortezi sa mergi sa le imparti la acei oameni amarati care atata nevoie aveau de ele...si daca mai socotim ca avea si apartamentul in renovare si cei 2 spiridusi umbland prin casa...deci laura meriti tot respectul nostru!!! cu siguranta te va rasplati Dzeu pentru tot ce ai facut![flo][flo][flo]






Mami si 2 printi iubiti: [cavaler]DAVID(24 sept 2008) si [bebic]STEFAN(24 sept 2010)




HAINUTE 0-4ANI SUPER PRETURI

#5
Jasmin012

Jasmin012

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.212 mesaje

Postat 23 decembrie 2010 - 17:27

Citat:
citat din mesajul lui inbox
Eu o nominalizez in special pe rrox3 pentru contributia la Cabinet PSI!, dar si pe LadyJ si toate celelalte fete care incearca sa ne arate o lumina intr-un domeniu care pe multi dintre noi ne depaseste! Datorita lor am reusit sa-mi inteleg mai bine copilul!
Subscriu. Multumim, Rrox si LadyJ [pup]As mai adauga si pe Vikinga, pt ca de fiecare data ne impartaseste din experienta ei intr-un mod foarte frumos [flo]. Si pe.... Denizel care, cu toate ca are un stil mai ofensiv, incearca si deseori chiar reuseste sa schimbe niste mentalitati legate de felul cum sunt priviti copiii in societatea noastra. Pentru toata aceasta lupta pt drepturile si recunoasterea copiilor, Denizel [asia]Iar de la bazar: [asia] Laura25 madyrizi alexandrina ducky kid ancadragomansi lista ar putea continua. [flo]Jasmin si Lucas Daniel (28.11.2007) Lucaspoze cu mogaldeatzahttp://blogulluilucas.blogspot.com/http://elblogdeluquitas.blogspot.esLimbajul copiilor nu se adreseaza urechilor, ci ochilor si inimii...

#6
Ilinca_M.

Ilinca_M.

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.927 mesaje

Postat 23 decembrie 2010 - 18:08

Si in topul meu pe prima pozitie este vikinga, fiindca e...spumoasa, are umor, are harul scrisului, e directa fara sa fie taioasa, pur si simplu ii savurez postarile; ca sa nu mai vorbim de coincidentzele pe care le-am gasit: avem acelasi prenume, data nasterii (zi, luna, an), impartasim aceeasi dragoste pentru animale si pentru cate un anumit caine in mod special. Multe [flo] pentru ea!

Alta favorita este denizel, care mi se pare o persoana foarte relaxata, cu mult spirit ludic si cu multa sare si la fel de mult piper! Cred ca daca ne-am cunoaste in realitate am rade grozav impreuna![pup]

Mai imi plac si le citesc cu mult drag postarile: Mihaelka, anca_a, aschiutza, DarkBendis si mai sunt destule, poate revin cand imi mai amintesc.

Am o mentiune speciala (de fapt premiu, nu mentiune:))) pentru clubul scuteceler de Ghiocei de martie-aprilie 2009, o adunare de mamici grozave, una si una, pe care ma bucur nespus ca le-am cunoscut (pe unele chiar in realitate) si pe care le consider prietenele mele. Imi sunt dragi toate dar trebuie sa mentionez cateva "cirese de pe tort" in ordine aleatorie:novus, olishka, inapreda, anaan, bianca2503, Gaza, chatonel, georgiana310, monnvas, anamariame, pisigri, simplyana_m, saby, denisamada ...uof, si multe altele, ca-i cel maaai taaare club![pk]

Asa, si mai tre' sa mentionez un "new entry": ina.click, o viitoare mamica foarte tare!![pup]



mami de Sophia-Diana (Sophiphi)

18 luni

19 luni

Manole forever



#7
ladyJ

ladyJ

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.837 mesaje

Postat 23 decembrie 2010 - 20:53

Eu voi face nominalizari insa nu ma voi referi la conduita anuala pe forum, ca nu prea imi amintesc cine ce a zis,cand si cum. Si nici nu scormonesc acum sa aflu:)

Toti cei pe care ii voi nominaliza, pe langa trasaturile care-i diferentiaza si pe care le voi pomeni mai jos, mi-au ramas in memorie fie cu o chestie faina traita si povestita,fie cu un mod de gandire deosebit, inteligent, fie cu postari care m-au facut sa rad\zambesc, fie cu mesaje din care am avut de invatat ceva.

Vikinga -nominalizare pentru cat de frumos povesteste si pentru umor.

Nelia-pentru rabdare si..rabdare si rabdare!

Ilinca- pentru umor, logica si ironie de-o calitate foarte buna.

Accept - pentru ca e efervescenta si rebela.Pentru ca atunci cand isi pierde cumpatul se vede imediat-e super autentica.

Capcaunul - imi plac postarile lui atat de serioase(cand sunt serioase) [:D], dar imi place si ironia lui.

XIO- nominalizare pentru faptul ca nu se coboara la nivelul celor care o jignesc in moduri grosolane.

Mianna- pentru ca e foarte inteligenta si e transanta exact atat cat trebuie.


Rufus- il nominalizez pentru ca am impresia ca s-a ´´imblanzit´´putin si si-a schimbat multe din ideile fixe pe care le avea cu privire la relatia parinte-copil.Chiar daca el n-ar zice ceva nici sa-l pici cu ceara. [:D]



Asta ar fi prima transa de nominalizari, voi reveni pe masura ce-mi amintesc.
Multumesc, Jasmin si Inbox [flo]

--------------------------------------------
´´Cel care nu stie si stie ca nu stie, stie mai mult decat cel care nu stie dar nu stie ca nu stie´´

#8
Ilinca_M.

Ilinca_M.

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.927 mesaje

Postat 23 decembrie 2010 - 21:54

Eu acum am vazut ca de la "cei mai iubiti 2009" s-a trecut la "cei mai iubiti 2011"...nu cumva s-a sarit un an?[:I][:)]



mami de Sophia-Diana (Sophiphi)

18 luni

19 luni

Manole forever



#9
ladyJ

ladyJ

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.837 mesaje

Postat 23 decembrie 2010 - 22:21

Mediajust - pentru ca e hotarata,inteligenta si ajuta cu drag!

Il nominalizez si pe Beren, chiar daca nu l-am mai vazut demult pe aici, pentru postarile lui bine documentate, pentru cum isi argumenteaza ideile si pentru verticalitate.

--------------------------------------------
´´Cel care nu stie si stie ca nu stie, stie mai mult decat cel care nu stie dar nu stie ca nu stie´´

#10
Andries

Andries

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.033 mesaje

Postat 23 decembrie 2010 - 22:26

[flo] Mediajust!!

Andries


Panic Questions

  • Cum să scap rapid de ciuperca picioarelor È™i unghiilor?

    MaryJane999
    - Astăzi, 14:34

  • miha444
    - mar 22 2024 16:22

  • Analizele au arătat o deteriorare a stării ficatului. Ce să fac?

    MaryJane999
    - mar 21 2024 12:16

  • Progesteron

    Flor_i
    - mar 18 2024 13:02

  • Cat mănâncă bebe la 2 luni

    mada204
    - mar 08 2024 16:24

Last Blogs

  • Vitamine preconceptie si in sarcina

    Deutzuk
    - Astăzi, 14:03

  • Pregătindu-ne pentru sosirea micuÈ›ului

    AdrianaBlo
    - Astăzi, 13:30

  • Morfologie 2

    Erika91
    - Astăzi, 12:04

  • Locul de muncă È™i sarcina

    Ioone
    - Ieri, 23:41

  • Kinetoterapie

    Vasilescu Georgeta
    - Ieri, 23:32

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -