Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 4 voturi

magazinele DM


209 raspunsuri la acest subiect

#11
fritz

fritz

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 109 mesaje

Postat 22 septembrie 2009 - 11:35

Am observat ca mai nou traducerea in lb. romana a ingredientelor este lipita exact peste cea in lb. engleza, deci nu ai nici o sansa, sa citesti originalul...Asa ca ori te risti, ori nu mai cumperi...

#12
anya

anya

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.957 mesaje

Postat 22 septembrie 2009 - 12:02

Ce sunt magazinele DM si unde se gasesc?

Anya

#13
Mikaela_a

Mikaela_a

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 93 mesaje

Postat 22 septembrie 2009 - 12:58

Eu le-am vazut in supermarketuri in Bucuresti, in afara tarii am vazut mai multe.

#14
Teolina

Teolina

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 98 mesaje

Postat 22 septembrie 2009 - 13:20

Anya, uite aici mai multe detalii:

http://www.magazinul...ews/news_id/395

Fetelor care ati incercat, cum sunt cremele de fata, demachiantele, mastile?

Eu am cumparat ieri niste geluri de dus si imi plac mult.

Mami de Matei

#15
anya

anya

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.957 mesaje

Postat 22 septembrie 2009 - 14:19

Multumesc!

Am cautat si mi-am dat seama de ce nu imi spun nimic[:D]. Eu stau in sectorul 2 si cumpar din Cora Pantelimon, maxim Auchan Titan iar de 3 ori pe an ajung in Mall Baneasa. Asa ca n-am avut cum sa ma intersectez cu DM.

Anya

#16
jeni_h

jeni_h

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 337 mesaje

Postat 22 septembrie 2009 - 15:14

[quote]citat din mesajul lui anya
Multumesc!Am cautat si mi-am dat seama de ce nu imi spun nimic[:D]. Eu stau in sectorul 2 si cumpar din Cora Pantelimon, maxim Auchan Titan iar de 3 ori pe an ajung in Mall Baneasa. Asa ca n-am avut cum sa ma intersectez cu DM.AnyaBuna,hai ca ma bag si eu in discutie. Magazinele DM le mai gasesti si in Real Vitan sau Real Berceni, Auchan Militari. Eu nu-mi amintesc sa fi vazut DM in Baneasa. Confirm si eu cele spuse mai devreme. Produsele sunt de o calitate buna si preturile sunt destul de bune comparativ cu alte magazine. Numai bine,[gravi]17+

#17
rall

rall

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 8.248 mesaje

Postat 22 septembrie 2009 - 15:48

http://dmdrogeriemarkt.ro/contact.htm

Gasiti aici lista de magazine.

#18
simmonna

simmonna

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 67 mesaje

Postat 22 septembrie 2009 - 23:05

Citat:
citat din mesajul lui Teolina

Fetelor care ati incercat, cum sunt cremele de fata, demachiantele, mastile?

Mami de Matei


Crema de fata n-am incercat, nici masti. Dar demachiantul este foarte bun. Am avut 2 tipuri, unul intr-un flacon alb, la vreo 7 Ron si unul pentru ten matur, un flacon bej, la vreo 11 Ron. Amandoua mi-au placut.
Mai folosesc crema de gomaj pt fata si imi place.

#19
Caprioara

Caprioara

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.645 mesaje

Postat 23 septembrie 2009 - 01:18

Citat:
citat din mesajul lui bulinuta27
si eu sunt mare fan DM inca de cand nu erau la noieu cumpar cosmticele numaide acolo din gama ALVERDE..au componente bio... plus diverse crontanele, stafide ptr pitic, paste etc chesti bio, deo mineral, crema de plaja ptr copii pe care o folosesc io :D..si multe altele
Bulinuta, ce marca e deodorantul mineral? E bio? Cum arata si cat costa?Si io tot fan, cumpar in general luni cu 10 % reducere [:D]. Iau scutece babylove, am luat si din cele pentru piscina, hartie igienica umeda pentru copii, servetele umede pentru bb, crema de protectie solara babylove, produse alnatura bio (praf de copt, faina, orez, paste, baton cu cioco si cocos, etc). Am incercat un gel de dus Alnatura verde, cu masline, ieftin rau [pk], dar nu prea face spuma. Dupa aia am citit pe undeva ca gelurile de dus bio nu ar face spuma in general. Asa e? Am luat chiar ieri o chestie interesanta: suport de periutza de dinti pentru copii cu clepsidra (3 min) ca sa se spele corect pe dintzi (ca durata).pup you all,In concursul Klorane, ne puteti vedea, si daca va plac pozele noastre, vota, aici, pozele cap1 si cap2Multumim frumos.-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~-~Caprioara, mami de [bonjovi]Matei si de [bebic]Ilinca Povestea nasterii IlincutzeiBlogul meu - manute talentate

#20
crinuta

crinuta

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.175 mesaje

Postat 23 septembrie 2009 - 10:51

Citat:
citat din mesajul lui roxanaz
eu sunt maaaare fan DM [:)]imi plac produsele din gama proprie, Balea - au un dusgel exfoliant cu lamaie verde si rosmarin si unul cu flori de nufar... o nebunie. sapunurile lichide sunt super, detergentul lichid fara clatire (de voiaj), plus alimentele bio/ecologice Alnatura. Roxana
Si eu sunt mare fan al produselor Balea.Iau frecvent geluri de dus, sampon si balsam ( sampon de lamaie si balsam de cocos) care sunt cele mai bune pe care le-am incercat vreodata.De asemenea rar mai iau balsam de rufe, detergent si balsam 2-1 ( e verde), care miroase de vis.I-am cumparat mamei o crema de fata 2 in 1, gel si crema, si mi-a spus ca e foarte multumita.Apoi mai iau fasii de ceara pentru epilat, care de asemenea mi se par cele mai bune.Eu merg frecvent la DM ( Militari) sa fac " plinul".Crinuta si [bonjovi] RayanFara Dumnezeu nimic nu e.Cine se increde in sine, cade rau!Asculta


Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - Ieri, 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - Ieri, 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Control

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 21:41

  • Ce am învățat până acum în sarcină?

    Ana1298
    - Astăzi, 20:26

  • Bye bye la job

    FloreClau
    - Astăzi, 19:30

  • Palpitatii puternice

    RoxiMada
    - Astăzi, 17:33

  • Care este cel mai frumos lucru în a fi însărcinată?

    Ddeenniissaaa
    - Astăzi, 15:52

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -