Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 4 voturi

Copii din 1995-1998(33)


196 raspunsuri la acest subiect

#21
mhldvrc

mhldvrc

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.493 mesaje

Postat 24 septembrie 2009 - 12:44

Buna dimineata!

Crisseis, bun venit [flo] [s]lui Vlad

Mara[hippi] felicitari lui Tb, pana la urma tot 10[bis][bis]

Agho, eu stiam ca testele predictive sunt doar pentru profi, sa se vada nivelul clasei si nu se trec in catalog.

Andra, felicitari lui Robert pentru media generala[olala], sigur ajunge unde si-a propus. Si cand te gandesti ca el mai face si sport[bis] ... cred ca am sa-l pun si eu pe Mihai sa citeasca pe aici, sa vada ce note au alti copii...

[pup] pe toate[flo]



Am fost destul de trista zilele astea [q], inca mai sunt dar asta e[:(][:I] Majoratul Tatianei l-am facut la cumnata mea(inca nu terminasem curatenia[:I]), fara alti invitati [:(], situatia financiara nu ne-a permis[bang]

...unul face, altul trage[q], uneori imi vine sa-i sparg capul[:I]...[q]daca m-ar fi ascultat am fi avut multe, foarte multe, acum nu avem nimic[q][q]...doar datorii[:(]...

Uf, insfarsit un picut de timp liber si pentru mine[:)]. Am reusit sa terminam de aranjat camerele copiilor, spalat geamuri, perdele, covoare[bang]

Luni, am fost la sedinta, la Mihai, am discutat despre examenul de bilingv, ultima medie de intrare in liceu la fiecare profil in parte si testele PISA(capacitate, no coment), iar pe unii in loc sa-i intereseze de examene intrebau cand si unde se face banchetul[alcool][alcool]. Colac peste pupaza, unor parinti(cei de fete) li s-a pus pata ca vor uniforma[bang][bang], camasi albe, cravate si sacou lila, pantaloni bleumarin sau blugi pentru toti[vom], iar pentru fete si sarafane sau fuste [xx(]. [:-)))] sper ca la viitoarea sedinta(acum n-am fost toti) sa fie majoritatea impotriva, eu una nu-l vad pe Mihai imbracat asa[:D] La sfarsit ne-a informat despre gripa porcina, am semnat procesul verbal si cam atat.




Ajutati-l pe Dan !



[pup] si [grup] .... Mihaela[mamica] de [zana]Tatiana si [roker]Mihai





#22
flower-power

flower-power

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 971 mesaje

Postat 24 septembrie 2009 - 14:56

Din cate inteleg eu, Agho, testarile astea sunt cele initiale si notele n-ar trebui trecute, ci date doar pt a-si face profesorul o parere de unde a plecat elevul si ce a acumulat peste an sau nu, asta dupa ce le compara cu rezultatele de la testarile finale. Doar ca unii profesori au obiceiul sa le si treaca in catalog desi nu asta ar trebui sa fie menirea lor. Si ar trebui date la toate materiile care se preteaza. Dar cum se respecta la noi ceea ce scrie la lege...
Cu PISA-i alta treaba, inteleg ca asa vor sa-i evalueze pt admitere dar nu stiu de cand. La cata tiganeala a fost cu legea e greu sa stii ceva sigur.......s-a modificat pana in ultima clipa . Nu stiu daca ati auzit ca unele dintre paragrafe si articole deja adoptate au disparut pe drumul de la guvern catre tiparirea in Monitorul oficial .asa ceva...

crisseis, chiar ciudat test la botanica, tinand cont ca ei fac zoologie anul asta. Nu m-am prea uitat prin manuale, dar cred ca Vlad lucreaza dupa alta editura . Parca primul era un text de Arghezi la TB . Manualul lor e de la Humanitas.

Andra, astea la biologie chiar ca-mi scapa. Adica ii testezi initial la zoologie si final la anatomie [:D][alcool].
Nu va plictisiti deloc acolo din ce scrii de Maria si Edut.

Miha[pk], asadar Ty e majora [flo][flo][bis][bis]. La multi ani!!! Sa fie iubita, fericita si sa-si implineasca visele!
Zi-ne mai la obiect, ce vi s-a spus despre testele PISA si capacitate .





"Parents need to fill a child's bucket of self-esteem so high that the rest of the world can't poke enough holes in it to drain it dry." --Alvin Price

#23
andacos

andacos

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 27.305 mesaje

Postat 24 septembrie 2009 - 17:30

Cu-cu fete![:D]

Mey la mine-s adunate muklte tare si nu prea mai stim cum sa le dam de capat![:D]Da' le dam noi ,sigur!

Miha,sa-tzi traiasca Tatiana si mult noroc,succese si impliniri in viatza de adult!Pisa la noi sunte teste care arata nivelul copiilor,centralizindu-se si rezultatul final da nivelul pe zona!

Miha cealalta[:D]ma bucur ca v-atzi gasit pisoiasul!Cum se descurca Silvia?ii place?

Fetelor n-am sa va iau pe toate la rind ca n-am timp(sunt libera si am un morman cit Hymalaya de calcat,bine am inceput activitatea de dimineatza dar...n-am terminat)!Noi am fost prinsi intre spital si casa,plus serviciile noastre,plus sedintza cu parintzii,plus...plus...plus...!

miine ii dau drumul fratelui meu dn spital asa ca va fi vai de capul si de cozonacul meu[:D]cu 3 barbatzi in casa,apoi urmeaza sa ne interesam ce si cum trebuie facut mai departe,legat de terapia lui!

Andrei a fost cam bolnav,saptamina trecuta a stat 2 zile acasa,saptamina asta la fel,circula o forma foarte agresiva de enterocolita,astazi la scoala au fost doar 13 copii din 24!

In rest,ne descurcam bine deocamdata in clasa a 7a,sper sa ramina asa!Cu pubertatea iar suntem intr-o faza de "eu le stiu pe toate2asa ca...vai de nervii mei!

O toamna frumoasa si plina de realizari sa avem!

Dana

#24
agho

agho

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 946 mesaje

Postat 24 septembrie 2009 - 18:47

Miha[pk], La multi ani lui Ty! [flo][flo][flo][flo][flo] Mult succes si bafta![pup]
Bine c-ati finalizat curatenia si asta e cel mai frumos cadou pt. copii! E important cum se simt tot anul, nu doar intr-o zi. Sunt sigura ca ei inteleg situatia si vor fi recompensati cu alte ocazii mai bune. Ei, si dac-ar avea omul mintea cea de pe urma, ce bine-ar mai fi, insa... Iar cu sacou lila...si alte cele, treaba voastra! La noi sunt negre costumele pt. baieti, la inceput aveau ceva rosu, discret, la guler si la buzunare, acum sacoul poate fi negru, dar musai camasa alba! Sau tricouri albe, dar nu camasi cu dungulite sau bleu ori alte culori, cum dealtfel s-a intamplat ca unii parinti sa cumpre in ideea ca sunt frumoase, decente etc. Eu, noroc c-am fost inspirata si n-am luat decat tricouri albe, camasile sunt albe, asa ca pot sa zambesc, dar alti parinti chiar sunt revoltati si au dreptate. Daca stiau clar de la sf. anului, stiau oamenii ce sa cumpere peste vara. [:-@]Numai bine![pup]
Andacos, sper sa te descurci ff bine cu cei trei barbati si sa depasesti momentele de vehementa si de mare stiutor cu gingasie.[:D][pup]
Andra, dulcica Mariuca ta! Si Edy, evident![pup][flo]
Flower, eu nu m-am dumirit la sedinta de testarile de la cls. a VI-a pt ca la consfatuirea profesorilor nu s-au dat informatii cu privire la acest subiect. Iar brosura pe care am gasit-o pe edu.ro, nu ma inspira. [pup]
Crisseis, uite ce bucurie cu nota de la romana! Bravooo![flo]
Mihaela, Sanca, [pup]

#25
CriPOD

CriPOD

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.522 mesaje

Postat 25 septembrie 2009 - 02:31

Doarme pepitul de-o ora jumate intr-un loc, adica nu in brate, asa ca am avut vreme sa dau o raita ampla pe DC. Cu sinceritate va zic, va scanez adesea, dar nu am timp sa scriu, ca eu nu prea pot sa scriu daca nu va iau pe rand si cum pepitul randuieste programul, treb sa ma supun![:D]



Asa ca ma bucur ca toata lumea e bine si ca ati inceput cu scolile in mare verva.[pup]



La fel si noi, unul a inceput la universitate, mult ma mai minunez de cum merg trebile pe-aici, inca nu inteleg nik [:D], alta clasa a 9-a, dar nu-i mare schimbare ca e aceeasi socala, aceeasi copii, aceeasi profesori, deja de anul trecut au avut examene pentru credite, asa ca nu asta-i baiul. A venit si rezultatul la examenul din august de terori muzicala, cu 98%, a studiat cateva zile, fara profesor, singura, asa ca a puscat frumos si creditul de a 12-a.



Baiul e ca are "exchange students" din franta, baieti [:D] si-i batalie mare acolo![olala] Sa mai zic ca unu are castel?[alcool] Oricum, nu ala e cel care. Mno, acum e plecata de ieri in excursie, vine vineri, cand au dansul de inceput de an si e mare eveniment...

Ajutor: vrea sa invete sa flirteze, si eu cica trebuie s-o invat. Ca doar n-o sa stea pana la universitate fara boy-friend... Ce ma fac acu'???[bang] Uneori imi pare rau ca nu e un pic macar flu-flu de la natura...[:D]



Cam asea pe la noi... pe unul il alaptez, pe-ailalta o invat sa flirteze si p-alalalt il consiliez sa aleaga intre doua gagici.[pk] Macar asta alaptatu' creste direct invatat, sa ma uit pe partea pozitiva cumva.



Va pup, mai scriu io cand mai prind asa un moment![pup]



La multi ani, Tatiana![s]

La multi ani, Vlad![s] Hmm, pe Vlad nu-l stiu, e timpul sa scanez mai cu atentie.[:I]




Common sense is not so common...[Voltaire]




#26
Sanca

Sanca

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.448 mesaje

Postat 25 septembrie 2009 - 03:20

oaaa ce de activitate aici, deabea tin pasul...

Miha[pk] La multi ani majorei, si tot ce-si doreste ea, si tu pe langa ea, sa se realizeze.

Crisseis - bine ai venit la subiectul nostru.
La multi ani lui Vlad. Cum l-ati sarbatorit?

Mihaela sant fericita ca a-ti gasit motanul vagabond. Mare noroc aveti ca santeti pe insulica mica. Mama cum a ajuns acasa, dupa aventurile de la aeroport?

Ana iti tin pumnii si ma rog sa fie totul bine cu Luana a ta. [pup] micutei si sa aveti mult noroc pe unde mergeti.

MqqM [pup] pe micut ca te-a eliberat si pe tine 1/2 de ora. Felicitari lui Dedi ptr succesul de la exam de muzica. Si deci asa, vine la tine dupa sfaturi... Pai e bine asa, decat sa se inhaite cu mai stiu eu cine. vai ce bine ca la baieti e mai intarziata reactia, ca sincera sa fiu, nu sant pregatita pentru intrigi de iubire, ofturi si alte aere, si palpitatii...

Mara si la noi se fac testari in oct. sa se vada la ce nivel sant copii in comparativ, in intreaga tara. Scorul de la aceste teste e folosit de prof pe parcursul anului sa ajute studentul sa lucreze mai din greu unde nu a luat asa de bine, dar nici decum sa fie notate in carnetul de note.

Agho deci Andrei a inceput sa lucreze serios la limba romana.
Sper sa va iasa pasenta cu Predealul, ca numa in excursiile de genul asta isi fac copii cele mai frumoase amintiri si prietenii.

Andra ai terminat zacusca?
[pup] Maria pe frunte, ca sa bine am ras cand am citit postarea ta. Eu si l-am vazut pe Edi cu jucaria in fruntea surorii... [:D]
Si Edi, deabea a inceput cu dragalaseniile, ca pe ce creste, cu atat o sa fie coordinat in miscari mai bine.

Mateiasu meu e in excursie cu clasa. Vor dormi peste noapte pe boat, o sa-l vad deabea maine. El era emotionat tare, iar la noapte vor face de garda cu schimbul, si sa speram ca o sa ma pot intelege cu el maine dupa o noapte alba.
Am primit deja prima serie de note. Sant destul de multumita cum a inceput trimestrul asta. Sa speram ca or sa o tina tot asa.
Elliot a abandonat "The Zoo's Keeper Wife." A zis ca e prea plictisitoare. Sant curioasa care e cartea ce a ales-o acuma pentru discutia din clasa.

[pup] si numa bine.

#27
ralualexandrei

ralualexandrei

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.333 mesaje

Postat 25 septembrie 2009 - 11:51

Neatza dragelor.

La [cafea] va citesc si iata ca am timp si sa scriu.





Mqqm ce bine imi pare ca inca esti alaturi de noi,imi imaginez ce greu trebuie sa-ti fie,totusi diferentza de varsta intre copii conteaza pt ca sari dintr-o problema in alta ,total diferite, nasol,eu una ma gandeam sa-mi fac program de audiente.

Felicitari lui Dedi pt rezultatul excelent de la examen[flo]

In ce priveste relatiile amoroase eu am intrat deja in paine caci sambata trecuta Robert a avut prima intalnire,si eu stateam acasa cu cea mai buna prietena a mea si facusem claca la curatat de fasole pt iarna si ne aminteam ca parca ieri statea pe oala in mijlocul sufrageriei si o striga pe prietena mea Curica ca nu putea sa spuna Viorica,si ne simteam asa batraneee cand povesteam[:D]Aaaa si ieri pt prima data o fata i-a furat un sarut era asa emotionat si uimit,m-a sunat la magazin si imi povestea[olala].



Mihaela rock La multi ani Tatianei ii doresc o viata lunga si plina de sanatate si fericire!!!





Agho
ce naspa cu uniformele eu una m-am saturat le schimba parca de la an la an,acum 2 ani la Robert era alta tinuta ,acum alta,zau parca noi parintii am avea sac fara fund sau ar curge banii la robinet.



Dana
multa sanate fratelui tau si tie multa putere iti doresc caci cu o casa plina de barbati chiar nu-i usor sa fi femeie[:D]



Fetelor azi este ziua lui Mihaitza al lui Umflatel sau agent 007 cum ii spun eu acum asa ca:

La multi ani Mihaitza si muuuulta sanatate!!!!





Andra ,mamica lui Robert , a Mariei si a lui Eduard Ionutz album no1 album no2 albumul no3

Vreau sa nu mai fiu diferit!!!!








#28
mihaela_s

mihaela_s

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 28.840 mesaje

Postat 25 septembrie 2009 - 13:27

Mihaela [pk] [s] pentru Tatiana! [flo]



Mihaela umflatel [s] pentru Mihaita! [pup]



Eu tocmai ce am venit de la scoli, avusei test la engleza la prima ora [8D]. Suedeza de azi s-a anulat ca profu a plecat la Stockholm si mi-e o ciouda ca pierd asa...nu am avut timp sa trec pe la infoteca sa ma programez la un alt prof sa discut cu el. La mine "e grele" tare semestrul asta, am 4 teste din istoria literaturii universale si acum citesc teatru grec [xx(]. Ce nu mi-a palcut mie pe romana, dar ce il urasc in suedeza!!! Sunt atatea cuvinte grele, vechi, trebuie sa stau cu dictionarul tot la al 2-lea cuvant, ceea ce n-am mai facut de la inceputuri. Abia astept sa trec de antichitatea asta, apoi vine Sheakespeare si parca vad [bang] ca preferam grecii [:D]. Cam asta cu mine.



mQQm, ce ma bucur ca avem vesti de la voi! Cred ca tare interesant asa cu 3 etape de varste si sexe diferite, probleme care mai de care. Io nu stiu ce sa te sfatuiesc, astept eu sa scrii cum ai sfatuit-o pe Dedi sa iau lectii [:D]. Noi inca nu am ajuns la asta...suntem inca la tigari si droguri LOL! [:D] Si la bani de buzunar...

Felicitari universatului, felicitari lui Dedi pentru rezultate si felicitari lui Oliver ca mai doarme si o lasa pe mami sa butoneze. [pup] pe toti cu drag.



Dana, ma bucur ca fratele tau e mai bine. Tin pumnii sa treaca usor perioada cat va sta la voi si sa se recupereze rapid. El nu poate merge acasa? E mai bine la voi?

Silvia e bine, ca doar cu scoala asta de balet cum altfel? [:D] Nu fac altceva decat activitati dragute, excursii si joaca. [pup]



andra, WOW! Ai baiat mare deja! Felicitari! Cat despre Maria si Edy sunt tare haiosi. A iesit bine printesa la poze? A fost multumita? [pup]



Sanca, mama a ajuns cu bine, numai cu 300 de euro minus la buzunar. A scris Ovi la astia de la compania cu care au fost probleme, cica ei nu au cum sa dea banii inapoi pentru ca sunt companie separata. Deci nasol...astia nu dau banii desi e vina lor, pentru ca nu au legaturi cu Malev. Malev au pus-o pe mama sa plateasca inca o data biletele pentru ca nu a fost vina lor si nu au legaturi cu Skyways si uite asa. Cel mai comic e ca nu poti ajunge cu o singura companie pe insula(de ex. Malev), pentru ca doar Skyways si inca o firma zboara de la St. aici si mereu va fi aceeasi problema. Asta nu inteleg. Ovi le-a mai scris ieri sa ii intrebe si de problema asta, ca atunci ei scapa de fiecare data, indiferent ce probleme au...asteptam inca un raspuns. Bafta lui Elliot la citit! Si lui Matei petrecere frumoasa. [pup]



mihaela, andra...cu uniformele nu stiu pe aici nu se poarta deloc.



mihaela, bafta multa mai departe lui Mihai. [flo]



agho, mara si aici sunt teste nationale, dar numai in cl.3-a, 5-a si apoi a 9-a. Tot pentru a vedea nivelul elevilor. Nu se tine cont de ele nicaieri(cred ca pe cele din a 9-a daca nu le treci, nu poti intra la liceu, dar nu sunt sigura).



Ana ti-ai mai revenit? [pup]



[pup] pe toate, un we placut va doresc.



fii alaturi de Mihaita





vorbe de copil...



Hobby



calator de profesie



#29
flower-power

flower-power

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 971 mesaje

Postat 25 septembrie 2009 - 15:32

Anca, merci de subiecte, cand ai timp poti sa mai trimiti [asia]. N-am aprofundat inca , dar din ce-am aruncat o privire, unii itemi sunt asemanatori cu cei dati la testele de stabilire IQ, cine are PSIHOTESTE stie, deci de logica.
Si la noi testarile astea(predictive/initiale) tot acelasi rol ar trebui sa-l aiba, numai ca aici este unii mai breji.Plus ca nici nu incepe bine scoala ca se si arunca pe ei sa-i testeze.Din a 2-a saptamana.

Dana, cand ai timp poate ne trimiti si noua cateva mostre din testele alea PISA[asia]
Mult succes cu casa plina de barbati. Reusesti tu sa le faci fata, ca sunt ai tai [:)].Bine ca fratele si-a revenit atat cat sa-l externeze.

Miha 007, La multi ani! sa-ti traiasca puiul , sa creasca mare si tot ce va doriti voi pentru el sa se implineasca[pup]

Of Miha, las' ca treci tu cumva si de grecii astia si de batranul Will[:)].Nasol de tot cu astia cu agentiile ca-si paseaza pisica.
Cu testele, inteleg ca asa ar aparea si la noi in noua lege, la cl 2, 4, 6, 8. Dar ma indoiesc ca vor ramane doar pt a le vedea nivelul .

Andra, mare lucru ca Robert ti se confeseaza. Hai ca m-ai emotionat .La ce ochi are cred ca vor roi fetele in jurul lui. Bine, si pe TB il aud din timp in timp ceva de genul: "cred ca ...ma place ". Iar eu mirataaaa [8)]il intreb de ce crede asta. (...)Anul trecut au fost vreo 3, dupa care pe rand, nu le-a mai placut, anul asta vad ca a revenit una in discutie [:)].Dar pan' la intalniri mai e...
La ce ziceai c-ai facut claca? Fasole ? Am pus si eu mai in vara. We trecut am montat zacusca, am facut si o portie cu ciuperci[pofta].

agho,miha [pk] noi cu uniformele am scapat. Au avut seriile d-inaintea lor si mai mult nu le purtau . Cum cei de liceu n-au, au facut si astia mici un pic de gura si au scapat. au doar o cravata cu antetul colegiului ,pe care TB o poarta mai mult la festivitati .In rest jeans albastru/pantalon bleumarin, tricou polo alb/bleumarin. Altii vin si mai colorati, dar nu ca sorcovele[:)]totusi.

mQQm, dar stiu ca nu te plictisesti deloc. Nu ca n-ar fi fost suficient pepit pt asta. Felicitari lui Mr.P[bis]si succes! Felicitari si Dedelinei .Asta cu flirtatul chiar ca-i de la natura, trebiue sa ai si timp sa-ti stea mintea la asta ... La cat de draguta e vine el si boy-friendu . Poate ala cu castelu...[:D]



"Parents need to fill a child's bucket of self-esteem so high that the rest of the world can't poke enough holes in it to drain it dry." --Alvin Price

#30
Sanca

Sanca

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.448 mesaje

Postat 26 septembrie 2009 - 03:40

buna fetelor.

Apropo de uniforme. Eu una sa stiti ca sant fericita ca au uniforme. Matei are pantalonii bleomarin si tricou polo verde inchis. Elliot are pantalonii bej deschis, tricouri la fel. Pantalonii de uniforma sant rezistenti si dau bine si frumos, si la sfarsit de an. Nu stiu cu ce sant scrobiti, dar stau batosi.

Pe Matei nu l-am vazut inca. L-a luat mama de la vapor, si e nedormit. Sa vedem la ce ora pica diseara. Elliot a inceput ca vrea sa joace flag-football. I-am explicat eu ca nu, dar i-am zis sa se mai gandeasca. Aseara cand am ajuns acasa, mi=a declarat ca nu vrea sa joace fotbal si cu asta basta. Foarte bine. Eu incurajez sportul, dar baietii din clasa lui (ca e si mare scoala) mai joaca si alte sporturi si multe meciuri sant anulate ca nu au destui jucatori, majoritatea avand si alte meciuri care conflicta cu meciul de fotbal. Plus de asta eu nu ma dau in vant dupa fotbal, mi se pare un sport brutal.
Oricum, azi ma suna de la scoala. "Mama - mama, pot sa joc fotbal?" Pai parca am discutat... Pai stai sa vezi, ca e numa flag, si nu trebe sa platesti, si uite aici pe directorul scolii. Si mi-l pune la tel. pe directorul scolii care o sa fie si coach la echipa de fotbal. Asa ca azi, copilu meu joaca in echipa de fotbal [bang] ca m-au prins in colt, si am cedat...

Apropo de fete si baieti, filtrat si deale dragostei. Imediat dupa prima zi de scoala, s-a dat o petrecere sambata, cu bautura, mancare, si jocuri ptr copii. Distractie care s-a terminat cu vizionarea la filmul "Surf's Up".... In timp ce eu beam un pahar - doua de vin si vorbeam cu alti parinti, Elliot al meu s-a retras la jocul de BINGO, el si cu o colega de clasa, trageau numerele, si conduceau jocul. Cand a fost vremea sa plecam, cine credeti ca a castigat la Bingo? Elliot... Dar el habar nu avea, colega lui i-a aratat ca a castigat. Eu inca nu sant convinsa ca a castigat. Cert e ca tipa i-a dat lui Elliot marele premiu, iar acesta radia de bucurie. Mustaceam si eu, ca am eu o presimtire cum a castigat baiatul meu, dar el e habar nu are [alcool]

Mihaela sansele ca mama ta sa mai vada aia 300 de euro, sant minime. Sfatul meu e sa vorbiti cu comp. care a anulat zborul din cauza vremii sa va lase sa folositi biletul iara ptr un zbor ptr voi, pana intr-un an, fara change fee.

Mihaela 007 La multi ani lui Mihaita!!!
[pup] si numa bine si cat mai mult succes cu terapia.

Va doresc un week end bun la toti.
[pup]





Panic Questions

  • miha444
    - mar 22 2024 16:22

  • Progesteron in sarcina

    Flor_i
    - mar 18 2024 13:02

  • Cat mănâncă bebe la 2 luni

    mada204
    - mar 08 2024 16:24

  • PoÈ›i naÈ™te mai devreme de termen?

    Ezraa
    - mar 08 2024 06:39

  • Dermatita atopica

    MGeorgi30
    - mar 02 2024 13:10

Last Blogs

  • Morfologie trimestrul 1

    ZDenisa
    - Ieri, 22:56

  • Morfologie trimestru 1

    Mica13
    - Ieri, 20:46

  • Incepem pregatirile

    madalinaiuliana27
    - Ieri, 20:10

  • 6 luni

    EusebiaRalu
    - Ieri, 19:29

  • Vitamine preconceptie si in sarcina

    Deutzuk
    - Ieri, 14:03

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -