Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Avem castigatorii la Clipe de Vara!!!!


106 raspunsuri la acest subiect

#21
Luna1

Luna1

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.135 mesaje

Postat 10 noiembrie 2010 - 14:39

Si eu am votat ce mi-a placut (inclusiv poza lui Marius care mi-a placut in mod real, pe langa gestul super pe care il face) si desi am poze in concurs nu le-am facut reclama pentru ca am dorit sa fie votate asa cum sunt.



#22
Lala_D

Lala_D

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 7.313 mesaje

Postat 10 noiembrie 2010 - 18:59

Foarte frumoase toate fotografiile din concurs! [flo]

Mi-au mers la inima cele cu apus/rasarit de soare dar cel mai mult si mai mult mi-a placut fotografia zanei acelea mici ce asteapta sa i se inroseasca marul [olala].Superba postura si foarte potrivita descrierea.
Nu stiu cine are onoarea de a fi parintele zanei dar e tare reusita fotografia.

Multa bafta concurentilor!

#23
adra_bell

adra_bell

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.557 mesaje

Postat 10 noiembrie 2010 - 19:02

Citat:
citat din mesajul lui Lala_D
Foarte frumoase toate fotografiile din concurs! [flo]Mi-au mers la inima cele cu apus/rasarit de soare dar cel mai mult si mai mult mi-a placut fotografia zanei acelea mici ce asteapta sa i se inroseasca marul [olala].Superba postura si foarte potrivita descrierea.Nu stiu cine are onoarea de a fi parintele zanei dar e tare reusita fotografia.Multa bafta concurentilor!
E si preferata mea[:)]blogam hainute la bazarInseamna si asta ceva dar nimeni nu intelege ce

#24
Lara

Lara

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 449 mesaje

Postat 10 noiembrie 2010 - 19:03


Yyna, cu placere, am votat numai pozele care mi-au placut in mod deosebit. Din pacate, mai erau cateva la care as fi acordat punctajul maxim, insa am ramas atat de repede fara puncte!(aviz Adminului, poate mai mareste ratia :)

Ce te-as ruga eu pe tine, e sa votezi si tu asa cum te-am votat si noi pe tine, exclusiv pentru ca ne-a placut poza ta. Te rog nu vota din alte considerente, pe mine ma doare ca nu au ajuns macar pe prima pagina niste poze absolut superbe.. Si sunt atat de multe care merita!

#25
yyna24

yyna24

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 20 mesaje

Postat 11 noiembrie 2010 - 19:10

"pe mine ma doare ca nu au ajuns macar pe prima pagina niste poze absolut superbe.. Si sunt atat de multe care merita!"

Nici nu vor ajunge draga Lara atat timp cat fotografiile sunt votate de un public amator care mai mult sau mai putin este si interesat in concurs si nu de unul profesionist care sa aprecieze obiectiv. Stiu ca vor fi si jurizate la sfarsit, insa sfarsitul e stabilit inca de la inceput!
Asa ca personal multumesc inca o data pentru aprecierile voastre de care ma bucur f. mult, de premii ramane sa se bucure altii, probabil merituosi...
Am votat si eu ce mi-a placut in mod deosebit si mai ales pe Marius care macar are un scop nobil!
Succes tuturor!

#26
marius

marius

    Membru VIP

  • Moderators
  • 25.083 mesaje

Postat 11 noiembrie 2010 - 20:19

Citat:
citat din mesajul lui yyna24
"pe mine ma doare ca nu au ajuns macar pe prima pagina niste poze absolut superbe.. Si sunt atat de multe care merita!"Nici nu vor ajunge draga Lara atat timp cat fotografiile sunt votate de un public amator care mai mult sau mai putin este si interesat in concurs si nu de unul profesionist care sa aprecieze obiectiv. Stiu ca vor fi si jurizate la sfarsit, insa sfarsitul e stabilit inca de la inceput!Asa ca personal multumesc inca o data pentru aprecierile voastre de care ma bucur f. mult, de premii ramane sa se bucure altii, probabil merituosi...Am votat si eu ce mi-a placut in mod deosebit si mai ales pe Marius care macar are un scop nobil!Succes tuturor!
Multumesc. Pe bune ca la inceput doar am pus pozele in concurs - eu de obicei nu particip la concursuri pentru ca am asa un considerent (poate eronat) ca cei care sunt din administratie sa nu aiba dreptul sa participe la concursuri. Am observat aceasta regula in cadrul concursurilor de la televiziune si/sau radio si cred ca este o regula destul de Ok ca si principiu. Insa acum participand, eu nu voi avea dreptul sa votez in partea a II-a ceea ce este firesc si conform regulamentului de concurs. Deci am intrat absolut natural in concurs iar ideea de a plasa banii pe acel caz umanitar mi-a venit intr-o seara cand am actualizat lista de donatii. Prima data m-am gandit ca nu as prea dori pentru a nu influenta un votant am avut asa o stanjeneala cum se zice, apoi m-am gandit ca nu este interzis de regulament, apoi am pus cuvantul DACA asa incat am lasat optiunea (care oricum exista) de a alege. Am avut discutii cu Ioana (cea pozata de mine[:)]) care isi doreste un laptop si cand i-am zis ca oricum il voi vinde pentru ca asa am promis a fost foare trista (ehh suflet de copil ce sa-i faci) dar promisiunea este promisiune, am o datorie morala fata de voi si fata de acea fata si nu pot sa-mi calc promisiunea. Apoi cu Angela care a zis ca uite poate castig si eu odata in viata si si atunci vreau sa renunt - dar i-am spus ca de cate ori ma gandesc asa e suficient sa ma uit pe pozele postate si imi trece repede[:)] Asa-i ca e complicat cu mine? Asa am sa mor, ca tatal meu - undeva cineva candva chiar daca nu va spune va gandi: "Da a contat acest om pe pamant!" si deja sunt fericit.In fine dincolo de toate asa cum am mai spus sunt exrem de multe poze foarte foarte foarte frumoase. Am sa ma gandesc sa propun si sa se realizez o galerie www.desprecopii.com un fel de "carte de onoare" a acestui site unde sa ramana onorific poze trimise pentru acest site sau mesaje deosebite. E doar o idee. Poate nu cea mai buna.Daca ma votati (mar-2) donez premiul oricare ar fi acelal pentru acest cazEu pur si simplu / Pagina legislativa

#27
alintaroma

alintaroma

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.221 mesaje

Postat 11 noiembrie 2010 - 21:47

Si eu am votat doar pozele care mi-au placut si carora le-am "simtit" mesajul fara sa imi pese cine e autorul. Asa mi s-ar parea si normal sa fie. Am incercat sa privesc pozele prin ochiul fotografului amator pe care-l chinuie talentul [:I] LOL

Marius [flo] nu trebuia sa spui fetei de concurs daca tot donezi cistigul sau poate din contra cu ocazia asta ii vei oferi cadou o lectie de umanitate nepretuita ...

There's no elevator to success ... you have to take the stairs!!!

#28
Lara

Lara

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 449 mesaje

Postat 12 noiembrie 2010 - 00:06


Marius, spune-i Ioanei ca fotografia cu ea este frumoasa, ea este o fetita superba si ca tu esti mandru ca ai gasit o solutie sa o faci sa fie si admirata si sa ajute un caz deosebit.
Mai spune-i ca nu esti convins ca ar fi avut acelasi succes daca nu faceai campanie pentru donatie si ca multa lume s-a mobilizat sa o voteze, in plus si pentru acest motiv [flo]
Ai si votul meu pentru asta [asia]
Ar fi pacat sa o faci sa sufere. Cred ca mai bine nu ii spuneai de concurs, insa daca ai facut-o, cel mai bine ar fi gasesti acum solutia ideala sa o impaci si pe ea. Craciunul e aproape [:)]
Hai ca gasesti tu o solutie!


#29
Cristina_OR

Cristina_OR

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 631 mesaje

Postat 12 noiembrie 2010 - 00:50

Marius, intr-adevar, delicata situatia cu Ioana.eu, desi sunt, la fel, prima oara intr-un concurs de fotografie, nu am avut curajul sa fac asemenea promisiune.sunt atat de fericita cand il vad pe fiul meu cum verifica voturile, clasamentul.....e prins de frenezia concursului.
singura consolare pt Ioana, in cazul in care vei castiga, va fi sa-i spui ca fotografia cu ea e oricum superba, si ca multi dintre noi nu am fi avut acelesi sanse daca faceam aceasta propunere.eu, de exemplu, am remarcat imediat fotografia, dupa ce ai pus-o in concurs, nici nu imi imaginam ca era a ta.
felicitari inca o data si bafta in concurs si in a-i arata calea umanitatii fiicei tale.[flo][asia]



Cristina, mamica lui Denis Mare(17 iunie 2004)
--------------------------------
avem poze in concurs : cr-1.jpg si cr-2.jpg.daca va plac si doriti sa ne votati va multumim anticipat





#30
adi2003

adi2003

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.225 mesaje

Postat 12 noiembrie 2010 - 01:54

Daca Marius va castiga locul 1,(ceea ce imi doresc foarte mult), din cate il cunosc eu, va gasi o cale sa o rasplateasca pe Ioana, fiica lui, astfel incat toata lumea sa fie multumita.
In fond, frumusetea pozei se datoreaza si ei in mare masura, asa incat Marius si Angela nu pot fi decat mandri ca au o "bijuterie" acasa. De fapt au doua, insa de data asta numai una a iesit in fata.
Sa fie cu noroc!



Panic Questions

  • Cum să scap rapid de ciuperca picioarelor È™i unghiilor?

    MaryJane999
    - Astăzi, 14:34

  • miha444
    - mar 22 2024 16:22

  • Analizele au arătat o deteriorare a stării ficatului. Ce să fac?

    MaryJane999
    - mar 21 2024 12:16

  • Progesteron

    Flor_i
    - mar 18 2024 13:02

  • Cat mănâncă bebe la 2 luni

    mada204
    - mar 08 2024 16:24

Last Blogs

  • Vitamine preconceptie si in sarcina

    Deutzuk
    - Astăzi, 14:03

  • Pregătindu-ne pentru sosirea micuÈ›ului

    AdrianaBlo
    - Astăzi, 13:30

  • Morfologie 2

    Erika91
    - Astăzi, 12:04

  • Locul de muncă È™i sarcina

    Ioone
    - Ieri, 23:41

  • Kinetoterapie

    Vasilescu Georgeta
    - Ieri, 23:32

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -