Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Avem castigatorii la Clipe de Vara!!!!


106 raspunsuri la acest subiect

#11
motanik

motanik

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.217 mesaje

Postat 05 noiembrie 2010 - 18:33

Ca de obicei, am votat fara sa am habar cui apartin fotografiile. M-am aruncat cu cate 5 puncte la inceput ca apoi sa imi dau seama ca nu apuc sa acord cate ceva tuturor celor ce mi-au placut, asa ca am dat si cate 2 si 3 puncte dar imi plac la fel de tare pozele ca si cele punctate cu 5. Felicitari tuturor, ati ales amintiri tare frumoase sa impartasiti cu noi toti!

Mirela, la atatea poze trebuia sa ne dai mai multe puncte, eu am ramas in pana la pagina 25 dar pur si simplu nu m-am putut abtine sa nu votez [:I]



--------------------



Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson





#12
marius

marius

    Membru VIP

  • Moderators
  • 25.083 mesaje

Postat 05 noiembrie 2010 - 18:55

Citat:
citat din mesajul lui motanik... pur si simplu nu m-am putut abtine sa nu votez [:I]



--------------------



Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson









[:D] Asa este - raman la parerea ca este pana in prezent cel mai formidabil concurs de poze. Ma doare sufletul cand vad poze super super care nu sunt pe prima pagina. Oricum as suci-o sunt foarte multe, foarte frumoase.



Daca ma votati (mar-2) donez premiul oricare ar fi acelal pentru acest caz



Eu pur si simplu / Pagina legislativa

#13
ana_a

ana_a

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.179 mesaje

Postat 05 noiembrie 2010 - 20:07

motanik, fix ca si tine am patit eu la ultimul concurs.[:D] Asa ca, de data asta am ales sa mai stau, sa mai analizez [:)]. Sa nu ma mai arunc cu toate voturile si mai apoi sa regret. Sa inteleg fiecare poveste din spatele fotografiilor si apoi sa votez.





Succes tuturor!









blog

proud






Clipe de vara 2010: ana-1 si ana-2





#14
Doris-Alina

Doris-Alina

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.287 mesaje

Postat 05 noiembrie 2010 - 20:34

Marius, si de la la mine un vot maxim!



Pentru un caz deosebit, dar si pentru o fotografie deosebita...



Bafta tuturor!!!





am epuizat si eu punctele, chiar si cate 2 sau 3...ca n-am mai avut....[q] puteau fi mai multe deoarece sunt atatea poze deosebite...







Clipe de vara cu Dor-1 si Dor-2



[ruga]Port in suflet Povestea unui Licurici![ruga]




BLOG DC-Impreuna Timisoara






Viata falsa este epuizanta, adevarata viata este inepuizabila. Guy Finley






[zana]Povestea printesei mele


[foto]POZE CU NOI[foto]




[tv] Povestea dintelui pierdut:)), Christmas 2007 by INES, Montaj INES, Sweet memories [tv]


#15
yyna24

yyna24

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 20 mesaje

Postat 07 noiembrie 2010 - 16:10

Frumoase clipe de vara aveti...Succes tuturor!

Am votat si eu pe cele care mi-au placut si mai urmeaza ptr. ca mai am cateva puncte.

MARIUS ai punctaj maxim si de la mine!Toata consideratia ptr. gestul tau!Sa imi spuneti cine mi-a dat vot si are si foto in concurs vreau sa acord si eu puncatajul meu voua!



Vreau neaparat sa multumesc tuturor celor care au votat pana acum fotografiile mele.

Desi sunt ultimele "clipe" in concurs si stau asa pe ultima pagina http://desprecopii.c...ra 2010&page=28 voi tot le-ati gasit![olala]Minunat sa simti cum prietenia si aprecierea poate veni de oriunde! din partea unor oameni pe care nu ii cunosti, nu ii vezi, cu care nici nu schimbi idei...ci doar incerci sa comunici cu ajutorul fotografiei.



E coplesitor sa afli ca o imagine te poate ajuta sa descoperi atatea persoane minunate.

Sunt multe poze dragute in concurs si nu cred in sansa vreunui castig,(mai ales in concursuri cu voturi publice) insa indiferent de rezultat sunt sigura ca am castigat multi prieteni si asta e cel mai important lucru ptr. mine!



Multumesc pentru gandurile si increderea acordata dragii mei:

Giova danielac Doris-Alina irlandeza helbi boticelina alexandrina Lumi_Richard ni-na vladis andreea1002 Gargoyle olive valiM crislex spike marius luny adablackcat kokiy Gina M arcadia alintaroma Lara olive.

Sper sa nu fi uitat pe nimeni...dar sa imi spuneti in cazul ca s-a intamplat asta!



Multumesc inca de acum si celor care viziteaza in continuare fotografiile mele (indiferent daca voteaza sau nu)...[pup]



Nu inchei fara sa va urez o zi minunata

For you, from my heart,It's a beautiful day cu Sarah Brigthman>

Enjoi!

[tube][/tube]





UPDATE3:

Multumesc pentru gandurile si increderea acordata dragii mei:

Giova,danielac, Doris,Alina,irlandeza,miflore,helbi,copiloi,boticelina,alexandrina, Lumi_Richard,Ontica Camelia,alma,nina,gabitza35,vladis,mikaeela,axxxa,annnna35, tinonino81,Gargoyle,andreea1002, laremi, olive,valiM,yyna24,crislex, spike,marius,luny,adablackcatkokiy,GinaM,arcadia,alintaroma,Danna_36,ni-na, Lara,mikaeela elypetrov,olive


si...

claujro,mychydutza, Ontica Camelia, alma, gabitza35, axxxa, mikaeela, annnna35.

[loveyou]



#16
adra_bell

adra_bell

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.557 mesaje

Postat 07 noiembrie 2010 - 18:40

Am votat ce mi-a placut, fara prietenii (ei, cu doua mici exceptii), abia mi-au ajuns punctele, asa ca unde vedeti 3 pct de la mine, meritau 5. Frumoase fotografii, una m-a cucerit si sper sa castige.



Multumesc motanik si ana, am si eu fotografii in concurs si am decis ca de data asta sa nu le fac niciun fel de reclama, asa ca imi plac mult voturile voastre sincere[flo]





blog



am hainute la bazar





Inseamna si asta ceva dar nimeni nu intelege ce

#17
ancadragoman

ancadragoman

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 18.412 mesaje

Postat 08 noiembrie 2010 - 00:00

frumoase poze de data asta,am dat toate punctele si sincer mai aveam nevoie[:D]



anca [mamica] de [bibe] Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)

poze si filmulete

povestea nasterii

eu sunt Maria

Montaje Mariuca





AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!





#18
irlandeza

irlandeza

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.866 mesaje

Postat 08 noiembrie 2010 - 03:45

Citat:
citat din mesajul lui yyna24
Frumoase clipe de vara aveti...Succes tuturor!Am votat si eu pe cele care mi-au placut si mai urmeaza ptr. ca mai am cateva puncte.MARIUS ai punctaj maxim si de la mine!Toata consideratia ptr. gestul tau!Sa imi spuneti cine mi-a dat vot si are si foto in concurs vreau sa acord si eu puncatajul meu voua!Vreau neaparat sa multumesc tuturor celor care au votat pana acum fotografiile mele.Desi sunt ultimele "clipe" in concurs si stau asa pe ultima pagina http://desprecopii.c...ra 2010&page=28 voi tot le-ati gasit![olala]Minunat sa simti cum prietenia si aprecierea poate veni de oriunde! din partea unor oameni pe care nu ii cunosti, nu ii vezi, cu care nici nu schimbi idei...ci doar incerci sa comunici cu ajutorul fotografiei. E coplesitor sa afli ca o imagine te poate ajuta sa descoperi atatea persoane minunate.Sunt multe poze dragute in concurs si nu cred in sansa vreunui castig,(mai ales in concursuri cu voturi publice) insa indiferent de rezultat sunt sigura ca am castigat multi prieteni si asta e cel mai important lucru ptr. mine!Multumesc pentru gandurile si increderea acordata dragii mei:Giova danielac Doris-Alina irlandeza helbi boticelina alexandrina Lumi_Richard ni-na vladis andreea1002 Gargoyle olive valiM crislex spike marius luny adablackcat kokiy Gina M arcadia alintaroma Lara olive.Sper sa nu fi uitat pe nimeni...dar sa imi spuneti in cazul ca s-a intamplat asta!Multumesc inca de acum si celor care viziteaza in continuare fotografiile mele (indiferent daca voteaza sau nu)...[pup]Nu inchei fara sa va urez o zi minunata For you, from my heart,It's a beautiful day cu Sarah Brigthman>Enjoi! [tube][/tube]
Nu ai de ce sa-mi multumesti, mi-a placut poza si am votat-o, chiar daca nu "te cunosc". Bafta.__________________________BAZAR GENERAL - hainute, jucariicurcubeu cu ochi albastri - blogPrintesa noastra a crescut !!!03.IAN.2008

#19
RODY77

RODY77

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 233 mesaje

Postat 09 noiembrie 2010 - 20:30

Vreau sa multumesc si eu si sa le trimit un buchet mare[flo] celor care m-au votat,respectiv: tcristy,elypetrov,alexandrina,angipangi.

Va pup si va imbratisez cu drag.





[url="http://desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=clipe%20de%20vara%202010&page=25url"]rod1 sirod2

#20
motanik

motanik

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.217 mesaje

Postat 10 noiembrie 2010 - 14:07

Citat:
citat din mesajul lui adra_bell





Multumesc motanik si ana, am si eu fotografii in concurs si am decis ca de data asta sa nu le fac niciun fel de reclama, asa ca imi plac mult voturile voastre sincere[flo]









Si daca le faceai reclama, pt mine nu ar fi fost nicio diferenta. Am votat fotografiile care mi-au placut cel mai mult, sigur ca toate sunt frumoase doar ca unele mi-au spus mai multe...

Drept dovada ca habar nu am cui apartin pozele votate de mine, nu stiu care e poza ta [:I]



[flo]



--------------------



Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson






Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Bebe s-a intors deja, 28 saptamani

    marile11
    - Astăzi, 22:17

  • Dublu test pozitiv È™i nopÈ›i întregi nedormite!

    Ana1298
    - Astăzi, 17:26

  • Gata vacanta!

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 16:16

  • Minunea asteptata din burtica

    RoxiMada
    - Astăzi, 15:26

  • Nasterea prin cezariana

    AdrianaBlo
    - Astăzi, 10:27

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -