Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Ghiocei de Martie-Aprilie 2009*(58)*


249 raspunsuri la acest subiect

#241
mihaelacg

mihaelacg

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.164 mesaje

Postat 01 septembrie 2009 - 01:45

kea, la keutu au ramas ochisorii aia frumosi la fel? nu s-a scimbat culoarea?
pe mine toata lumea ma intreaba c u cine seamana maria cu ochii albastri.ce mai conteaza....e in gradina lu al meu, este.
noroc ca e toata tati ca altfel facea testul de paternitate ca si-asa nu-si aminteste cand a proiectat-o pe fii`sa[:D]

dyana pana la urma eu cred ca impiedic pe unu de pe strada[:D] ca al meeu se tine tare[bang]

eu astazi cum am vazut ceva grade in minus afara, m-am apucat si am spalat doua ture de haine de-ale mariei pe care tb sa le calc si sa le pun de-o parte ca am zis ca vine frigul.

legat de diversificare....nasoala treaba. da doamne lapte.
doamne doamne da lapte dar da si multe kg in plus in urma cantitatillor imense de manc are si dulciuri pe care le bag in mine. din 60 de kg vad ca nu scad.

din 10 martie 2009, mami fericita de [fetita]

POZICI CU MARIA LA MARE
http://picasaweb.goo...372704483441090

#242
dyana27

dyana27

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.710 mesaje

Postat 01 septembrie 2009 - 01:46

mihaelacg, tot nu ai trecut de unu?????? pai macar la mine inteleg, ca la cata' dosu' mi-a ramas..... poate se eclipsa barbati'miu' dar tu esti absolut bestiala dupa sarcina.... pozele alea la plaja m-au dat pe spate[alcool][alcool].... sari pe el draga mea, ca nu se mai poate asa; eu mi-am invins gargaunii din cap.... si m-am intors la ce-mi placea mie sa fac[:I][:I]... si de atunci tati e tot un pupic dupa mine[pk][pk][pk]; sfatul meu: du-te in alta camera, nu langa bebelina; functioneaza muuuuuuuult mai bine asa !!!!!!!!!!



diana mami super fericit de mutunel incredibil David Gabriel 1 aprilie 2009

mutzunel la 4 luni cu tortulet... si ratuste... si ursuleti...si de toate[cool]

#243
simina_kin

simina_kin

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.866 mesaje

Postat 01 septembrie 2009 - 01:46

Fac eu cap nou



[olala][gravi]28+ cu [fetita] Maya Andreea



bebe

Pentru sotul meu! TE IUBESC!!

#244
Kea

Kea

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.920 mesaje

Postat 01 septembrie 2009 - 01:47

Daaaa, am uitat sa zic de Alexandra care e zambitoare tot timpul si nu stiu cu cine seamana ea cu ochii asa albastri, dar e o frumoasa.

Rivali, fii pe faza![:D] Al meu atata s-a zbatut in bratele mele cand sa-i dau de mancare, pana mi-am amintit ca ieri in disperare de cauza, mi-a venit in minte o poza a Bogdanei in care hraneste simultan gemenii asezati in scaunele de masina. Asa ca l-am pus in sezlong si asa a baut copilul meu toata sticla. Si afara mananca tot, stat cuminte in brate, nici nu clipeste, v-am zis ca ma vad cu mancare dupa mine prin parc.

Manu, tu nu te-ai mai intors din concediu?

Nu cred ca v-am zis, peste 2 saptamani avem si noi botezul. Cica el (preotul) le face numai in timpul slujbei, si ca atare mi-a zis ca daca bebele plange sa ies cu el afara in curte sa nu deranjam slujba, dar ca i-a spus nu stiu cine ca bebelusii daca papa cu jumatate de ora inainte sunt foarte cuminti.[:D] Al meu nu manca nici cand trebuie mai nou, dar cu jumatate de ora inainte!!!

Keutu cheliutu 5 luni

#245
mihaelacg

mihaelacg

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.164 mesaje

Postat 01 septembrie 2009 - 01:48

adirys si noi tot la 4 stam, si mai stam si pe vest. sac sac sac[:D]
sauna e putin zis, mai ales cand fac mancare[bang]

din 10 martie 2009, mami fericita de [fetita]

POZICI CU MARIA LA MARE
http://picasaweb.goo...372704483441090

#246
mart.apr09

mart.apr09

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.117 mesaje

Postat 01 septembrie 2009 - 01:52

Capitol Nou

#247
olishka

olishka

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.776 mesaje

Postat 01 septembrie 2009 - 01:53

Aris am gasit ceva piscinute, dar mai studiez un pic. Un lucru este cert: trebuie facute analize lui bebe si nu stiu ce trimitere de la dr. Iti zic maine exact si ce analize trebuiesc facute. Mie una mi se pare normal sa ceara asa ceva, tinand cont ca iti bagi bebelusul intr-o apa cu alti bebelusi.

Am vazut ca sunt cativa bebelusi care nu prea au pofta de mancare. mare atentie mamici la oxiuri (viermisori), care sunt f des intalniti. Se pot lua f usor, asa ca nu lasati pe nimeni sa puna mana pe manuta bebelusului vostru, caci acuma le baga f des in gurita. La fel aveti grija si de jucariile pe care le baga in gurita. Am o prietena care se confrunta si ea cu asa ceva si este ingrozitor. Daca vedeti ca bebelusul nu prea are pofta de mancare si nu ia in greutate, puteti sa luati in calcul si aceasta varianta si sa-i faceti o analiza (caca).

Olga, mamica lui David iepurasul [iepu][9cer]

#248
gigelica20

gigelica20

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.008 mesaje

Postat 01 septembrie 2009 - 01:59

Citat:
citat din mesajul lui dyana27
Citat:
citat din mesajul lui mihaelacgdyana, asteptam filmulet si de la tine. si poate-mi vinzi si mie pontul cum s-a impiedicat al tau.[:D]te invidiez ca ai trecut de nr.1[bang]
l-am impiedicat eu direct[pk][pk][pk]; si tocmai ma pregatesc sa-l impiedic iar in seara asta[:I][:I][^][^][^]diana mami super fericit de mutunel incredibil David Gabriel 1 aprilie 2009mutzunel la 4 luni cu tortulet... si ratuste... si ursuleti...si de toate[cool]
Despre ce...vorbiti voi aici???[:-@]________________________Gigelica,mami[grasa] de [copil] Victor-Andrei - Pitonul[i]
[bis]30 martie 2009 [bis]


#249
provista

provista

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.563 mesaje

Postat 01 septembrie 2009 - 13:40

Citat:
citat din mesajul lui dyana27
Citat:
citat din mesajul lui provistasa il folosesti cu placere philips si mai cum HR... adica indicativul, ca ma pasioneaza si pe mine o astfel de cumparatura. ce w are si cate rpm? mercieu zic sa incepi cu morcovul apoi dupa 3 zile bagi mar. nectarina vezi sa nu fermenteze si sa il doara burtik.Simona mamica dragastoasa de [baietel] Dragos (28.02.2009) dragostea mea varsta Dragos ora exacta
philips hr1858/55; are 650W (eu zic ca e suficient, ca am functionat f bine si cu unul de 300)... nu scrie cate RPM; am gasit referiri foarte bune pentru el, asa ca m-am dus chitita sa-l cumpar; modelul 1858/90 difera doar prin carcasa (e argintie); la 50 W in plus, modelul urmator se adauga 1,2-1,5 milioane[bang][bang][bang]..... si nu le vad rostul...ca-n rest sunt identice si la fel; pentru cateva fructe si legume...... oricum am dat destul; ti-am spus, e promotie acum la el, buni si 43 de lei scutiti....i-am luat lu' mutzu' 2 body superbe (galben si verde si maimutoi pe ele) de la debenhams de ei[:D][:D][:D][:D][pk][pk][pk]diana mami super fericit de mutunel incredibil David Gabriel 1 aprilie 2009mutzunel la 4 luni cu tortulet... si ratuste... si ursuleti...si de toate[cool]
merci mult [pup]Simona mamica dragastoasa de [baietel] Dragos (28.02.2009) dragostea mea varsta Dragos ora exacta


Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Nasterea prin cezariana

    AdrianaBlo
    - Astăzi, 10:27

  • Alăptare 🤱🏻

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 09:57

  • Burtica 35

    Roxana3001
    - Astăzi, 09:02

  • Tantrumuri bebe 1 si burtica care pune presiune

    Deutzuk
    - Ieri, 22:26

  • Sarcină

    Erika91
    - Ieri, 21:11

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -