Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

astrologie


17 raspunsuri la acest subiect

#11
ladyJ

ladyJ

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.837 mesaje

Postat 13 august 2009 - 15:45

3X3 tu trebuie sa fii efectiv un multi talent. Stelele-ti vorbesc, ingerii iti vorbesc, transmiti mesaje de la fortele superioare spre noi astia inferiorii, te teleportezi, vindeci....ma intreb cum poti duce atata responsabilitate.[bibe]

#12
Laura25

Laura25

    Membru VIP

  • Moderators
  • 20.664 mesaje

Postat 13 august 2009 - 16:47

Citat:
citat din mesajul lui conchita
Citat:
citat din mesajul lui iileanaCu mare placere.Tu scrie incontinuare, si te asigur ca, multumita feed-back-ului primit de la noi, vei fi in masura sa-ti perfectionezi expunerea.
din ce limba traduci? poate ti-o perfectionezi si tu.3x3, [flo]reclama mascata
Regulament DC:09. Comentariile la adresa gramaticii nu isi au rostulPur si simlu nu a apasat pe tasta 'spatiu'. Te rog sa-ti revizuiesti atitudinea si comentariile ironice cand nu e cazul.
Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)Cugetari gemene, Fotografiile noastreFilmulete cu shtrumphi Poveste cu shtrumphi 'Cos what I feel is the only truth for me

#13
ladyJ

ladyJ

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.837 mesaje

Postat 13 august 2009 - 18:51

Citat:
citat din mesajul lui 3x3

ladyj,

..... (ceea ce descrii pare mai degraba o perceptie propie care iti descrie lipsa de confort personal cand dai de randurile mele);




[:D] ok, iarta-ma, am uitat sa precizez si talentul psihanalizei.

#14
ladyJ

ladyJ

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.837 mesaje

Postat 13 august 2009 - 20:06

3x3, am observat ca iti stergi postarile. De ce faci asta? Le stergi doar pe cele in care ai un DIALOG cu cineva. Imi poti spune de ce? Nu de alta, dar cei care citesc nu mai inteleg nimic...

#15
conchita

conchita

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.238 mesaje

Postat 13 august 2009 - 23:20

Citat:
citat din mesajul lui Laura25
Citat:
citat din mesajul lui conchita
Citat:
citat din mesajul lui iileanaCu mare placere.Tu scrie incontinuare, si te asigur ca, multumita feed-back-ului primit de la noi, vei fi in masura sa-ti perfectionezi expunerea.
din ce limba traduci? poate ti-o perfectionezi si tu.3x3, [flo]reclama mascata
Regulament DC:09. Comentariile la adresa gramaticii nu isi au rostulPur si simlu nu a apasat pe tasta 'spatiu'. Te rog sa-ti revizuiesti atitudinea si comentariile ironice cand nu e cazul.
Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)Cugetari gemene, Fotografiile noastreFilmulete cu shtrumphi Poveste cu shtrumphi 'Cos what I feel is the only truth for me
nici macar nu am facut un comentariu, am copiat comentariile dinainte la adresa gramaticii. sau doar unii au voie? [8D]reclama mascata

#16
iileana

iileana

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.024 mesaje

Postat 14 august 2009 - 02:14

Citat:
citat din mesajul lui xenocid
Acu off-topic:- Bullshit cu Penn and Teller
Ai gresit sau te alinti :)? Care "off-topic", mai??? "Prezentarea" oferita se potriveste manusa titlului initial al topicului -"astrologia pe intelesul tuturor"! Cuprinde fix informatiile de baza despre domeniul in discutie, transmise intr-o maniera usor accesibila, ca doar asta era scopul subiectului. Acuma am avut si eu vreme sa vad filmuletul, si pot spune ca mi-a mai ostoit amarul provocat de faptul ca initiatoarea topicului a renuntat la a ne mai dezvalui tainele acestei...aaaaa, cum era?....acestei arte divinatorii. Noroc cu Penn and Teller, ni le-au dezvaluit ei. [^] P.S. Desigur, Xenocid, ca te-am reclamat la moderatori pentru ca m-ai reclamat la moderatori. Sper sa nu te-apuci acuma sa ma reclami la moderatori ca te-am reclamat la moderatori ca m-ai reclamat la moderatori! Pentru ca, nu-ti ascund, ceea ce voi face va fi sa te reclam la moderatori ca m-ai reclamat la moderatori ca te-am reclamat la moderatori ca m-ai reclamat la moderatori. Si, daca nimeresc si moderatorul cistigator, atunci sa vezi!Triunghiul portocaliu. see details

#17
Laura25

Laura25

    Membru VIP

  • Moderators
  • 20.664 mesaje

Postat 14 august 2009 - 10:30

conchita, comentariul de mai sus al Ilenei a fost o 'corectare de continut'. Una e sa iti scape o tasta si alta e sa scrii un cuvant total diferit de ce trebuia scris. A fost o observatie facuta sa o ajute pe 3x3, nu o ironie gratuira.



Cum initiatorea topicului s-a retras, subiectul se inchide!






Laura, mami de shtrumphi gemeni: Bianca Andreea si Rares Mihai (13.06.2005)

Cugetari gemene, Fotografiile noastre

Filmulete cu shtrumphi

Poveste cu shtrumphi



'Cos what I feel is the only truth for me




Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Planificarea pe etape

    RoxiMada
    - Ieri, 19:33

  • Organizarea garderobei - sfaturi utile

    Ana1298
    - Ieri, 18:19

  • A 15a postare

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 11:33

  • Cea mai asteptata ecografie

    Roxana3001
    - Ieri, 11:06

  • Bagajul de maternitate 👜

    BiancaDragnea
    - Ieri, 08:13

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -