Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 1 voturi

Mattia, a doua minune din viata mea!


33 raspunsuri la acest subiect

#21
RAMONELLA

RAMONELLA

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.894 mesaje

Postat 18 octombrie 2010 - 14:53

Uauuu,Dana,felicitari!!!sa va traiasac si sa fie sanatosi!!!

Ramonel,mami de [aerob] Bea(08.11.2007) si [gravi]5+

2 sarcini oprite din evolutie la 5s si 7s-MTHFR C677T heterozigot, PAI1 4G/5G genotip heterozigot
tratament aspenter 1/zi,femibion 1/zi,acifol 1/zi,magneB6 2/zi,utrogestan 400,clexane 0,4


In cartea vietii, un înger a scris despre nasterea copilului meu. Apoi, închizand cartea, a murmurat: "Prea frumos pentru acest pãmant!"


#22
desprecopii

desprecopii

    Membru de baza

  • Administrators
  • 6.113 mesaje

Postat 24 octombrie 2010 - 17:40

Felicitari Mattia a devenit deja erou de prima pagina - povestea nasterii sale e pe prima pagina la www.desprecopii.com



succes

[dc]



**************

Linkurile mele: Supereva.ro | Blogul meu | DC pe Facebook

#23
danangie

danangie

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.688 mesaje

Postat 25 octombrie 2010 - 11:02

[:I] Nu stiu cum am dat de am ajuns pe pagina principala si cand am vazut povestea micutului meu acolo...ptiuuuu mi-au dat lacrimile. [q] Multumesc DC. Asa bine imi incep ziua azi. Copiii mei sunt tot ce pot avea eu mai de pret pe acest pamant. sunt lumina, aerul. Dar sunt si puterea mea de a merge inainte. Sunt binecuvantarea lui d-zeu. Va iubesc!![flo]








Mami [9cer]de [tren] Alessio Michele(2 ani si 4luni) si Mattia Gabriel(11 luni).......si in martie barza ne va vizita.[:)]



Pozici cu noi






#24
ancadragoman

ancadragoman

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 18.412 mesaje

Postat 25 octombrie 2010 - 19:07

Felicitari!!!!!

Si noi am fost pe prima pagina si a fost ffffff bine[:D][:D]



anca [mamica] de [bibe] Maria Alexandra (4 noiembrie 2007)

poze si filmulete

povestea nasterii

eu sunt Maria

Montaje Mariuca





AM PRODUSE LA BAZAR!!!!!!





#25
Lali_mete

Lali_mete

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.644 mesaje

Postat 25 octombrie 2010 - 22:43

Felicitari Dana,si mie mi-au dat lacrimile cand am vazut mesajul ca suntem pe prima pagina! Eram asa mandra ca am zis la toata lumea [pup].

Ai scris foarte frumos,era normal sa afle si restul lumii cat de mult iti iubesti tu baieteii!

Te pup,sarcina usoara si frumoasa iti doresc,ai grija de tine,menajeaza-te ca vezi vat de tare doare spatele! Daca eram mai aproape zau ca veneam sa te ajut la treaba [pup],ca-mi esti tare draga.



Lali mami de [caru]Paul-Iulian ( 01.10.2009)

Poate le puteti da un banut de ajutor : Siluan; Robi; Alexia; Alex; Bogdan; David;Ema; Ionela; Marius-Andrei; maria_rubi


#26
septoct2009

septoct2009

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.323 mesaje

Postat 26 octombrie 2010 - 13:07

Multumesc fetelor.[pup][flo]

LALI merg azi la medic.

#27
nushulica

nushulica

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.139 mesaje

Postat 26 octombrie 2010 - 16:09

danutza felicitari sa-ti traiasca baietii!!!sa va bucure toata viata si voi 2 sa fiti sanatosi sa-i cresteti frumos! acum am vazut si eu povestea ta pe prima pagina[pup][flo]



ma scuzi eu sunt atat de obosita(ca bb haleste toata noaptea)si nu imi dau seama,esti insarcinata iar?sau care e schema cu cele 3 nurori?[:D]



vreau s-o felicit si pe ramonella pt sarcina(ca nush unde altundeva sa intru) sa dea DZEU -so duci pana la capat si sa mai ai un copilas sanatos...si la fel de frumos ca bea!!![olala][pup]










Mami si 2 printi iubiti: [cavaler]DAVID(24 sept 2008) si [bebic]STEFAN(24 sept 2010)




HAINUTE 0-4ANI SUPER PRETURI

#28
danangie

danangie

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.688 mesaje

Postat 26 octombrie 2010 - 16:51

NUSHULICA ptiu ce vazui? ai nascut copiii in aceeasi zi? Ce super!! Mai rar asa ceva!! Da sunt gravida iar si voi avea tot baietel.[pk] Sanatate multa si felicitari ptr bb. [pup]








Mami [9cer]de [tren] Alessio Michele(2 ani si 4luni) si Mattia Gabriel(1 anisor!!).......si in martie barza ne va vizita.[:)]



Pozici cu noi






#29
nushulica

nushulica

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.139 mesaje

Postat 29 octombrie 2010 - 01:09

Citat:
citat din mesajul lui danangie
NUSHULICA ptiu ce vazui? ai nascut copiii in aceeasi zi? Ce super!! Mai rar asa ceva!! Da sunt gravida iar si voi avea tot baietel.[pk] Sanatate multa si felicitari ptr bb. [pup]
Mami [9cer]de [tren] Alessio Michele(2 ani si 4luni) si Mattia Gabriel(1 anisor!!).......si in martie barza ne va vizita.[:)]Pozici cu noi
oau felicitari!![wow] 3baieti,de aia iti zicea ancuta soacra cu 3 nurori...mamaaa ce rea cred ca o sa fii ca soacra[:D] eu una pt baietii mei tai in carne vie[:D] da,i0am nascut in aceeasi zi la diferenta de 2 ani si in aceeasi zi avem si nunta 24 sept 2005 sa te tii ce petrecem noi incepand cu anul viitor[pk]sarcina usoara![pup]
Mami si 2 printi iubiti: [cavaler]DAVID(24 sept 2008) si [bebic]STEFAN(24 sept 2010)
HAINUTE 0-4ANI SUPER PRETURI

#30
ankalaura

ankalaura

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.302 mesaje

Postat 30 octombrie 2010 - 04:18

Citat:
citat din mesajul lui danangie
NUSHULICA ptiu ce vazui? ai nascut copiii in aceeasi zi? Ce super!! Mai rar asa ceva!! Da sunt gravida iar si voi avea tot baietel.[pk] Sanatate multa si felicitari ptr bb. [pup]
Mami [9cer]de [tren] Alessio Michele(2 ani si 4luni) si Mattia Gabriel(1 anisor!!).......si in martie barza ne va vizita.[:)]Pozici cu noi
Deci Martina se lasa asteptata [:D]Felicitari pentru baietii minunati!! Si eu tot pe prima pagina am ajuns aici. Am citit "Mattia, a doua minune..." si cum cunosc un singur Mattia, mi-am dat seama ca al tau trebuie sa fie! [flo]


Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Control

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 21:41

  • Ce am învățat până acum în sarcină?

    Ana1298
    - Ieri, 20:26

  • Bye bye la job

    FloreClau
    - Ieri, 19:30

  • Palpitatii puternice

    RoxiMada
    - Ieri, 17:33

  • Care este cel mai frumos lucru în a fi însărcinată?

    Ddeenniissaaa
    - Ieri, 15:52

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -