Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Bobocei de sept-oct 2008 -IN SARBATOARE !!! (163)


216 raspunsuri la acest subiect

#191
andy.p

andy.p

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.483 mesaje

Postat 01 august 2009 - 00:02

Buna seara fetelor..ne-am strans si noi[:D]



Nerantula ai baiat mareeee[bis]Felicitari!



Nocom[pup]



NAusica ce distractie pe voi[pk]



Ada stiu ce inseamana o ora de relaxare furata..e minunat[:)]..cred ca ai putea sa furi mai des cate o oara din asta..felicitari ptr MA-MA[pup]



Nikolici ma bucur ca inca esti la munte la relaxare,lasa casa ca nu o duce nimeni si curatenia toot a ta e oricum[:)]...cat despre piatra ponce esti dementiala...al meu barbat mi-a luat intr-un an o floare in ghiveci[alcool]



Andy-g ce frumos e Andrei[olala]



Roxule distractie placuta maine[flo][pup]



Laureta ce frumoase poze..sper ca te-ai si odihnit un pic[pup]







Laura, [bonjovi]Andy (07.04.2002) &[copil]Alexia(14.09.2008)

Alexia

Andrei



#192
CD27

CD27

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.066 mesaje

Postat 01 august 2009 - 00:03

nikole ce cadou superrrrr[pk] deci ar trebui sa ma bucur ca n-am primit nimic, poate e mai bine asa[:D] nu-i mai reprosez ca nu imi face cadouri ca cine stie cu ce ma trezesc[:I]

veniti la sinaia maine pisicutelor? m-a cautat sefa sa imi zica ca se duc cu echipa si managerul din canada la munte si sa vin si eu[:D] wow ce bine ma simt, isi mai aduce lumea aminte de mine[8D]



[s]babytza la multi ani sa fiti fericiti toata viata si sanatosi si la punga grosi[:D][s]



Felicitari Gruia pentru primii pasi[flo]



acum am venit din misiunea de salvare a pisoiului, i-am facut nan1 si am incercat cu un biberon mic dar n-a vrut, asa ca l-am bagat cu capul in lapte si a sorbit de 2-3 ori dar atat, e cam lesinat, nu se misca, mi-e teama ca se duce[q]



am vazut poze frumoase cu andreiut de andy_g si cu printesele lauretei



preety m-as baga eu, am decis sa iau cel mai sport carutz posibil si o sa ma mai uit si pe la jucarii, poate mai gasim doritori ca altfel ne cam rupe trasportul, carutzul meu e doar vreo 60 de euro si transportul cred ca tot p-atat[alcool]



Mami de Mikul Robert Constantin

[foto]

#193
laureta

laureta

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.910 mesaje

Postat 01 august 2009 - 00:08

Fetili pleaca cineva zilele urmatoare la Constanta? Vreau sa i trimit un landou si niste hainutze nasici lui Biancu cu bebeu mic, azi a facut 1 saptamana ieeeee[pk][olala]. Incerc si eu poate poate , ca joi spre vineri plecam din RO si nu mai apuc sa i trimit, uf.





andy_galro ai un baiat pe cinste, frumosi ochi[olala]



nicoliciu esti o dulce, multumesc pt invitatie[pup]. Chiar m am gandit la tine cand am vazut indicatorul cu Breaza [:)]







SEBI![ruga]




[mamica]de [zana]Inisa Ana-Maria si [bibe] Bianca Nicole



#194
CD27

CD27

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.066 mesaje

Postat 01 august 2009 - 00:11

ce frumos e la nisip[:-@][:-@]

http://picasaweb.goo...610695104703474



in poze deja trecusera cele 20 de minute de soc, era mai relaxat dupa cum se vede[:D]



Mami de Mikul Robert Constantin

[foto]

#195
babytza

babytza

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.624 mesaje

Postat 01 august 2009 - 00:13

Pastilutele au avut efect !!!!!!! [pk][pk][pk] Cam la 10 minute dupa e i-am dat s-a linistit [:)]

Deci eu bag comanda [:D] Si iau vreo trei cutii sa am si pentru masele si sa imi ramana si pentru urmatorul copil [:-)))] daca tot nu au termen de expirare [:D]



Andy g ce ochisori frumosi are Andrei !!!!! E superb !!!! Ma bucur tare ca v-ati simtit bine la munte [pup]



Multumim pentru urari pentru maine [pup][flo]



Edit : Roxi ce dulce e Mikul la nisip [olala][olala] Si prin casa ce activ e [:-)))] si el iubeste telecomanda ??? [:D]



Babytza si puii[hippi]Valentina [copil]David



Poze

#196
Nocom

Nocom

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.503 mesaje

Postat 01 august 2009 - 00:17

la noi tarcul a avut si inca are mare succes. Daria sta si se joaca singuricain el si 20 de minute. Asta daca nu ma vede pe mine. Cum m-a vazut cum s-a terminat!!! Dar daca o las sa o supravegheze batrana, nu are nici o treaba... [pk][pk]



Ma duc la nani



Somn usor tuturor!!







mami de [zana] Daria Anastasia (24.09.2008) si [cavaler] Matei Tudor (11.07.2004)



poze cu noi poze DARIA



slabesc cu superdieta



#197
Nausica

Nausica

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.242 mesaje

Postat 01 august 2009 - 00:20

Citat:
citat din mesajul lui CD27

acum am venit din misiunea de salvare a pisoiului, i-am facut nan1 si am incercat cu un biberon mic dar n-a vrut, asa ca l-am bagat cu capul in lapte si a sorbit de 2-3 ori dar atat, e cam lesinat, nu se misca, mi-e teama ca se duce[q]





Cit de mic e pisoiul? (cred ca mi-a scapat mie cind ai zis despre asta)

Daca e mic de tot (2-3 zile), trebuie sa-i dai laptele cu pipeta sau cu o seringa (i-o bagi in coltul gurii) si, foarte important, trebuie sa-l stergi la fund cu o cirpa uda, pt ca altfel nu stie sa faca pipikk. Si trebuie sa aiba un culcus, niste cirpe ceva.

Eu pe "sora" lui Pucca am gasit-o cind avea 1 zi (a facut ochi la 2 saptamini dupa aceea) si am reusit s-o salvez asa.



Daca vrei, iti mai zic pe PM.



Nausica si Ania

poze

______________________________________________________

"(...)It is probably better not to sin at all, but if some kind of sin you must be pursuing,

Well, remember to do it by doing rather than by not doing." (Ogden Nash)


#198
CD27

CD27

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.066 mesaje

Postat 01 august 2009 - 00:24

Apropos de tarc, ma bag si eu ca musca[:D]

Nu si-a scos banii ca sa zic asa, dar nici fara el nu ma vad, in sensul ca Mikul face scandal cand il pun, din ce in ce mai putin. L-am cumparat de multa vreme, nu l-am, montat ca atare l-am pus tarziu in tarc si nu era obisnuit nu vrea sa stea, cand dadeam sa-l pun urla. Acum am inceput iarasi incercarile, il pun si stau pe langa el, ma stranb si eu prin plasa[:D], daca dau sa plec uaaaa, uaaaa si totusi ma duc la shushu, pana ajung la baie se calmeaza deja si ia jucariile la mana[:D], astazi chiar a stat cat am dat cu maturoiul prin casa si cu mopul[pk] spre final era deja nervos dar ...tot e ceva

E mai mare decat patul pliant, are mai mult loc, are si alta forma, e mai inalt, e mai stabil, are niste manere de care ii place sa se tina si sa se balanseze in inceracrea de a muta tzarcul cum face cu patutul[:D] dar nici o sansa

In concluzie,pentru noi este util[:D]



Mami de Mikul Robert Constantin

[foto]

#199
lala77

lala77

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 632 mesaje

Postat 01 august 2009 - 00:26

Gruia, felicitari!!!!![flo][flo][flo][pk][pk][8D][8D][8D][aerob]Acum sa te tii, doamna! Va fi vai de salele matale![pk][biz]

Ada, felicitari si voua pt "mama"![8D]

Andy, nu cred ca are nimic daca ii dai si ziua. Poti sa compari ingredientele de pe eticheta sa vezi ce are in plus. Eu cred ca nu-i mare diferenta. Vinde si Nestle o chestie care se cheama " fibre delicate" care cica regleaza tranzitul ca are prune uscate si are 8% prune. Deci nimic. Mie imi place ca nu-i numai orez ca majoritatea cerealelor. Cred ca asta e cazul si la Milumil.Vazut poze![bis]

Babytza, la multi ani fericiti impreuna![bum]

Si noi ne-am luptat cu dintii. Si stiu ca razboiul inca nu s-a terminat.[batcap]

Tare faza cu piatra ponce.[:D][cool][mariaj]

Vazut poze cu bebici frumosi, locuri de vis, linistite si mai agitate.Acumplec sa visez frumos ca mi-e somn de mor. Pe maine![nani]

http://community.web...568109497amcroS
anna-rebecca-02.10.2008
alice-mihaela - 21.01.2007

#200
baby_boy

baby_boy

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.568 mesaje

Postat 01 august 2009 - 00:31

Vazut si eu poze cu Andreiutzu de Andy.G[olala]...si pozici de la munte cu 2 printese de Laureta..superrrr

CD...e mortal Milkul..cum scoate limba....frumoase pozici...si cunosc si domnisoara din poza cu el[:D]

Babytza ma bucur ca s-a linistit soricelul[pup]

La noi e de decor si patutul..asa ca de tarc nu mai vorbesc[bang]

Asta-seara am papat mancarica de cartofi...a fost bunaaaa rau...iar la sfarsit lua cate un cartof ..musca din el...si mesteca..m-am mirat..ca pana acum nu mesteca mancarea..oare de cand avem 5 dintzisori?
Oricum sunt happy...am mai invatat un cuvant nou..ca-ca[8D]

Cristina , mamica implinita de [copil] Raducu (7.10.2008)
________________________
Spune intotdeauna ce simti si fa ceea ce gandesti. Jose Garcia Marguez




Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Bebe s-a intors deja, 28 saptamani

    marile11
    - Ieri, 22:17

  • Dublu test pozitiv È™i nopÈ›i întregi nedormite!

    Ana1298
    - Ieri, 17:26

  • Gata vacanta!

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 16:16

  • Minunea asteptata din burtica

    RoxiMada
    - Ieri, 15:26

  • Nasterea prin cezariana

    AdrianaBlo
    - Ieri, 10:27

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -