Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 1 voturi

Ghiocei de Martie-Aprilie***255***


233 raspunsuri la acest subiect

#21
inapreda

inapreda

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.474 mesaje

Postat 29 septembrie 2010 - 16:58

Georgiana[pup], e ok; pot sa-ti inteleg impulsul.







Gina lu' Ian

Daca pastrezi copilaria mereu cu tine, nu vei imbatrani niciodata. - Tom Stoppard

Ian





#22
uali

uali

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 266 mesaje

Postat 29 septembrie 2010 - 16:58

Citat:
citat din mesajul lui Gaza22
Vazut nasici frumoase si mirese si mai frumoase. Poza Inei mi-a ramas in minte inca de la inceput atunci de mult. Zici ca e de revista, si mai mult mi-a placut ca a avut o pata de culoare, acle cordon din talie. Uali e si ea frumoasa foc si chair semanati voi doua Ina si Uali, oti fi rude mai stii? Nasicile una si una, eu chair ma gandeam ca atunci cand o sa va pun poze de la nunta la care tocmai am fost nu o sa fiu o nasica asa spectaculoasa cum ati fost voi.Ualiai PMInna sper ca nici eu nu sunt aceea care te-a necajit, daca da, imi cer scuze ca n-am facut-o intentionat. S apropo mi-ai ramas datoare cu link-ul la pozele din concediu, ca eu n-am vazut cand l-ai postat si vreau si eu sa ma delectez cu meleagurile insorite de langa mediterana.
Mami de Gazii mica si frumoasa[copil]
[bis]Primul Anisor [bis]
merci pt PM!...ba pune poze!!! sigur o sa vad o nasa delicata cum ne-ai obisnuit...delicata si draguta si tinerica[pup]si Ina....mai baga o data pozele din vacanta ca nici eu nu le-am vazut!!!Medeea

#23
uali

uali

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 266 mesaje

Postat 29 septembrie 2010 - 17:01

Citat:
citat din mesajul lui mireal
Tocmai am primit si eu un banc pe mail :)Un tip se duce la Finante pentru un interviu.Intervievatorul il intreaba, "Esti alergic la ceva?", la care a raspuns,"Da, la cafeina.""Ati lucrat pentru serviciul public inainte?""Da, am fost in armata." spune el, "Am fost in Afganistan de doua ori."Intervievatorul spune: "Asta va va da un avantaj de 5 puncte la ocupareaacestui post."Apoi, se intreaba el, "Aveti vreun handicap, de orice fel?"Tipul spune: "Da. O mina a explodat langa mine cand am fost acolo simi-am pierdut ambele testicule".Intervievatorul face o grimasa si apoi spune, "OK! Aveti suficientepuncte pentru a fi angajat. Programul normal zilnic este de la 8:00 la16:00. Dar puteti incepe maine la 12:00 - si veti veni in fiecare zi dela 12:00"Tipul este nedumerit si intreaba: "In cazul in care orele de lucru suntde la 8:00 la 16:00, de ce vreti sa vin la 12:00? Eu nu vreau nici untratament special..."Intervievatorul spune: "Ceea ce trebuie sa intelegeti este ca acestaeste un loc de munca la Finante. In fiecare zi, de la 8:00 la 10:00, nebem cafeaua, apoi, pana la 12:00, ne scarpinam la testicule. Nu are sens saveniti de la 8:00 ..."
betooooon!!!!!!!Medeea

#24
adrisimo28

adrisimo28

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.878 mesaje

Postat 29 septembrie 2010 - 17:02

Citat:
citat din mesajul lui Anaan

Adrisimo, cum e Dragos?



i-am pus de aseara opthamesone-n (gia [asia]) si e ok [pk] merci de intrebare [pup]



[buburuza] dragastoasa de Dragos [bicla]


#25
Anaan

Anaan

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.342 mesaje

Postat 29 septembrie 2010 - 17:02

Uali, sanatate multa mamei tale!

Simona, mi-a fost dor de tine.[pup]

Floricule, ai fost o nasa foarte frumoasa si stilata! Toca aia m-a dat gata. Recunosc ca atunci cand ai zis ca ti-o face o tanti am fost cam circumspecta[:I], da' se chiar pricepe femeia. Ce-a crescut Raru si ce ferches[:)] a fost![pup]

Ana, mama lui Andrei (14.03.2009)


#26
inapreda

inapreda

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.474 mesaje

Postat 29 septembrie 2010 - 17:03

Multumesc inca o data fanilor de "Ina mireasa" [:D]



Si calmati-va ca nu-s chiar de sticla; nu m-am shifonat si va [pup] pe toate.



****



Si eu imi astept cu nerabdare cuscra: mintenash se-nsereaza si ea ne tot tine-n suspans. Are careva habar despre ce AR PUTEA fi vorba?

Orice ar fi, sper sa-i iasa! [pk]







Gina lu' Ian

Daca pastrezi copilaria mereu cu tine, nu vei imbatrani niciodata. - Tom Stoppard

Ian





#27
inapreda

inapreda

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.474 mesaje

Postat 29 septembrie 2010 - 17:04

Ioi ce-mi place cind e lume multa cind mi-s si io prin zona!!!!







Gina lu' Ian

Daca pastrezi copilaria mereu cu tine, nu vei imbatrani niciodata. - Tom Stoppard

Ian





#28
petrean

petrean

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.654 mesaje

Postat 29 septembrie 2010 - 17:04

mai..soacramea lucreaza la finante..si merge tare devreme..sa inteleg ca ea ii scarpina?:))))







Daca ar fi sa o iau maine de la capat, nu as schimba nimic la viata mea!

Comorile noastre

#29
adrisimo28

adrisimo28

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.878 mesaje

Postat 29 septembrie 2010 - 17:06

bogdana [:-)))][:-)))][:-)))][:-)))]



[buburuza] dragastoasa de Dragos [bicla]


#30
uali

uali

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 266 mesaje

Postat 29 septembrie 2010 - 17:07

Citat:
citat din mesajul lui Anaan
Ina, eu am fost aia rea? Ca incep sa-mi fac procese de constiinta[alcool]Uali si Ina si mie imi pare ca semanati: la stil, nonconformism si nonsalanta...[pk]Si sunteti faine amandoua! Uali, superba rochia...faine pozele la Muzeul Satului...simpatici finii ( nu stiu, mi-au dat impresia de oameni buni). Ina, rochia ta de mireasa mi-a placut inca de cand eram cititoriu din umbra[:)]...iar poza cu Clark Gable si Vivien Leigh..de poveste!Mireal, frumoasa, suava si subtirica...io nu stiu ce burti vezi tu![alcool]Ana, mama lui Andrei (14.03.2009)
...finii sunt intr-adevar deosebiti, ai intuit bine....sunt niste copii... 24 ani...arhitecti amandoi, muncitori si modesti...ne-a facut placere sa-i cununam, mai ales ca ne-au cerut de nasi inca de la nunta noastra, acum 4 ani:)))Medeea


Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - Ieri, 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - Ieri, 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Alaptarea

    AdrianaBlo
    - Astăzi, 11:20

  • Top 10 lucruri inutile de la prima sarcina

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 08:24

  • Prima morfologie

    MamaRadului
    - Ieri, 23:19

  • Album de sarcină

    Ana1298
    - Ieri, 21:21

  • MărÈ›iÈ™or

    Ioanachea
    - Ieri, 21:14

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -