Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 27 voturi

King of Pop Michael Jackson


1198 raspunsuri la acest subiect

#1191
hannen

hannen

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.330 mesaje

Postat 03 august 2009 - 11:23

Citat:
citat din mesajul lui astrojunkie
Citat:
citat din mesajul lui Amina_Marina
Fetele!http://auntjudysattic.com/michaeljacksonperfumes.htmHannen, parfumul de la Tom Ford vezi ca e greu la miros, merge seara sau pe timp de iarna.E si-n japonia , normal. Firma Tom Ford e foarte preferata de barbatii japonezi.http://www.neimanmarcus.com/store/catalog/prod.jhtml?itemId=prod36380005&parentId=cat11610741&masterId=cat350735&index=1&cmCat=
Tot apropo de parfum, Karen Faye, cea care l-a machiat pe Michael timp de 20 de ani, spune ca Tom Ford era pentru momentele in care nu gaseau parfumul preferat, preferat-preferat :)) Bal a versailles [:)]Va pup cu drag!
Si bal a versailles asta,al cui e?Tot "tom ford"?[:D]Amina,unde le-ai gasit bre?Ia uite la ea ce sapaturi face pe net.[:D]L-am gasit si eu pe amazon u.k si cam atit.Zici ca se gaseste si pe la noi??Poate prin tokyo ca aici la tzara ,ioc.[bang][q]Dar si alea cu semnatura lui ma intereseaza ,plus colac peste pupaza versailles ala.Cred ca dau faliment daca ma pun sa le colectionez pe toate.[8D]Hannen [9cer]mamica de trei printzese Amira[zana] Israa[majoreta] Inas[iepu]I want to tell the world... a StoryOccupation 101: Voice of the Silenced MajorityThe Future`s So Bright I Gotta Wear Shades [8D]"In a world filled with hate,we must still dare to hope.In a world filled with anger,we must still dare to comfort.In a world filled with despair ,we must still dare to dream. And in a world filled with distrust,we must dare to believe."-Michael Jackson

#1192
danat

danat

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.292 mesaje

Postat 03 august 2009 - 11:34

Neata fetelor!

Super melodia zilei, si ea imi place tare mult, mai ales finalul refrenului asa sacadat impreuna cu bateria: "you're just another part of me..hi-hiii" [pk]







Dana [zz] mama lu' [cavaler]Radu Stefan









Hobby



~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~



"If you wanna make the world a better place,

Take a look at yourself and then make a Change"


"Man in the Mirror" - Michael Jackson [floare3]





#1193
ainex_po

ainex_po

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 65 mesaje

Postat 03 august 2009 - 12:30

Citat:
citat din mesajul lui mihutza11
imi place ritmul de la piesa de azi si imi place vocea lui asa mult cand canta asta:"Were sendin outA major loveAnd this is ourMessage to you" [olala]si mai apoi cu "waiting for you"...Mihaela, mamik fericit de [copil]Andra - 29 martie 2008Ratusca mea mih1 si mih2 aiciPoziciPrimul anisorPovestea americancei
[si-eu]Exaaact! Imi place foarte mult cum suna melodia de azi ,si mai ales partea de care ziceai tu...Si mesajul piesei deasemenea "you are another part of me..." ..pentru cate lucruri avem sa-i multumim lui Michael... [q]"But They Told Me / A Man Should Be Faithful / And Walk When Not Able / And Fight Till The End /But I'm Only Human " MJ :X

#1194
anka77

anka77

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.156 mesaje

Postat 03 august 2009 - 14:07

Buna fetele.M-am intors de la mare, mi-a fost dor de voi si de Michael.
Am gasit ceva pe Youtube, conversatii telefonice ale lui cu o prietena , foarte interesante, la unele faze am ras cu lacrimi....spre finalul primei parti sunt niste faze tari....[:D][olala]
Sunt 4 parti, va pun link-ul primeia dupa care gasitit acolo restul.
Veti gasi niste dezvaluiri legate de viata lui alaturi de "tatal"[q]lui, ce gunoi ce facea cu femeile in turnee, iar fratii au hotarat sa nu ii spuna mamei nik.
Viata lui amoroasa( sau ce isi dorea el), mai multe... daca v-am starnit interesul .....enjoy[:D]. Cand mia am ceva interesant ....va dau si voua.Astept pareri...dupa[pup]

if you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be deal with. – Michael Jackson
Michael,you`ll never Moonwalk alone

http://community.web...com/user/anka77

#1195
marami

marami

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.427 mesaje

Postat 03 august 2009 - 14:16

Citat:
citat din mesajul lui anka77
Buna fetele.M-am intors de la mare, mi-a fost dor de voi si de Michael.Am gasit ceva pe Youtube, conversatii telefonice ale lui cu o prietena , foarte interesante, la unele faze am ras cu lacrimi....spre finalul primei parti sunt niste faze tari....[:D][olala]Sunt 4 parti, va pun link-ul primeia dupa care gasitit acolo restul.Veti gasi niste dezvaluiri legate de viata lui alaturi de "tatal"[q]lui, ce gunoi ce facea cu femeile in turnee, iar fratii au hotarat sa nu ii spuna mamei nik. Viata lui amoroasa( sau ce isi dorea el), mai multe... daca v-am starnit interesul .....enjoy[:D]. Cand mia am ceva interesant ....va dau si voua.Astept pareri...dupa[pup]if you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be deal with. – Michael Jackson Michael,you`ll never Moonwalk alone http://community.webshots.com/user/anka77
si unde-i link-ul???[:D][ruga]Ramane in suflet Povestea unui Licurici![ruga]pozne-npozeBefore you judge me, try hard to love me.

#1196
anka77

anka77

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.156 mesaje

Postat 03 august 2009 - 14:20

Citat:
citat din mesajul lui marami
Citat:
citat din mesajul lui anka77
Buna fetele.M-am intors de la mare, mi-a fost dor de voi si de Michael.Am gasit ceva pe Youtube, conversatii telefonice ale lui cu o prietena , foarte interesante, la unele faze am ras cu lacrimi....spre finalul primei parti sunt niste faze tari....[:D][olala]Sunt 4 parti, va pun link-ul primeia dupa care gasitit acolo restul.Veti gasi niste dezvaluiri legate de viata lui alaturi de "tatal"[q]lui, ce gunoi ce facea cu femeile in turnee, iar fratii au hotarat sa nu ii spuna mamei nik. Viata lui amoroasa( sau ce isi dorea el), mai multe... daca v-am starnit interesul .....enjoy[:D]. Cand mia am ceva interesant ....va dau si voua.Astept pareri...dupa[pup]if you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be deal with. – Michael Jackson Michael,you`ll never Moonwalk alone http://community.webshots.com/user/anka77
si unde-i link-ul???[:D][ruga]Ramane in suflet Povestea unui Licurici![ruga]pozne-npozeBefore you judge me, try hard to love me.
Viteza e de vina. L-am pus acum la postul initial [:D]if you enter this world knowing you are loved and you leave this world knowing the same, then everything that happens in between can be deal with. – Michael Jackson Michael,you`ll never Moonwalk alone http://community.webshots.com/user/anka77

#1197
motanik

motanik

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.217 mesaje

Postat 03 august 2009 - 15:20

Salutare Michael, fetelor!

Eu azi mi-am dus sotul la aeroport, el a plecat, eu si fata mai stam in Ro inca 5 saptamani, mi-a lasat cale libera la dezmat, a zis ca e sigur ca o sa bubuie boxele prin casa de Michael...



Imi place f mult melodia zilei, e super dansanta.



Vroiam sa va spun ca am luat Jurnalul National azi si nu e cd cu el, de fapt este un album de poze de la cele doua veniri ale lui Michael in Ro in 92 si 96, un album foarte dragut. Nu stiu de ce intelesesem eu ca e de fapt un cd...





Fug dar mai vin, sa nu dansati prea tare in lipsa mea! [flo2]



--------------------



Andra si bebe Theodora Povestea noastra



Angels wanted to do the moonwalk so God sent one to bring Michael Jackson.



#1198
danis

danis

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 331 mesaje

Postat 03 august 2009 - 15:36

va invit la partea a doua:

http://forum.desprec...TOPIC_ID=140624


Panic Questions

  • miha444
    - mar 22 2024 16:22

  • Progesteron in sarcina

    Flor_i
    - mar 18 2024 13:02

  • Cat mănâncă bebe la 2 luni

    mada204
    - mar 08 2024 16:24

  • PoÈ›i naÈ™te mai devreme de termen?

    Ezraa
    - mar 08 2024 06:39

  • Dermatita atopica

    MGeorgi30
    - mar 02 2024 13:10

Last Blogs

  • Morfologie trimestru 1

    Mica13
    - Astăzi, 20:46

  • 6 luni

    EusebiaRalu
    - Astăzi, 19:29

  • Vitamine preconceptie si in sarcina

    Deutzuk
    - Astăzi, 14:03

  • Pregătindu-ne pentru sosirea micuÈ›ului

    AdrianaBlo
    - Astăzi, 13:30

  • Morfologie 2

    Erika91
    - Astăzi, 12:04

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -