Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 2 voturi

Top destinatii favorite


116 raspunsuri la acest subiect

#111
lara_c

lara_c

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 869 mesaje

Postat 10 martie 2012 - 10:54

Citat:
citat din mesajul lui ewka
Polinesia Franceza, Grecia si PeruMami de[zana] ricc si speram un [bebic] cât mai curând cu bunatatea si slava lui Dumnezeu[ruga]www.lumeaprichindeilor.ro
Ewka, unde ai fost in Polinesia Franceza?Noi asatazi sau cel tarziu maine rezervam Bora Bora. Nu am gasit nimic mai convenabil din toate punctele de vedere decat Sofitel.Vrem un hotel cu toate facilitatile dar nu suntem pregatiti sa platim 2000 GBP pe noapte.Mai ales ca noi facem o vacanta mai lunga - 6 saptamani (nu numai in Bora Bora).Daca in Bora Bora ai fost, imi poti da o alta sugestie?Lara mami de Errie si JamieHawaii MexicoUS*Europe_and US * Wedding * ErinnKendall*KUALA LUMPUR * Bangladesh_Singapore_Bali * India*Nepal*Thailand*Langkawi*Vietnam_and_Cambodia*China*

#112
maria0408

maria0408

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 820 mesaje

Postat 27 martie 2012 - 16:23

Paris, Florenta si insulele grecesti. Si da, eu as reveni cu placere in locurile pe care le-am vizitat, nu o sa reusesc niciodata sa vad tot sau sa ma satur de ceea ce am vazut.

#113
Fleurdelise

Fleurdelise

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 8.938 mesaje

Postat 31 martie 2012 - 00:15

Pun si eu pe lista PARIS, FLORENTA si VIENA, in toate 3 doresc sa revin caci le-am vizitat in adolescenta,mai pe fuga asa...acum le-a as savura altfel frumusetea.

Apoi din Caraibe: Cuba (Varadero, Cayo Coco, Santa Lucia si coasta de sud , la Marea Caraibelor: Trinidad), Republica Dominicana (La Romana, coasta de sud). In cazul lor nu as mai reveni exact acolo caci mai am multe locuri de vazut in zona: Havana, Santiago de Cuba, Holguin, din Dominicana Punta Cana, Puerto Plata, Santo Domingo.

Lista cu destinatii unde nu am fost inca si as vrea sa merg e mult mai vasta, sper sa ajung sa bifez cat mai multe din ea...in viata asta. Doar spicuiesc: Milano, Torino, Barcelona, Praga, tarile nordice, Rio de Janeiro, Mexic, Peru, Japonia, China, Jamaica, Hawai, Grand Canyon, California, Florida. Destinatiile din US Mexic si Caraibe sunt destul de accesibile geografic restul...sa vedem. Bani si timp sa avem!

[gravired] 26 + [baietel] X Ioan

"Copiii sunt mesajele vii pe care le trimitem unor vremuri pe care nu le vom vedea" (John W. Whitehead)

#114
lara_c

lara_c

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 869 mesaje

Postat 28 mai 2012 - 14:00

Tocmai m-am intors dintr-o vacant mai lunga ( 6 saptamani- Malaysia, Australia, Noua Zeelanda, Bora Bora, Malaysia )si am venit sa ma contrazic zingura! Da , in Bora Bora m-as intoarce cu siguranta...de fapt m-as muta acolo!!!



Si in Malaysia am mai fost( si m-am intors de 2 ori numai in vacanta asta) dar m-am intors mai mult pt ca asa am organizat zborurile si am decis sa ramanem cateva zile ca sa mai ‘fracturam’ calatoria pt ca zborurile au fost ff lungi si cu doi copii mici nu tocmai relaxante.

Am cam ramas fara destinatii ( si fara concediu!!!) anul asta . Poate o scurt sejur (pe care l-am amanat de ceva vreme ) in Sri Lanka.





Lara mami de Errie si Jamie



Hawaii MexicoUS*Europe_and US * Wedding * ErinnKendall*KUALA LUMPUR * Bangladesh_Singapore_Bali * India*Nepal*Thailand*Langkawi*Vietnam_and_Cambodia*China*













#115
luxe

luxe

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 387 mesaje

Postat 28 mai 2012 - 14:20

Ok Lara.....acum asteptam poze !!!!:)



Jessica lui mami

#116
valentinag

valentinag

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.324 mesaje

Postat 29 mai 2012 - 11:59

Poze Lara!



"La vita e bella"

Explore Romania





De mancare

Dulciuri

Din gradina mea


Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Control lunar

    Vasilescu Georgeta
    - Astăzi, 12:38

  • Agitatie pe final

    Roxi_pisicul23
    - Astăzi, 12:03

  • Saptamana 28

    Deutzuk
    - Astăzi, 11:08

  • Testul de toleranta la glucoza

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 09:36

  • Planificarea pe etape

    RoxiMada
    - Ieri, 19:33

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -