Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Bobocei de septembrie-octombrie 2008 (149)


208 raspunsuri la acest subiect

#201
babytza

babytza

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.624 mesaje

Postat 01 iulie 2009 - 00:34

Nocom nu stim inca in ce statiune vom merge, dar daca suntem in Mamaia, te anunt [pup]



Andreea Ada of Doamne...prin ce a trecut mititica [:(] Pana la urma care a fost cauza febrei ??? Sper sa nu revina si sa nu mai treceti prin asa ceva [ruga] Te pup [pup] si o sa intru sa vad si pozele noi [flo]



Miruna bine ati venit acasa !!! [flo] Felicitari pentru progresele micutilor masculi Alexei si Dimitri [pk][pk] Imi pare bine ca a inceput sa pape din farfuria voastra...pofticiosul [pofta] Pupici puilor [pup][pup][pup]



Cuscra felicitari !!!!!!!!! Esti liceentiata !!! [pk][pk][pk][bis][bis][bis][pup][pup][pup] Imi pare foaaaaaarte rau ca nu v-am vazut, am asteptat toata ziua telefon de la voi, dar astept cu nerabdare data viitoare cand ajungi in Bucuresti [pup][pup][pup][pup]



Roooooox hai la mare [:D]



Laura , Angelyna , Musette , Andy g [pup][pup]



Am fost cu mama la clinica, am fost eu mai pe seara si dupa rezultat, ca nu mai aveam rabdare....dar nu inteleg nimik din termenii aia [q] Nu imi dau seama daca e de bine, daca e de rau....[:(] Si abia saptamana viitoare merge la dr ei sa ii citeasca [bang]



Babytza si puii[hippi]Valentina [copil]David



Poze



Vot pt Maya [flo]

#202
babytza

babytza

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.624 mesaje

Postat 01 iulie 2009 - 00:40

Rox 9 mil ???? Offf imi pare rau [flo]



Claudina e tare haioasa dr mea ....imi permit mai multe glume cu ea ca mergem la ea de 10 ani jumate... e o draguta. Azi ma lua la misto cica nu am vazut baiatul ca portocaliu in palme ??? [:D] Ca eu ii spusesem ca am crezut ca e doar bronzat...si ea : pai nu vazusi madame ca si in palme ??? Tu te bronzezi in palme ???

Si nu iti mai spun cat a urlat piciul cand a vrut sa il ia in brate ....nu mai sta neam la nimeni in brate, se prinde ca o caracatita de mine daca cineva intinde mainile spre el....e jale cu el....asa a facut si ieri in vizita la mamaie....nu reuseste saraca de nicio culoare sa il tina si ea putin sa il iubeasca ....sa il pupe....[bang]



Babytza si puii[hippi]Valentina [copil]David



Poze



Vot pt Maya [flo]

#203
musettepink

musettepink

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.928 mesaje

Postat 01 iulie 2009 - 00:41

Buna seara



Muhh bine ai venit!La clinica Infosan am fost si eu cu Luca,dar pe dr o chema Andreea Ciubotaru,oricum o recomand cu toata increderea.[pup]





Nerantula
[pup]multumesc de compliment.Ai grija de samburel si incerca sa nu te mai consumi atat desi cred ca este f greu.Curaj mamico[flo]



andreea ada bine ca acum suneteti ok,m-am intristat mult sa vad cum unii dr nu au capul cu ei cand prescriu medicamente mai ales la copii.[pup]





Andy[pup] cred ca m-ai confundat cu marea,nu am zis ca plec,pana plec eu la mare mai e mult si bine[pup]





Dya ce flacau mare ai tu acolo!





lumi tu ma omori pe mine,de unde ai atata energie????auzi la ea ardei copti[asia][pup]





Andree and tu cereai detalii de oftalmolog?Cum a zis si Muhh,clinica infosan dr Andreea Ciubotaru,f ok.





Alyc,Nocom[pup][pup][pup]





Cosmy felicitari pt licenta!!!!!dai de baut?[:D]





Andy galro si tu erai cu licenta,ai terminat?[pup]





Ma duc sa adorm una bucata baietel care nu are somn.









[mamica][9cer] de [copil]Luca









#204
nikolici

nikolici

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.256 mesaje

Postat 01 iulie 2009 - 00:42

Hello,



Astazi este ziua pentru primul nostru buf direct din pat dormind...pac si a cazut in 4 labutze si nu-si dadea seama ce s-a intamplat si cand m-a vazut a inceput sa rada.Multumesc lu DD ca nu a cazut rau si stiu ca vor urma altele si altele, dar am sa notez in carnetzel ziua[:I]



Din pacate tati al nostru are mana in ghips de apx o saptamana si in felul asta o sa mergem si la mare cu el saptamana viitoare, ceea ce este foarte naspa ca trebuie sa ma descurc singurica si este epuizant non stop cu un bb activ. mai ales in deplasare.

Noroc ca acum suntem la munte la bunici si buni e tare buna si ma ajuta in ceea ce o priveste pe nepotzica ei.



Nikole mami de Karinutza(14.10.2008)



#205
musettepink

musettepink

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.928 mesaje

Postat 01 iulie 2009 - 00:44

Inca una si ma duc...



Cd iti arde de we roamntic,bravos da copilu',vine cu voi la pachet sau cu cine il lasati?[pup]





babytza pe google nu gasesti termenii????sper sa fie ok.





eu sunt ingrozita de cazul baietelului care a murit la CMU,il dusesera parintii pt un RMN si se pare ca anestezia i-a fost fatala[q][q][q]







[mamica][9cer] de [copil]Luca









#206
nikolici

nikolici

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.256 mesaje

Postat 01 iulie 2009 - 00:46

andreea_ada ma rog ca MAIA sa fie sanatoasa si sa nu mai treceti prin intamplari ca cele recente.Nu mai are rost sa mai zic si eu ceva de sistemul medical din RO.Sunt la pamant cu nervii cand ma gandesc dc voi avea nevoie de vreo spitalizare vreodata.



Nikole mami de Karinutza(14.10.2008)



#207
sept-oct2008

sept-oct2008

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.401 mesaje

Postat 01 iulie 2009 - 00:47

[biz] Zumzaiti aici [biz]



Babytza [flo]

#208
nikolici

nikolici

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.256 mesaje

Postat 01 iulie 2009 - 00:48

musette nu mai zice de CMU, ca noi acolo mergem exact la clinica din Baneasa, unde s-a intamplat nenorocirea...sunt speachless.



Nikole mami de Karinutza(14.10.2008)




Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Tantrumuri bebe 1 si burtica care pune presiune

    Deutzuk
    - Ieri, 22:26

  • Sarcină

    Erika91
    - Ieri, 21:11

  • Cum am aflat că sunt însărcinată?

    Ana1298
    - Ieri, 18:14

  • Prin Italia cu bebe in burtica

    Pau26
    - Ieri, 14:55

  • Ma copleseste oboseala

    ZDenisa
    - Ieri, 14:42

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -