Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 1 voturi

"Abdomen extra-plat (41)"


195 raspunsuri la acest subiect

#191
Elena_R

Elena_R

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 919 mesaje

Postat 30 august 2010 - 21:43

Iulix, nu e niciodata prea tarziu sa inveti. Inchiriaza o bicicleta si du-te prin parc, ai sa vezi ce fain e. In 10 min garantez ca te obisnuiesti sa mergi cu ea. Nu e nimic de ras, mai am o prietena care tot la varsta asta a invatat prima data. Acelasi lucru ca si innotul, sunt atatea persoane care nu au invatat inca sa inoate la 20 si de ani.. dar daca vrei, inveti! [flo]

Emaaimee, cred ca e distractie mare la voi cu pisicuta [:D] Ador pisicile cand sunt asa micute si jucause, si atat de dragute! iti vine sa le mananci.. iar la caini, iubesc puii de Rotwailer [olala] sunt niste ghemotoace rotunde scumpe foc!
ahhhh vreau si eu catelus acuma !!! [bang]

La multi ani Alexandrilor sau Alexandrelor daca avem pe aici sau in familiile voastre! [flo]



#192
iulix

iulix

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.440 mesaje

Postat 30 august 2010 - 21:57

Elena mi-ar placea sa invat, dar aici nu am unde. La noi in oras nu exista biciclete de inchiriat. Eventual sa o iau pe a lu' socru-meu si sa fac experiemente. [:D]
LA MULTI ANI si de la mine Alexandrilor sau Alexandrelor. Nu stiam ca azi e ziua lor de nume, dar am auzit mai devreme la radio.
Ema ce super ca acum aveti pe cine sa smotociti. [olala]Si eu cat am fost mica mi-am dorit un animalut, dar nu a fost sa fie. [:(]


...........................................................................
"Adevaratul anotimp al iubirii e atunci cand credem ca numai noi putem iubi, ca nimeni n-ar fi putut vreodata iubi astfel inaintea noastra si nimeni nu va mai iubi la fel dupa noi". Johann Wolfgang Von Goethe
"In definitiv, nu anii din viata sunt cei care conteaza, ci viata din anii tai". – Abraham Lincoln
"Nicio femeie nu e frumoasa sau urata pana nu ajungi s-o cunosti". – Marin Preda


#193
Allure

Allure

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.251 mesaje

Postat 30 august 2010 - 22:23

Hannen, am uitat sa specific: daca nu te lasa durerea in 2-3 zile si te sacaie la fel de rau dupa ingrijirile sugerate de mine, e bine sa mergi la un consult... nu cred sa fie ceva grav dar, mai stii?

emaaimee, eu ziceam ca am citit undeva ca alergatul cu greutati la picioare pune un stres inutil pe incheieturi...alergatul afara normal e arhisuficient si mai bun decit ala pe banda cu greutati...eventual faceti intervale: 3 min mai incet, apoi 3 minute super power! si repetat...
si daca aveti kilograme in plus, alea sint ca si "greutatile" de picior...la ce sa mai punem altele? [:D]

la capitolul boobs n-am stat niciodata sa ma gindesc care cum, ce shape si ai cui imi plac...nu am un model anume...cind imi place de cineva, ma uit per ansamblu: fatza, picioare, boobs, tonus general... si nu e musai ca toate sa fie perfecte ci combinatia sa fie armonioasa. Imi place Cameron Diaz per total desi are sanii mici dar e inalta si are niste craci si brate [olala]
http://www.superphot...4dfa2f52a-t.jpg

imi place Salma Hayek, mai plinuta/ scundutza dar cu forme generoase si frumoasa la fatza...

imi place si Keira Knightley care e slaba moarta si n-are nimic special la corp dar e frumoasa la fatza si joaca bine, etc...

am fost la sala...n-am rezistat mai mult de 40 min, nici nu cred ca ma mai duc; nu-mi place atmosfera, lumea, aerul conditionat la maxim care mi-a inghetat maduva oaselor, etc...cindva mi-a placut, acum nu.

am facut chestii la diverse masini pt picioare, spate, abs; diseara ies la alergat, eu si iPod-ul meu [8D]

"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*
If you want things to change in your life, you have to change things in your life.

"The best exercise for abs is running... Away from the kitchen." Chalene Johnson

True health is a journey not a destination, a process not an event, a habit not a diet.


#194
abdomen

abdomen
  • Membri
  • 6 mesaje

Postat 30 august 2010 - 22:30

Capitol nou aici:
http://forum.desprec...TOPIC_ID=155702

#195
iulix

iulix

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.440 mesaje

Postat 30 august 2010 - 23:08

Nici eu nu suport aerul conditionat. Imi ingheatza spatele de nu ma vad, dar e bine ca mai am o colega care nu il suporta si il inchidem cand sunt is fetele de acord.


Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Testul de toleranta la glucoza

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 09:36

  • Planificarea pe etape

    RoxiMada
    - Ieri, 19:33

  • Organizarea garderobei - sfaturi utile

    Ana1298
    - Ieri, 18:19

  • A 15a postare

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 11:33

  • Cea mai asteptata ecografie

    Roxana3001
    - Ieri, 11:06

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -