Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 1 voturi

"Abdomen extra-plat (41)"


195 raspunsuri la acest subiect

#11
Elena_R

Elena_R

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 919 mesaje

Postat 27 august 2010 - 22:44

O, da, sa nu uit!
Hannen, felicitari!!! [pk] tine-o tot asa pana unde vrei tu sa te opresti [:D]

#12
nikole

nikole

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.831 mesaje

Postat 27 august 2010 - 23:03

Ola[olala],



Elena,Kevin vb portugheza si mai nou vad ca si engleza, eu cu sotul amestec toate limbile, portugheza cu engleza cu japoneza, nu ne intelege nimeni ce vb[:D]

Noi ne-am cunoscut la zbantuiala, eu pe vremea aia ma aflam in Jp cu o viza de turist, ptr 3 luni, el venise sa-si reinnoiasca viza(tata japonez), si in timpul ala isi luase un job de cateva ore intr-un club ca bartender, cat sa-si suporte cheltuielile de intretinere, mancare, treburio d'astea.

Asa ne-am cunoscut...ne-am vazut ulterior o luna, mie aproape imi expira viza, trebuia sa ma intorc in tara, cand a venit propunerea lui sa-i cunosc familia, tara, si daca imi place...si daca il plac, sa ma gandesc....vreau sa fiu mama copiilor lui?[olala][:I]

Asadar am venit in Brazil, am stat aici o luna jumate, la intoarcere ne-am casatorit, si uite asa am ramas eu in Japan ptr cativa ani.



In seara asta merg la sala, abia astept...



eu am avut azi la MD:banana+nuci+mango

gustare:apa de la un cocos+un sandwich

pranz:salata din naut si doua oua de prepelita fierte

pe mai departe nu's ce oi mai manca azi.





Iulix
mie-mi suna apetisant rau pateul asta al tau, dar normal ca e diferit gustul fata de cel din comert, e chestie de obisnuinta, eu care faceam pateuri in casa destul de des, pot sa-ti spun ca ai combinat ingrediente gustoase, sanatoase, si cred ca a iesit ceva [pofta]

eu in pateu puneam unt, fara, mi se parea innecacios, si muuult patrunjel, dar iar...depinde de gusturile fiecaruia.

Poti sa-ti faci pateuri din linte, naut, o nebunie, si sunt f satioase!



Nikole, mami de Albastrel si Albastrica





SA-L AJUTAM PE ANGELO



CELE TREI RUGACIUNI







#13
iulix

iulix

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.440 mesaje

Postat 27 august 2010 - 23:43

Nikole, Sabina multumesc. [pup] A mea soacra de multe ori ma intreaba cum se face mancarea aia, sau cealalta. [pk] Nu ca nu ar stii sa gateasca, dar ne consultam de fiecare data cand facem o mancare impreuna.[8D]
Nikole super ca cel mic stie mai multe limbi. Ii va fi mai usor sa se descurce cand va creste. Mult succes la sala. [pk]
Am vazut ca se poate inlocui soia cu linte sau naut. M-a batut gandul cand am fost sa cumpar soia sa iau linte, dar m-am razgandit ca nu stiam cum se fiebe. Cu alta ocazie cand o sa incerc si o sa schimb si ingredientele.







"Adevaratul anotimp al iubirii e atunci cand credem ca numai noi putem iubi, ca nimeni n-ar fi putut vreodata iubi astfel inaintea noastra si nimeni nu va mai iubi la fel dupa noi". Johann Wolfgang Von Goethe
"In definitiv, nu anii din viata sunt cei care conteaza, ci viata din anii tai". – Abraham Lincoln
"Nicio femeie nu e frumoasa sau urata pana nu ajungi s-o cunosti". – Marin Preda


#14
z333

z333

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.792 mesaje

Postat 27 august 2010 - 23:55

sa va uitati la ceva funny..porcul





sport pe azi..Core cardio and balance cu Shaun 40 de min si 20 de min cu Chalene -Lower Class din seria Turbo fire
nu prea imi place turbo fire asta,doar vreo 2-3 antrenamente

asta pentru picioare cu elasticul imi place cel mai mult[pk] si cred ca lucreaza bine


***************************************************************************
I'm smilin' cuz I love it~ every day!

Fitness is not a luxury, it's a necessity!
http://www.youtube.com/watch?v=CvEWuheF8vc&feature=related









#15
hannen

hannen

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.330 mesaje

Postat 28 august 2010 - 00:04

Elena,sar`na [pup]bey,io ti-am dat accept pe lista de prieteni,tu ce faci,ma refuzi?[q]

si azi fiindca ma vazui asa sexoasa si fremoaxa am bagat o inghetata,nu,nu sport cum sperati voi.Eu m-am prostit pe linga frigider azi.[bang]
Ma duc la nani ca sunt sub influenta unui somnifer si naiba stie ce porumbei mai scot din taste .[:I]
[pup]

************************************
Whatever happens don`t let go of my hand!

#16
iulix

iulix

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.440 mesaje

Postat 28 august 2010 - 00:23

Luminita foarte tare porcusorul. [pk][pk] Ce se lupta el cu ursul ala de plus... Si celalalt ce ii placea sa fie mangaiat [:-)))]
Hannen somn usor! [pup]
Am mancat putina fasole amestecata cu ceapa si acum ma doare stomacul... [q] Ce am avut in cap cand m-am "infipt" in ea nu stiu!! [bang][bang]





"Adevaratul anotimp al iubirii e atunci cand credem ca numai noi putem iubi, ca nimeni n-ar fi putut vreodata iubi astfel inaintea noastra si nimeni nu va mai iubi la fel dupa noi". Johann Wolfgang Von Goethe
"In definitiv, nu anii din viata sunt cei care conteaza, ci viata din anii tai". – Abraham Lincoln
"Nicio femeie nu e frumoasa sau urata pana nu ajungi s-o cunosti". – Marin Preda


#17
XIO

XIO

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 17.118 mesaje

Postat 28 august 2010 - 00:38

Fetelor, sa nu radeti, ca eu ma epilez de obicei cu ceara, asa ca uitati si intrebarea:
daca m-am ras acu' pot sa ma dau cu o crema de-aia care bronzeaza treptat peste vreo ora?[:D]
Dupa ras m-am dat cu un body mist pe care l-am mai folosit si e ok.

***Fur is for petting**
http://www.flickr.co...reecky/?saved=1

http:/www.4animals.ro/ajuta.html/ www.adoptiicaini.ro www.adoptiipisici.ro
www.accesoriisihaine.blogspot.com



#18
iulix

iulix

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.440 mesaje

Postat 28 august 2010 - 00:49

Xio cred ca poti. Din cate stiu trebuie sa iti fi facut un pelling inainte ca sa nu iesi cu pete. Si sa ai grija sa te speli printre degete foarte bine, ca pateaza ca naiba. (la mine cel putin imi ramaneau urme printre degete) [:D] Bronzare placuta! [pup]






"Adevaratul anotimp al iubirii e atunci cand credem ca numai noi putem iubi, ca nimeni n-ar fi putut vreodata iubi astfel inaintea noastra si nimeni nu va mai iubi la fel dupa noi". Johann Wolfgang Von Goethe
"In definitiv, nu anii din viata sunt cei care conteaza, ci viata din anii tai". – Abraham Lincoln
"Nicio femeie nu e frumoasa sau urata pana nu ajungi s-o cunosti". – Marin Preda


#19
iulix

iulix

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.440 mesaje

Postat 28 august 2010 - 00:54

Ma duc la [nani][nani] ca mi se inchid ochii, desi am dormit la pranz. Noapte buna si vise placute! [pup]





"Adevaratul anotimp al iubirii e atunci cand credem ca numai noi putem iubi, ca nimeni n-ar fi putut vreodata iubi astfel inaintea noastra si nimeni nu va mai iubi la fel dupa noi". Johann Wolfgang Von Goethe
"In definitiv, nu anii din viata sunt cei care conteaza, ci viata din anii tai". – Abraham Lincoln
"Nicio femeie nu e frumoasa sau urata pana nu ajungi s-o cunosti". – Marin Preda


#20
dooku3

dooku3

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 216 mesaje

Postat 28 august 2010 - 00:55

Of Luminita,cand il vad pe ala mic al tau mi se face dor de al meu.Nu mai e:-( Nu mai iau altul ca nu prea sunt acasa si nu as avea timp sa-l cresc cum trebuie.Ce frumos si jucaus e!

Xio,de ce nu?!Doar ca este de preferat ca autobronzantul sa-l aplici pe piele curata si cu un scrub lejer inainte-nu body mist,nu creme,nu nada.Altfel nu prinde perfect sau iese cu pete.


Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Tantrumuri bebe 1 si burtica care pune presiune

    Deutzuk
    - Ieri, 22:26

  • Sarcină

    Erika91
    - Ieri, 21:11

  • Cum am aflat că sunt însărcinată?

    Ana1298
    - Ieri, 18:14

  • Prin Italia cu bebe in burtica

    Pau26
    - Ieri, 14:55

  • Ma copleseste oboseala

    ZDenisa
    - Ieri, 14:42

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -