Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

"Abdomen extra-plat (39)"


201 raspunsuri la acest subiect

#11
Allure

Allure

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.251 mesaje

Postat 19 august 2010 - 08:09

rochia aia era numarul 2 [alcool] iar eu momentan sint...cam 6 [:I] (merge din 2 in 2 aici) dar era stretchy si ma incapea
problema era la pret: fo $300 [alcool] marca "Pink Tartan"...nu prea m-a coafat la buget asa ca am lasat-o poate o veni vreun sale
mai am 2 rochii noi noute pe care nu le-am imbracat vara asta, o sa fac poze si cu alea...s-a umplut sifonierul deja.

de ce nu m-oi fi dus la culcare mai devreme? am stat pina mi s-a facut foame si am baut ditai cana de kefir

Magne pe unde umbla?

"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*"*
If you want things to change in your life, you have to change things in your life.

"The best exercise for abs is running... Away from the kitchen." Chalene Johnson

True health is a journey not a destination, a process not an event, a habit not a diet.


#12
XIO

XIO

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 17.118 mesaje

Postat 19 august 2010 - 11:09

Am pus si eu pozel cu fiinta facuta in ciuda tuturor. [:D]

***Fur is for petting**
http://www.flickr.co...reecky/?saved=1

http:/www.4animals.ro/ajuta.html/ www.adoptiicaini.ro www.adoptiipisici.ro
www.accesoriisihaine.blogspot.com



#13
claucia

claucia

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.180 mesaje

Postat 19 august 2010 - 11:54

Vaaaai, nu am nimic de spus despre papa si sport dar am vazut poze! Allure esti frumoasa rau! Am mai spus si mai spun, cred ca faci furori pe la tine pe acolo si pe unde mergi in vacante, arati bine de tot! Care pufoasa, rochia iti statea super super!

Xio, ai un corp de cad pe spate, este per-fect! Si costumul de baie iti sta ffff bine. Zic doar de corp ca asta ne-ai aratat in ultimele poze da tu stii ca esti frumoasa rau.

va pup

Clau, mami fericita de printese: Alessia Maria [zana]13 iulie 2007 si Elisa Andreea [bibe] 03 septembrie 2009



#14
XIO

XIO

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 17.118 mesaje

Postat 19 august 2010 - 12:19

Citat:
citat din mesajul lui claucia

Vaaaai, nu am nimic de spus despre papa si sport dar am vazut poze! Allure esti frumoasa rau! Am mai spus si mai spun, cred ca faci furori pe la tine pe acolo si pe unde mergi in vacante, arati bine de tot! Care pufoasa, rochia iti statea super super!

Xio, ai un corp de cad pe spate, este per-fect! Si costumul de baie iti sta ffff bine. Zic doar de corp ca asta ne-ai aratat in ultimele poze da tu stii ca esti frumoasa rau.

va pup

Clau, mami fericita de printese: Alessia Maria [zana]13 iulie 2007 si Elisa Andreea [bibe] 03 septembrie 2009





Ce draguta esti, dar pozele alea 2 in care nu se vede fatza nu sunt ale mele, sunt ale unei prietene[:D]
Are corp ca manechinele de la VS, feminin si frumos, fara pic de grasime[olala] daca o vezi in persoana este si mai superba, ca nu mai spun ca are fatza de papusa.
[pup]

***Fur is for petting**
http://www.flickr.co...reecky/?saved=1

http:/www.4animals.ro/ajuta.html/ www.adoptiicaini.ro www.adoptiipisici.ro
www.accesoriisihaine.blogspot.com



#15
puskin

puskin

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.501 mesaje

Postat 19 august 2010 - 12:31

Neata,

am fost la piata de la 7.30 si mi-am luat afine si zmeura printre altele, deci micul dejun deja consacrat adica chefir cu afine la blender plus 1 lingura seminte de in tocmai a fost savurat.

Am vazut si eu toate pozele, ma apuc de scris comentarii [:D].

Allure, exact asa este. Cand sunt cu dieta si sportul la linie arat acceptabil insa imediat ce o dau in bara cu una sau alta se vede.

Xio, bestial arata tipa, adica si atletica si feminina in acelasi timp. Face sport sau e vorba de genetica?

Ele, dar eu de ce nu te stiu? [:D] Glumesc...

Lumi, poate ma stii de la alt stil de viata. De azi ma apuc de Shaun, uite asa.

Marina, ce bine ca nu-s singura nestiutoare in materie de torente [:I], eu de obicei pasez mai departe la al meu sa imi ia de pe torente.

Ma duc la lucru, revin.

#16
claucia

claucia

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.180 mesaje

Postat 19 august 2010 - 13:00

Vai ce gafa am facut, Xio, tu esti frumoasa noastra, si ea este frumoasa, nu pot sa spun ca nu, chiar ca arata bine, bine, tot de tine imi place mie [:D][olala]

Marina, nici eu nu le am cu torente, cu Strong DC le mai am dar nu gasesti nimic acolo e slabut rau.
Vezi ca saptamana asta face In the army Eliza, George nu stiu unde este daca apuci sa te duci sunt curioasa daca si Eliza e la nivel. Stiu ca e dura dar poate nu ca George, nu stiu. [pup]

Raport:
sport: inca nimic, sa vad daca am timp sa fug pana la sala (eu fac 5 min pana acolo e mai putin de o statie de transport in comun si ma duc si cu masina, fir-ar ea de lene!) sa fac ceva, sa alerg si eu pe banda ca Marina, nu cred ca pot merge la ora d la 12:30 desi azi era greut.

MD: Cafea greceasca buna si dulce [:I], apa si apa cu magneziu [:D], cand vine sotul de la gradi (nu e el la gradi, a dus fata mare [:D]) facem niste oua cu rosii si mai vad eu ce.
Azi mai am in plan sa ma vopsesc si cam atat.

pup

Clau, mami fericita de printese: Alessia Maria [zana]13 iulie 2007 si Elisa Andreea [bibe] 03 septembrie 2009



#17
XIO

XIO

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 17.118 mesaje

Postat 19 august 2010 - 13:08

Claucia[pup] esti os cumpa, dar cred ca ai prizat ceva de dimineata[:D]


Puskinm e si genetica pe acolo. Stiu ca mergea sporadic la sala, dar nimic fantastic. Sport n-a facut . Are 28 de ani, anul asta face 29 si arata asa de cand o stiu. Mi se pare ireal abdomenul ala[olala] Oricum, pt. asa un corp iti trebuie si conformatia. Chiar e perfecta...


fetelor, mi-am cumparat ieri silicoane[:D] Stiti voi, sutienele alea care se lipesc pe sani, din silicon, ca sa fie purtate la rochii decoltate au cu spatele gol. M-am speriat cand mi le-am pus, a fost ceva gen transformarea Juliei Roberts din Erin B., cand avea un decolteu din care ieseau sanii aia.
Chiar e super, nu stiu cat sta lipit, ca nu l-am purtat, dar ca efect are de la mine o multime de plusuri si nota 10.
E singura chestie care mi-a unit sanii in mijloc. :)))

***Fur is for petting**
http://www.flickr.co...reecky/?saved=1

http:/www.4animals.ro/ajuta.html/ www.adoptiicaini.ro www.adoptiipisici.ro
www.accesoriisihaine.blogspot.com



#18
SabinaY.

SabinaY.

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 917 mesaje

Postat 19 august 2010 - 13:20

Citat:
citat din mesajul lui XIO
E singura chestie care mi-a unit sanii in mijloc. :)))***Fur is for petting**http://www.flickr.com/photos/greecky/?saved=1http:/www.4animals.ro/ajuta.html/ www.adoptiicaini.ro www.adoptiipisici.rowww.accesoriisihaine.blogspot.com
Suna bine![olala]De multe ori am vrut sa cumpar dar am tot amanat.Vreau si io![pk]____________________________________"Bataia este rupta din rai...dar nici nu foloseste la nimic""Palmele nu sunt argumente tari,ba mai mult,nu rezolva nimic."Jurnal de "mogalnete"Japonia prin ochii unui amatorSabina Y.mami de [buburuza]Erika Ilaria(31 august 2007) si [buburuza]Lisa Maria(23 iulie 2009)fosta devylla

#19
claucia

claucia

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.180 mesaje

Postat 19 august 2010 - 13:22

Xio, na, ca sa crezi ca am prizat ceva ti-am lasat si niste comentarii la poze [:D], nu vroiam sa fie asa de laudata prietena ta, ci tu. [:D]

Hanen, multumesc mult pentru aprecieri, parul meu e cret, daca era ondulat poate l-as fi intins si eu dar asa, l-am intins odata si mi-a spus sotul:....mmmm, da, foarte frumos, acuma pune tu cretii aia inapoi! [:D] Asa ca il las asa, eu am fta lunguta, cred ca parul lung si drept m-ar lungi si mai mult, plus ca imi place, e de efect [:D]

pup

Clau, mami fericita de printese: Alessia Maria [zana]13 iulie 2007 si Elisa Andreea [bibe] 03 septembrie 2009



#20
z333

z333

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.792 mesaje

Postat 19 august 2010 - 14:10

salutare..

eu mai usor cu vorba si mai mult cu sportul,casa si cele inconjuratoare

Allure imi place de tine in rochita aia[flo][pup]..si rochita e superba

revin mai incolo cu sportul

***************************************************************************
I'm smilin' cuz I love it~ every day!

Fitness is not a luxury, it's a necessity!











Panic Questions

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

  • inchidere cont

    Anamaria Pandele
    - apr 02 2024 19:23

  • Anamaria Pandele
    - apr 02 2024 18:13

  • demetererika554@gmail.com
    - mar 30 2024 22:38

Last Blogs

  • Placenta anterioara

    Deutzuk
    - Ieri, 19:37

  • Emotia primului test pozitiv

    Andrevvv
    - Ieri, 19:12

  • Anuntul sarcinii

    FloreClau
    - Ieri, 18:44

  • Vacantaaaa

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 18:21

  • Dureri de masea în sarcină

    Ioone
    - Ieri, 15:57

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -