Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Dovlecei in sarbatoare *180*


186 raspunsuri la acest subiect

#11
mamideandrei

mamideandrei

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.058 mesaje

Postat 12 august 2010 - 19:17

Citat:
citat din mesajul lui mary_07[size3]
Ce [alcool] sunt,am incurcat sarbatoritii de azi cu cei de pe 12[alcool][/size3]La multe lunite sarbatoritilor de AZI [:D]Sa creasca mari si frumosi!Monikus,din ce am retinut de pe la fete,sosetutele inmuiate in otet sunt f bune. Multa sanatate ii doresc puiului,sa scapati de febra[pup] Mely [hippi] ,mamica implinita de [bicla]Alexandru (2 noiembrie 2007) si [caru]Razvan (21 august 2009)_______________________________________________________________________________"Cine-ti saruta genele-n somn ?Si cine-i acolo cand ingerii dorm ?Toate zanele bune sa te ocroteasca...Toate florile campului sa te infloreasca..."
pai azi nu e 12 mami? ANDREI

#12
mary_07

mary_07

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.940 mesaje

Postat 12 august 2010 - 19:20

Citat:
citat din mesajul lui mamideandrei
Citat:
citat din mesajul lui mary_07[size3]
Ce [alcool] sunt,am incurcat sarbatoritii de azi cu cei de pe 12[alcool][/size3]La multe lunite sarbatoritilor de AZI [:D]Sa creasca mari si frumosi!Monikus,din ce am retinut de pe la fete,sosetutele inmuiate in otet sunt f bune. Multa sanatate ii doresc puiului,sa scapati de febra[pup] Mely [hippi] ,mamica implinita de [bicla]Alexandru (2 noiembrie 2007) si [caru]Razvan (21 august 2009)_______________________________________________________________________________"Cine-ti saruta genele-n somn ?Si cine-i acolo cand ingerii dorm ?Toate zanele bune sa te ocroteasca...Toate florile campului sa te infloreasca..."
pai azi nu e 12 mami? ANDREI
Am corectat mai inainte[:I] [:D] cu cei de pe 8 vroiam sa zic.Intelegeti-ma si voi,acum m-am trezit[bibe] Mely [hippi] ,mamica implinita de [bicla]Alexandru (2 noiembrie 2007) si [caru]Razvan (21 august 2009)_______________________________________________________________________________"Cine-ti saruta genele-n somn ?Si cine-i acolo cand ingerii dorm ?Toate zanele bune sa te ocroteasca...Toate florile campului sa te infloreasca..."

#13
Ellenuta

Ellenuta

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 8.668 mesaje

Postat 12 august 2010 - 19:31



ziceam ca poate apuc sa pun si eu o intrebare pe prima pagina .. poate ma baga cineva si pe mine in seama ..



so, fetele mai corpolente .. v-ati cumparat recent vestimentatie de ocazie? unde gasesc si eu o rochita de ocazie frumoasa si care sa nu arate ca un sac .. va rog, ajutooorrr .. sunt in pom si pomu' in aer .. [help]



saru-mana anticipat!



Elena, mami de [zana] Eva Maria (14.01.2008) si [bebic] Anna Sophia (04.10.2009)

[papica] papa bun

[copil] bio bebe

#14
monikus

monikus

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.486 mesaje

Postat 12 august 2010 - 19:46

I-am pus o jum de supozitor de paracetamol. Intre timp am sunat si la salvare ca imi e frica cu el.



Toata saptamana trecuta ne-am zbatut cu diaree, scaune multe. Acum ne zbatem cu febra si face caca greu. Imi vine sa imi iau campii. Oricum i-am pus si sosete cu apa si cu otet. Acum ramane sa aflam cauza.



Va pup.



[biz] Monica, mami fericita de [bebic] RARES ANDREI (16.10.2009) [biz]BEBE

povestea nasterii micutului Rares Andrei

#15
monikus

monikus

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.486 mesaje

Postat 12 august 2010 - 19:47

Elle, eu nu mi-am mai cumparat decat cateva tricouri de la reduceri deci din pacate nu te pot ajuta. Sper insa sa iti gasesti cum vrei tu.



[biz] Monica, mami fericita de [bebic] RARES ANDREI (16.10.2009) [biz]BEBE

povestea nasterii micutului Rares Andrei

#16
suede

suede

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.900 mesaje

Postat 12 august 2010 - 19:49

Aricelul,Carina va multumim![flo][pup]
Uram si noi la multe lunite si celorlalti aniversati de astazi![flo]
Selen am mai luat un bax de [bere] fara alcool,daca mai doreste cineva...

Laura [mamica]fericita de puiut scump norocos [copil]Mihnea Costin 12.10.2009

#17
suede

suede

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.900 mesaje

Postat 12 august 2010 - 19:51

Monikus imi pare rau ca aveti probleme.
Te-a invatat bine Elle si noi tot acelasi tratament aplicam cand nu scade febra.
Monikus i-ai facut un test de coprocultura ultima data?
Va dorim succes![pup]

Laura [mamica]fericita de puiut scump norocos [copil]Mihnea Costin 12.10.2009

#18
Lali_mete

Lali_mete

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.644 mesaje

Postat 12 august 2010 - 19:52

Ellenuta [pup] pentru capitol nou,frumoasa si poezia [pup].

Paul e ine,bine de tot fata de ieri. Azi a papat legumele lui ,i-am facut cartofior cu mult morcov,putina sfecla rosie si ceapa,le-am fiert,blenduit si a mancat cate 150 gr,de doua ori pana acum.Nu mai are diaree. Laptele fara lactoza nu il vrea ,asa ca nu ii dau lapte deloc.

Xggg eu iau produsele homeopate din farmaciile Catena sau 2na farm,sigur mai sunt si altele [pup]. stiu ca la homepate concentratia stabileste un homeopat,asa ca nu pot sa iti spun decat ce concentratie ii dau eu lui Paul,dar nu si cae cea mai buna si pentru puiu`l tau`. Eu ii dau 30 ch ,dar am inteles ca este si de 5,7,9,15,200 ch,ultima fiind sirop.

La multe lunite sarbatoritilor de azi,sa cresteti mari,frumosi si sanatosi.

[pup] pe toata lumea fara exceptie.



Lali mami de [caru]Paul-Iulian ( 01.10.2009)

Ajutati-l pe Siluan


#19
Ellenuta

Ellenuta

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 8.668 mesaje

Postat 12 august 2010 - 19:52

Citat:
citat din mesajul lui monikus
I-am pus o jum de supozitor de paracetamol. Intre timp am sunat si la salvare ca imi e frica cu el.Toata saptamana trecuta ne-am zbatut cu diaree, scaune multe. Acum ne zbatem cu febra si face caca greu. Imi vine sa imi iau campii. Oricum i-am pus si sosete cu apa si cu otet. Acum ramane sa aflam cauza.Va pup.[biz] Monica, mami fericita de [bebic] RARES ANDREI (16.10.2009) [biz]BEBEpovestea nasterii micutului Rares Andrei
monica, daca e supozitor din ala de 125, trebuia sa-l pui pe tot!! sau vroiai sa spui novocalmin?of ce va mai chinuiti si voi. pup dulce sa treaca repede.Elena, mami de [zana] Eva Maria (14.01.2008) si [bebic] Anna Sophia (04.10.2009) [papica] papa bun[copil] bio bebe

#20
suede

suede

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.900 mesaje

Postat 12 august 2010 - 19:53

Elle cand am fost eu sa-mi iau rochia de mireasa de la Bien Savvy am vazut si rochii de ocazie foarte frumoase si pentru mamici.Zic asta pentru ca am fost cu verisoara mea,care este si ea mamica si a probat cateva.
Poate gasesti ce-ti doresti!Bafta![flo]

Laura [mamica]fericita de puiut scump norocos [copil]Mihnea Costin 12.10.2009


Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Burtica 35

    Roxana3001
    - Astăzi, 09:02

  • Tantrumuri bebe 1 si burtica care pune presiune

    Deutzuk
    - Ieri, 22:26

  • Sarcină

    Erika91
    - Ieri, 21:11

  • Cum am aflat că sunt însărcinată?

    Ana1298
    - Ieri, 18:14

  • Prin Italia cu bebe in burtica

    Pau26
    - Ieri, 14:55

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -