Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Dovlecei in sarbatoare *180*


186 raspunsuri la acest subiect

#181
lutoniana

lutoniana

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.591 mesaje

Postat 14 august 2010 - 04:20

LA MULTI ANI MIMIKAAAAAAA !!!!! sa traiesti fericita alaturi de gemenasii tai frumosi.



Tot un anisor faci ? ca te vad tinerica tinerica [:D]



[flo][flo][flo][flo][flo][flo]



[cheers][cheers][cheers]



Lucia, mami de David ocupata cu Shopping la Londra[shopi]

#182
daciana.ilie

daciana.ilie

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 595 mesaje

Postat 14 august 2010 - 04:41

pfff ... am terminat de incarcat filmuletele din parc, din pacate se vad destul de prost

http://www.dropshots...-08-13/19:44:03

parola e darius pana maine pe la pranz

nb

daci


"follow ure dreams!"


#183
madalina84

madalina84

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.345 mesaje

Postat 14 august 2010 - 06:25

LA MULTI ANI BRUCE,sa cresti mare,sanatos si sa ai parte de tot ce e mai bun alaturi de mami,tati si surioara ce e pe drum.Mami sa te bucuri de printisorul tau si sa fiti fericiti toti patru[pup][flo]

Da,eu am stat sa recuperez pana la ora asta,sa nu pierd nimic dar nu stiu daca mai retin ceva ca sa si scriu.[bang],unul din motivele care am stat pana acum a fost un nenorocit de gandac din ala mare[bang],care se plimba agale la mine in sufragerie si pe care l-am omorat dupa ce-am stat nu stiu cate minute sa-mi fac curaj[q].Mai deci eu chiar am o problema serioasa cu natia asta gajgani,mie frica tare de ele,ma apuca plansul,incep sa tremur,oare o exista vreun tratament ceva?!?

Si sa incep cu inceputul:baiatul meu scump si drag a TERORIZAT UN AVION INTREG[bang],fiind trezit de la ora 6,bineneteles ca a fost mega obosit si nu il lua somnul ca nu era leganat si a plans si a tipat,si isi baga mainile in gura si se "zgaria" pe fata si urla si plangea si si[bang].Apoi cand l-am pus in carut pana la bagaje l-a luat somnu.Cred ca a zis in gandul lui:"cui nu-i convine sa coboare"[:D]

LA MULTI ANI LALI,sa fdi sanatoasa,fericita si sa te bucuri de baietii tai[pup][flo]

CROCODANA imi pare rau ca ati trecu prin asa incercare,ma gandesc la saracuta Amilici prin ce dureri a trecut dar ma bucur ca acum e bine.Off,sper sa nu mai treceti prin nimic[pup]

IULIKA estiminunata cu noua tunsoare iar Bruce e un scumpic[olala]

MONIKUS imi pare rau ca sunteti boolnaviori,sper sa scapati repede cu traamentul ce il aveti si sa poata papa linistit lapticul[flo]

CRISTINA eu sunt sigura ca o sa iei decizia ideala pana la urma,asa ca nu iti mai fa mustrari de constiinta,toate suntem niste mame minunate,chiar si eu care nu mai dorm cu Iri de mult timp caci il las la ai mei caci din cauza caldurilor ei il scot la ora 7 afara pe cand l-a mine nu as sti cum sa-l fac sa culce la loc[:D]

LUTO sa-ti traiasca baiatul mami,sa sti ca ii scot ochii lui Iri ca Davidelul merge si el nu vrea deloc[:D]

ALEX imi pare rau ca aveti diaree,sper sa scapati.Zrina e minunata cum merge ea cu antepremergatorul,vreau si eu sa-i iau piciului dar sa vedem la ce ma opresc asta sau ham[pup]

UKA unde esti mami?da-mi si mie adresa unde gasisei hamul ala frumos[:D].Am vazut-o pe Carina cu unicornul si cu ALEJANDRO,E BESTIALA[olala]

TECHILA felicitari pentru mergator si pentru cantacios si urcator[pk]

NELA multi ani fericiti inaite alaturi de sot si sa aveti parte de tot ce e mai bun[flo]

BIAZ esti minunata cum ne indrumi tu de fiecare data cand ne vezi in impas,daca as avea vreodata nevoie nu as ezita sa-ti cer ajutorul[pup][flo]

CATALINA e minuat Rares cum paseste el repede catre mami a lui[olala]

MAMIDEANDREI am vazut ca iti faci griji ca Andrei nu face anumite lucruri,tocmai asta am dezbatut eu azi cu o vecina care are doi copii(unul bolnav de autism) si exact asta spunea ca sunt copii si copii deci niciodata nu or sa faca la indigo,uite nici ai Techilei nu fac la fel[:D],asa ca nu iti mai fa probleme degeaba[flo]

Referitor la libertatea copiilor si eu il las pe Iri pe jos,linge carutu meu,rotile de la al lui,se joaca cu manutele cu pantofi si folosesc servetele umede sau il spal pe maini,Cand era mai mic pana pe la vreo 3 luni,foloseam si eu spirt pentru jucarii sau puneam lumea sa se spele inainte sa intre la el dar acum nu mai sunt asa.E logic ca ne asumam un risc asa cum povesteste Suede cu e=coli dar si daca ii protejam la maxim o sa fie si mai rau mai incolo.Acum ne ramane sa ne rugam doar de sanatate

Sunt sigura ca am uitat multe dar mai revin dimineata ca deja imi pica ochi in gura[nani]



D-ZEU MI-A TRIMIS RASPLATA

[bb] [olala]IRINEL ANDREI[olala]

[foto]POZE CU NOI[foto]



[:I]o perioada din viata mea[:)] Rasplata a sosit [pk]

#184
Iulika29

Iulika29

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.533 mesaje

Postat 14 august 2010 - 09:55

BUna dimineata la zi mare!



Urez si eu La multi ani Brucului meu iubit!!Da, a trecut un an tare frumos, un an in care am trait de adevåratelea , un an ca nici un altul.Si vor mai veni altii si mai frumosi si imi doresc ,puiule drag, så fii sånåtos så ne traiesti multi, multi ani.



m-au napadit lacråmioarele( poate fi si de la hormoni[:D]).Da, sunt fericita!!Mi-a dat Domnul ceva ceea ce eu nici nu am stiut så cer,pt ca nu stiam ca exista atata fericire, rabdare si mai ales dragoste de mama pt copilul ei.



Si asta a venit cu primul fål-fål al Danielei.[olala][olala]Le-am simtit aseara la muncå.Nela te pup mami , ma gandeam numai la tine cum ai scris tu ca de abia astepti så va spun ca am simtit-o.Uite cade ziua fratiorului m-a atentionat ca e si ea prezenta la serbare(care va fi maine de fapt[8D]).



Urez si eu La multe lunite umblaretului David care acusi il prinde radarul, moztatului Irinel si grasunicei Luta!!Vå pup tare si sper så nu va supårati ca am intarziat o zi cu urarile.[pup]



Lali cu intarziere iti urez La multi ani, multa sånåtate si fericire alaturi de cei dragi![flo]





De Mimika nu pot uita niciodata ca isi serbeaza ziua cu frumoasul meu.[:D]La multi ani , mami scump!!![s][s]



Mie tare imi pare rau ca am vrut så jonglez care cumva ziua asta så pot sa fiu libera dar apoi nu mai imi iesea pasenta så fiu 2 såpt libera incepånd de maine.Asta este!Maine ii taiem si motul Bruculinului.



Luto si eu ma gandeam så iau niste coifulete din acelea maine.Noi nu facem nimic mare.Vor veni nasii , Tania, soacra.Restul sunt toti plecati in concedii.Oricum nu faceam mare petrecere.



Croco Slava Domnului ca ati scapat doar cu atat.A fost cam horror prin ce ati trecut.



Vå multumesc fetelor din suflet pt urari si va pup tare!! [pup][pup]



Må indrept si eu catre pat ca sunt frantå.



Sigur mai aveam ceva de spus dar m-am intins taaare asa ca trimit.



Va pup!



Iuliana, Cea mai Fericitå [mamica] de Bruce Nicholas (14.08.2009) si acum [gravired] 10+



Bruce, minunea noastrå





#185
alex25

alex25

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 3.815 mesaje

Postat 14 august 2010 - 10:46

Nici buna dimineata nu zic, nici nu urez nimic pana nu fac capitol aniversar, asa cum se cuvine ptr un mare sarbatorit!!![:D]

----------------------------------------------
Alex, mami de [iepu] Alessia Zeina [iepu](26 septembrie 2009)
[ruga]Da Doamne sa fim sanatoase![ruga]


#186
septoct2009

septoct2009

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.323 mesaje

Postat 14 august 2010 - 10:50

Poftiti la casuta noua



181




alex


Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Nasterea prin cezariana

    AdrianaBlo
    - Astăzi, 10:27

  • Alăptare 🤱🏻

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 09:57

  • Burtica 35

    Roxana3001
    - Astăzi, 09:02

  • Tantrumuri bebe 1 si burtica care pune presiune

    Deutzuk
    - Ieri, 22:26

  • Sarcină

    Erika91
    - Ieri, 21:11

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -