Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 4 voturi

Top clinici fertilitate Romania


125 raspunsuri la acest subiect

#121
zupp

zupp
  • Membri
  • 2 mesaje

Postat 13 septembrie 2017 - 12:42

De la medicul ginecolog, ni s-a recomandat sa mergem la Gynera in Bucuresti. Este mai bine la Gynera decat la Chisinau, a mai fost careva acolo ?

Aveam programare la Dr Oproiu Irina. Am inteles ca este scump, cam 5.000 Euro, comparativ cu Chisinau unde ar fi cam 3.000 Euro, dar rezultatele sunt mai bune ?



#122
Youmen

Youmen
  • Membri
  • 3 mesaje

Postat 15 septembrie 2017 - 10:03

A facut cineva fiv la columna med

 



#123
AnaRR

AnaRR
  • Membri
  • 6 mesaje

Postat 05 octombrie 2017 - 22:27

Buna fetelor! Sunt noua pe forum, am tot răsfoit, dar nu am văzut nici o discuție despre fiv la Cluj cu Dr. Micu Romeo.

As fi tare curioasa daca îl știe cineva și mă poate ajuta cu detalii. Am auzit de el, dar nu m-aș duce fara o informație concretă.

Mulțumesc 

 



#124
IoanaTrifa

IoanaTrifa
  • Membri
  • 1 mesaje

Postat 06 februarie 2018 - 21:09

Salut tuturor,

 

Am rasfoit continutul acestui topic, insa nu am gasit informatii actualizate ( din ultimii ani).

 

In Bucuresti, ce clinici de fertilitate ati recomanda? si ce medici?

 

Multumesc frumos,



#125
niko25

niko25
  • Membri
  • 1 mesaje

Postat 28 iulie 2018 - 18:48

Clinica Gynera este super ok din toate punctele de vedere.

Medicii sunt bine pregatiti si promti a raspunde la orice intrebare.

Eu am facut FIV la ei si a fost reusit din prima.

In ceea ce priveste pe doamna doctor Laura Dracea este foarte ocupata, avand foarte multi pacineti, dureaza si luni ca sa ajungi la ea. [:)]



#126
Teodora22_me

Teodora22_me
  • Membri
  • 2 mesaje

Postat 26 august 2022 - 12:18

Am fost la aceasta clinica pentru ca medicul Chadi si clinica Dacia Medical Center mi-au promis ca pot intra in programul national pentru ca eu nu am o situatie materiala buna, dar m-au mintit si am cheltuit mai mult decat trebuia si degeaba. Nu recomand Dacia Medical Center nici dusmanilor! am dat 7000-8000 de euro pentru 1 fiv nereusit si 3 inseminari si nici macar un raspuns nu mi-a dat de ce nu a iesit fivul. Mi-a spus ca daca vreau un raspuns sa ma duc sa platesc consultatia, asta dupa ce i-am spus ca am facut credit in banca pentru banii care i-am dat efectiv degeaba pentru ca ceilalti medici la care am fost ulterior mi-au spus ca nici nu trebuia sa fac inseminarile pentru ca la problemele pe care le aveam nu avea sens. Tratamentul fiv a fost asa agresiv incat mi-a picat tot parul am probleme mai mari decat aveam cand am intrat pe usa clinicii si toti medicii la care am fost de atunci mi-au spus ca tratamentul de stimulare a fost de cantitate mult prea mare in loc de 250 care era maxim recomandat, mi-a dat 575. Chadi Muheidli este un medic care nu poate fi numit medic. Este o persoana doar pe interes, nu a vorbit nici o clipa cu mine si s-a purtat iresponsabil. Ma punea mereu sa astept la consultatii cate 2 3 ore si cateodata ma lasa pe mana altor medici care ma tratau foarte urat. Eu mereu am vorbit respectuos si frumos cu cei din clinica, dar ei mi-a vorbit foarte urat, iar sotul meu nu avea voie sa intre nici macar la baie inauntrul clinicii ca i se facea scandal de catre asistentele care nu mai zic cum imi vorbeau mie. Orice raspuns care ni se dadea era dat pe fuga si se uitau toti ca si cand am facut o mare greseala ca am pus orice fel de intrebare legata de fiv. Lipsa totala de profesionalism. Imi pare enorm de rau ca am ajuns pe mana acestor asa zisi medici. Din cauza asteptarii la consultatii am fost data afara de la munca si acum nu mai pot sa fac alt fiv pentru ca nu mai am posibilitate financiara. 




Panic Questions

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

  • inchidere cont

    Anamaria Pandele
    - apr 02 2024 19:23

  • Anamaria Pandele
    - apr 02 2024 18:13

  • demetererika554@gmail.com
    - mar 30 2024 22:38

Last Blogs

  • Frățiorul

    Denisa1996
    - Astăzi, 07:04

  • Cum a fost testul de toleranță la glucoză?

    Ddeenniissaaa
    - Astăzi, 00:45

  • Pregatiri

    Julix94
    - Ieri, 22:25

  • Burtica rotunda

    Roxana3001
    - Ieri, 18:47

  • Ecooo

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 17:38

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -