Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 2 voturi

3 Motive pentru APTAMIL - concurs


194 raspunsuri la acest subiect

#171
marius

marius

    Membru VIP

  • Moderators
  • 25.083 mesaje

Postat 10 septembrie 2010 - 19:02

De ce crezi ca cineva ar avea vreun interes anume ca un anumit utilizator sa castige un premiu? Nu vad nici macar cea mica motivatie. Pentru noi NU ARE IMPORTANTA CINE ANUME EXACT a castigat un premiu. Nu avem nici un avantaj, nici un dezavantaj. Scopul concursurilor este declarat, majorarea divertismentului, majorarea interesului, cresterea rating-ului pentru a putea sustine acest forum fara bani din partea utilizatorilor finantarea venind din publicitate. Nu a exista si nici nu va exista un motiv oricat de mic ca la un moment dat sa spunem sau sa facem OK avem un concurs si premiul merge la userul X. Chiar nu are importanta pentru noi cine cat are importanta daca avem concursuri, daca au sau nu succes/impact, daca determina cresterea interesului, daca determina un nivel sporit de entertainment. Simplu.



Eu pur si simplu / Pagina legislativa

#172
doria10

doria10

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 11 mesaje

Postat 10 septembrie 2010 - 20:36

Imi pare rau ca unii oameni sunt nemultumiti, dar norocul nu ti-l poate lua nimeni.

#173
theophillina

theophillina

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 880 mesaje

Postat 10 septembrie 2010 - 20:38

In primul rand felicitari castigatorilor! (la castigatori este si o colega de-a mea de la odisee, T_Ioana, Felicitari Ioana![flo]).

In al doilea rand, multi dintre castigatori nu au dat raspunsul corect, astfel, conform Regulamentului:"Participantii sunt invitati sa raspunda pe forum, in cadrul unui topic special de concurs - prin enumerarea a 3 din cele 5 motive pentru care aleg APTAMIL pentru hrana bebelusului lor. (tip: gasiti informatii aici )

5. DESEMNAREA CASTIGATORILOR

Castigatorii vor fi desemnati prin tragere la sorti, dintre participantii care raspund corect, pe topicul special de concurs.
".

Asadar, dupa parerea mea, toti castigatorii care nu au enumerat 3 din cele 5 motive din campania de promovare de pe Aptamil.ro, ci au enumerat pur si simplu niste motive/opinii/motivari personale, nu au raspuns corect. Gresesc?







Theodora mami de [baietel] Stelios

09.06.2010



BEBE STELIOS



#174
marius

marius

    Membru VIP

  • Moderators
  • 25.083 mesaje

Postat 10 septembrie 2010 - 21:33

As dori sa se inteleaga faptul ca nu s-a cerut nicaieri reproducerea EXACTA care reiesea din campania de promovare ci ideea, esenta chiar daca a fost exprimata intr-un alt stil. Dar sa respecte 3 din 5 motivatii.



Eu pur si simplu / Pagina legislativa

#175
silviap

silviap

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 37 mesaje

Postat 11 septembrie 2010 - 15:20

[quote]citat din mesajul lui desprecopii

Castigatorul marelui premiu a fost ales prin tragere la sorti. Deci a fost o chestiune de noroc.



[dc]



**************







sa-nteleg si eu ca doar castigatorul marelui premiu a fost desemnat in urma tragerii la sorti?nu ar fi trebuit ca toti castigatorii sa fie astfel desemnati?

acum,fara rautate,intervin si eu si zic ca majoritatea care au castigat au avut raspunsuri "personale".poate a influentat putin faptul ca au spus ca folosesc acest produs si nu au dat raspuns exact cum scria in regulament.ce sa zic,oricum castigatorii sunt deja afisati ,asa ca,sigur nu se va mai schimba ceva,insa pe viitor macar paote se va tine seama si de regulament.

aaa,off topic,inca nu mi-am primit premiul castigat cu ceva timp in urma ,mostrele acelea de crema :(



felicitari castigatorilor!



#176
silviap

silviap

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 37 mesaje

Postat 11 septembrie 2010 - 15:22

:)

#177
uve_got_mail

uve_got_mail

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 854 mesaje

Postat 11 septembrie 2010 - 21:33

Citat:
citat din mesajul lui theophillina
In primul rand felicitari castigatorilor! (la castigatori este si o colega de-a mea de la odisee, T_Ioana, Felicitari Ioana![flo]).In al doilea rand, multi dintre castigatori nu au dat raspunsul corect, astfel, conform Regulamentului:"Participantii sunt invitati sa raspunda pe forum, in cadrul unui topic special de concurs - prin enumerarea a 3 din cele 5 motive pentru care aleg APTAMIL pentru hrana bebelusului lor. (tip: gasiti informatii aici )5. DESEMNAREA CASTIGATORILORCastigatorii vor fi desemnati prin tragere la sorti, dintre participantii care raspund corect, pe topicul special de concurs.". Asadar, dupa parerea mea, toti castigatorii care nu au enumerat 3 din cele 5 motive din campania de promovare de pe Aptamil.ro, ci au enumerat pur si simplu niste motive/opinii/motivari personale, nu au raspuns corect. Gresesc?Theodora mami de [baietel] Stelios09.06.2010BEBE STELIOS
Sunt total de acord cu tine si cu faptul ca e un pic ciudat in privinta castigatorilor cu 1, 2 mesaje, probabil motivul e atragerea de noi membrii; cu ocazia asta eu imi anulez contul pe forummami de [fetita] sanatoasa, norocoasa, frumoasa si desteapta Sarah Mariahttp://family.webshots.com/video/3003624400104955882oRGkFy

#178
Anda08

Anda08

    Membru senior

  • Administrators
  • 4.849 mesaje

Postat 13 septembrie 2010 - 12:25

Dragii nostrii, urmatorii castigatori sunt rugati ca pana la data de 17 septembrie (inclusiv) sa imi trimita pe PM - numele complet, adresa si nr. de telefon - pentru primirea premiilor.

Premiul 1: radu.diana

Premiul 2:

- red_froggie
- tandrete
- MishuB
- T_Ioana
- Dyamy
- AdrianaO
- SSABrya

Castigatorii care nu trimit datele cerute pana la data precizata vor pierde premiul !

[dc]



O zi buna in continuare! - A day without laughter is a day wasted (Charlie Chaplin)

#179
georgeta10

georgeta10

    Nou venit

  • Membri
  • Punct
  • 30 mesaje

Postat 13 septembrie 2010 - 15:26

Cand apare Dettol 2?
Multumesc [flo]

#180
Corina87

Corina87

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 202 mesaje

Postat 13 septembrie 2010 - 20:36

Felicitari cistigatoarelor

Eric 28/09/2007


Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - Ieri, 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - Ieri, 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Palpitatii puternice

    RoxiMada
    - Astăzi, 17:33

  • Care este cel mai frumos lucru în a fi însărcinată?

    Ddeenniissaaa
    - Astăzi, 15:52

  • Dulce amintire

    Ralu31031992
    - Astăzi, 14:10

  • Alaptarea

    AdrianaBlo
    - Astăzi, 11:20

  • Top 10 lucruri inutile de la prima sarcina

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 08:24

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -