Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

"Abdomen extra-plat (35)"


212 raspunsuri la acest subiect

#21
z333

z333

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.792 mesaje

Postat 02 august 2010 - 14:24

dap si eu la sfatul fetelor raman tot la Lalanne[pk]..astept sa ne revenim cu banii si o sa il comand si eu..

***************************************************************************
I'm smilin' cuz I love it~ every day!

Fitness is not a luxury, it's a necessity!










#22
eunice78

eunice78

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.355 mesaje

Postat 02 august 2010 - 14:31

Lumi, eu nu vreau sa imi mai subtiez picioarele, eu as vrea talia sa o am mai subtire. Picioarele sunt singura parte a corpului meu de care chiar am fost mereu multumita, doar ca de cand fac Shaun mi se pare ca am muschii de la gamba prea dezvoltati si ca nu vede asa feminin cand sunt pe tocuri..asta e problema mea...adica vreau muschi dar nu la gamba..sunt eu batuta in cap?



Iar la storcator am inteles ca la Philips mai e unul care e tot asa bun ca La Lane, ca are gura aia mare. Ideea e sa incerci sa nu iti iei unul cu orificiul ala de introdus fructe mic pt ca apuca toate alea pana le maruntesti pe toate ca sa le storci. In plus cica ,cu cat e vasul ala cu sita mai mare cu atat pierderile la pulpa de fructe sunt mai mici.

Eu am doua storcatoare in casa, din pacate ambele cu orificiul ala mic (unul braun si unul nu mai stiu de care), le folosesc mai rar acum, dar unul dintre ele nu mai stoarce chiar asa bine. Tot timpul tb sa ai grija sa speli sita aia bine ca altfel arunci jumatate din fructe. Eu am folosit vreo trei ani storcatoarele zilnic pana mi s-a acrit la spalat storcatorul in fiecare zi...astept sa dea harnicia peste mine iar..[:I]



Baietzii mei

#23
georgia_c

georgia_c

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.707 mesaje

Postat 02 august 2010 - 14:55

daca ma tin dupa voi , cu sucuri , miscare si disciplina , ajung balerina , ceea ce nu rau deloc .. chiar bun[flo]

sper sa ajung azi sa-l vad pe juicer si poate il achizitionam in viitor


Coincidenta este felul lui Dumnezeu de a ramane anonim
Albert Einstein




MTHFR C677T genotip heterozigot


#24
z333

z333

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.792 mesaje

Postat 02 august 2010 - 15:03

nu stiu Eunice ce sa zic cu gambele, poate Deus stie mai bine cauza pentru care s-au dezvoltat muschii asa mult si poti renunta la anumite exercitii ca sa remediezi problema...eu la gambe n-am muschi deloc

in rest, ti-am zis,ar fi bine sa combini cu alte programe..organismul tau cred ca s-a obisnuit cu stilul lui Shaun si ai intrat in faza de platou..nici macar Shaun nu face zi de zi Insanity al lui, el alearga f mult,greutati la greu,danseaza,acu' lucreaza si la Asylum-ul asta care cica il rupe,etc[pup]



***************************************************************************
I'm smilin' cuz I love it~ every day!

Fitness is not a luxury, it's a necessity!










#25
z333

z333

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.792 mesaje

Postat 02 august 2010 - 15:12

oleleiiiii si-a pus Shaun o poza pe facebook de moare lumea[olala]... baiatul asta e nebun de-a dreptul, cum poate sa arate,auchhh[olala]

***************************************************************************
I'm smilin' cuz I love it~ every day!

Fitness is not a luxury, it's a necessity!










#26
Marina

Marina

    Membru de baza

  • Moderators
  • 6.356 mesaje

Postat 02 august 2010 - 15:13

sa stiti ca am pacatuit si am mancat fasole batuta si avea si ceva prajeala de ceapa peste. Mi-e o greata imensa acum , asta ca sa-mi fie invatatura de minte sa nu mai mananc tampenii.
Da va zic...era asa gustoasaaaaaaaaaaa

Marina

#27
chiquitita

chiquitita

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.053 mesaje

Postat 02 august 2010 - 15:28

Georgia, am uitat sa spun ca nu maruntesti nimic, le bagi intregi, bine, cureti de coaja portocale, lamai si scoti samburii mari (caise, piersici etc). La mere doar rupi codita ca intra intregi (mai ales daca sunt naturale, deci mai mici, nu ma refer la enormitatile turcesti fara gust).

Chiquitita, mama Liviei (8 iunie 2007)

#28
hannen

hannen

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.330 mesaje

Postat 02 august 2010 - 15:37

georgia,ai fost mortala!Asa,asa ,balerine sa va vad pe toate,inclusiv pe mine![:D]

eu am juicer autohton,vaz ca toaca tot ce-i dau,faza nasoala e ca are orificiul(sa fiu delicata si sa nu-i zic gaura,ce urit suna[:D]) mic,si trebuie sa le tai felii mai mici.Citeodata nu`mi incap grefele sau merele la marimea taiata si tre sa le mai tai o data.Morcovul il tai rapid,mai mult pe lung si vad ca intra.
Acum multi ani prietena mea a facut suc pt. fete (ea era cu fetele si eu eram la o clinica,ma cautam de mastita[:)]) si atunci putin din materialul ala unde intra sita s-a topit si ma cam chinui sa scot sita .Ea zicea ca am ceva la reteaua de curent electric de mi-a topit masinaria.Cine stie,asa o fi.[:D]

Marina,multumesc de info cu fasolea.N-am facut niciodata in afara de traditionalele mincaruri de fasolici[:D](si pe alea nu le-am mai prestat de ani de zile)
La linte nu ma bag,asta e specialitatea lu` domnu din dotare.Supa de linte!Habar nu am cum se face,bine ca atunci cind mi-e pofta mi-o face bucatarul.

Ce n-as da si eu sa fiu ca Lumi cu increderea full tank ca se duce celulita usor.Intr-adevar s-a dus mult din ea dar inca mai trebuie si am perioade cind ma cam paraseste optimismul.
Ia sa mai combin si eu exercitiile si daca tot mai lauzi ciuperca aia parca vad ca tre` sa pui una pe FedEx pina in Japonia.


************************************
Whatever happens don`t let go of my hand!

#29
hannen

hannen

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.330 mesaje

Postat 02 august 2010 - 15:39

aoleu,se vede ca ma lasa de tot neuronul.eu de fapt intrasem sa-i scriu Marinei ca`s in aceasi oala.Am mincat vreo 200gr de iaurt cu cereale si o portocala toata ziua si acum am bagat niste chiken burgers cu tomato sos si mi-e rau de mor.[bang]
eu incerc sa ascund cit pot ca ma lasa memoria,da` vaz ca ma dau de gol fara sa vreau.[:I]

************************************
Whatever happens don`t let go of my hand!

#30
XIO

XIO

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 17.118 mesaje

Postat 02 august 2010 - 16:08

Azi m-am trezit cu un ness, am continuat cu o omleta din albusuri cu tone de telemea si o felie de paine. Urmeaza lubenita si pepene.

Si sufar intens, ca jumatatea mi-e la strand si face baie, iar eu stau cu nasul in carti.[q]
weekendul asta mergem la lac, adica soare, baie, tenis si drumetii[:D]

***Fur is for petting**
http://www.flickr.co...reecky/?saved=1

http:/www.4animals.ro/ajuta.html/ www.adoptiicaini.ro www.adoptiipisici.ro
www.accesoriisihaine.blogspot.com




Panic Questions

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - Ieri, 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

  • Fată sau băiat

    Nataliaracila
    - apr 06 2024 20:17

  • MiÈ™cările bebeluÈ™ului

    catalinabd
    - apr 04 2024 05:53

Last Blogs

  • Bebe s-a intors deja, 28 saptamani

    marile11
    - Astăzi, 22:17

  • Dublu test pozitiv È™i nopÈ›i întregi nedormite!

    Ana1298
    - Astăzi, 17:26

  • Gata vacanta!

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 16:16

  • Minunea asteptata din burtica

    RoxiMada
    - Astăzi, 15:26

  • Nasterea prin cezariana

    AdrianaBlo
    - Astăzi, 10:27

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -