Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

"Abdomen extra-plat (35)"


212 raspunsuri la acest subiect

#11
chiquitita

chiquitita

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.053 mesaje

Postat 02 august 2010 - 12:49

Hannen, multumim pentru capitol, eu nu am intrat in week-end asa ca nu am putut deschide. Ma bucur ca mama ta e bine! [flo]

Lumi, si eu te-as sfatui sa iti iei Jack LaLane. Eu il am din februarie si sunt SUPER incantata de el. Fac zilnic, chiar si de doua ori pe zi uneori. Daca iei unul prost, cum zicea Allure, nu ai facut nimic. Nu faci economie, doar pierzi niste bani pe unul prost pe care in final nu il vei folosi. Am avut unul prost inainte si stiu ce spun.

Cam de 3 saptamani am si eu program de sport. Ma vaietasem inainte de plecarea la mare ca ma ingrasasem. Eh, de cand m-am intors m-am pus pe treaba si am dat jos si e ok. Deus, doua saptamani nu vreau sa mananc carne, ieri nu am mancat si ma simt mai usoara. Apoi o sa mananc dar macar e o pauza. Am alergat in parc, eplitica zilnic (sunt in continuare incantata de ea) supravegheat portiile. Mananc dulce in continuare insa in rest sunt oarecum cuminte.

Chiquitita, mama Liviei (8 iunie 2007)

#12
hannen

hannen

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.330 mesaje

Postat 02 august 2010 - 12:56

georgia,cu placere[pup]
chiquitita,[pup] multumesc din suflet si imi cer scuze ca am intrat pe teritoriul tau.[:I]

Marina,n-am fost atenta la discutia cu fasolea fiarta.De care fasole,alba?De aia "romaneasca" [:D] sau alte soiuri?

Sabina,welcome to the club![pup]

************************************
Whatever happens don`t let go of my hand!

#13
chiquitita

chiquitita

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.053 mesaje

Postat 02 august 2010 - 13:15

hannen ce teritoriu, ca doar nu aveam exclusivitate! [pup]

Chiquitita, mama Liviei (8 iunie 2007)

#14
Marina

Marina

    Membru de baza

  • Moderators
  • 6.356 mesaje

Postat 02 august 2010 - 13:18

hannen fie alba romaneasca fie mai cumpar una la borcan fiarta care e verde si mai subtirica, nu stiu sa spun soiul

Marina

#15
puskin

puskin

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.501 mesaje

Postat 02 august 2010 - 13:19

Buna, stiu ca s-a mai scris pe aici de unde se poate lua Insanity, dar nu functioneaza search-ul pana la ora 16.00. Daca va rog mult mult, mai scrieti inca o data pentru o baba surda? [:D]
Multumesc [pup].

#16
eunice78

eunice78

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.355 mesaje

Postat 02 august 2010 - 13:26

Hello!



Pana la urma am facut ieri doar Max interval sports training si nu stiu ce am facut dar am o febra musculara de zile mari..chiar nu pricep de ce...ca doar fac constant programele astea...Azi, clar, insane abs si poate un hip hop, vedem.



Si daca tot l-am laudat atat pe Shaun si programele lui sa spun si o chestie care mie nu imi place: nu imi place cum mi s+au dezvoltat muschii de la gambe, nu stiu cum le zice, parca prea s-au dezvoltat, ca la fotbalisti...Lumi, tu cum stai cu piciorele, ca la pulpa superioara imi place dar ..atat.



Puskin, eu am descarcat Insanity cu Bitcomet de pe torente. Da cautare pe google. Iar cateva programe mi-a dat si Lumi pe Skype.









Baietzii mei

#17
z333

z333

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.792 mesaje

Postat 02 august 2010 - 13:52

eunice, ce sa iti zic, nu ma deranjeaza nimic la picioarele mele(nici macar celulita care s-a asezat datorita berii baute in exces in vacanta asta, dar se duce cat ai zice peste cu noul meu regim pe baza de kefir)
mi se par multtt mai subtiri si mai tonifiate de cand cu Shaun

dar dupa cum ai vazut eu fac sport si cu Chalene(care are niste exercitii superrrrrr pentru picioare), fac si Brazilian butt lift ala, plus ca am si eu exercitiile mele pentru picioare cu o banda de rezistenta pe post de elastic si lucreaza f bine

eu zic sa combini Shaun cu Chalene sau Pilates si o sa ai rezultate super bune[pk]
parca si Tracy Anderson???(nu mai stiu exact cum o cheama) avea ceva fain pentru picioare


***************************************************************************
I'm smilin' cuz I love it~ every day!

Fitness is not a luxury, it's a necessity!










#18
georgia_c

georgia_c

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.707 mesaje

Postat 02 august 2010 - 13:58

azi clar am limbarita [:D]

deci ,m-ati agitat cu power juicer (express)
am sunat , am intrebat si cei de la care ar urma sa-l cumpar nu au decat power juicer express.. chiquitita , sau oricine stie sa ma ajute ..care e mai performant --pe mine m-ar interesa sa stoarca si morcovi de ex , si daca se poate sa toace varza..si daca ar si calca[:D] ce bine ar fi


Coincidenta este felul lui Dumnezeu de a ramane anonim
Albert Einstein




MTHFR C677T genotip heterozigot


#19
z333

z333

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 1.792 mesaje

Postat 02 august 2010 - 14:07

georgia, maica-mea are express-ul acela..e super bun, maica-mea face sucuri din morcovi,telina,sfecla,mere,portocale,banane,etc si ies bune rauuu de tot[pofta]
comanda-l cu toata increderea..eu tre' sa mai astept oleaca ca stam prost rau cu banutii

***************************************************************************
I'm smilin' cuz I love it~ every day!

Fitness is not a luxury, it's a necessity!










#20
chiquitita

chiquitita

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.053 mesaje

Postat 02 august 2010 - 14:11

Georgiapower juicer express am si eu, chiar am inteles ca e mai bun decat cealalta varianta. Vreau sa spun ca il filam de un an ca mi se parea scump, am cautat pareri pe net, pe unde gaseam, la cei care il aveau, ma gandeam ca cine stie ce facatura e de nu face nimic. Stoarce morcovi, telina etc., pulpa iese uscata, eu sunt foarte incantata. Am convins si colegele de birou sa isi ia. Eu fac sucuri ca Deus(de la ea am microbul[flo]) si intr-adevar ai o super senzatie dupa ce le bei.

Chiquitita, mama Liviei (8 iunie 2007)


Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Organizarea garderobei - sfaturi utile

    Ana1298
    - Astăzi, 18:19

  • A 15a postare

    Andreeaflore1991
    - Astăzi, 11:33

  • Cea mai asteptata ecografie

    Roxana3001
    - Astăzi, 11:06

  • Bagajul de maternitate 👜

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 08:13

  • Control

    Andreeaflore1991
    - Ieri, 21:41

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -