Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 1 voturi

Copii din 1995-1998(31)


199 raspunsuri la acest subiect

#191
Ana68

Ana68

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.714 mesaje

Postat 29 iulie 2009 - 01:04

Buna seara...



Hop si eu ca sa nu raman pe coada cu cetitul si rspunsul...



[:D]



Anca,multumesc...pana la urma am aflat si de bunvileea aia...mama ei de floare...Deci voi ati avut o mini vacanta in forta,din cate cetesc io...ati plecat sa va relaxati,cumva?![:D]



Miha rock....is peisaje faine in Croatia,insa eu am plecat cu capsa pusa,vorba unei prietene,asa ca pentru mine totul a fost bleah acolo si nimic nu mi-a placut!Ce sa fac?Asa e omu' cu pitici la masarda....[:D]Succes copiilor in tot ceea ce fac!Minunate pasiuni au!



Agho,multumesc mult de aprecieri si urari!Cat ati stat la mare????



Andra...pai voi cati metrii cubi de apa consumati vara,daca gorobetii tai fac piscina acasa?[:D]



Luminita,ti-am vazut si eu fatucile frumoase foc si tare cochete...Intradevar,nu ai mai dat pe la scorpiute...dar nu e timpul pierdut...te astept si acolo[:)]



Miha,de ce nu luati voi de pe huburi Ice Age 3?Noi asa l-am luat,l-am vazut si l-am sters pe urma...



No,fete....va tzuca mandea si va doreste noapte linistita![pup]



Ana-Maria,mami deAlex&Luana



Pi casa 1





Pi casa 2



Pi casa 3



Amalgam de ganduri













#192
tomecica

tomecica

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.383 mesaje

Postat 29 iulie 2009 - 02:04

Ana- acum incep sa va cunosc si imi face mare placere. Ar fi prea mult deocamdata sa pot tine pasul . Multumim de invitatie. Niciodata nu-i prea tarziu[pup]

Mihaela- Multumesc . La inceput n-am inteles unde mi-ai auzit glasul dar m-am dezmeticit repede , filmuletul....Am postat fara sa stiu ce fac , am luat-o pe ghicite , mi-a iesit ceva pana la urma. De sters nu mai stiu cum sa sterg sau sa pun pozele doar intr-un singur folder.Le las asa ca cine stie ce mai fac[:D] Ochii sunt ai sotului. M-am rugat la amandoua sarcinile sa iasa cu ochii lui si D.D. a fost bun[flo]

Sanca- Am vazut UP. E super si emotionant. Merita vazut.
vacantele sunt mai scurte la voi? poate sunt mai dese in timpul anului[:)]

Va pupam pe toate. pa pa[pup]

Joi mergem la HANNA MONTANA. Cred ca o las pe Adri sa-l vada si eu stau la o cafea pt ca nu-i genul de film pe care vreau sa-l vad.[:D] Asta daca vrea si mama fetitei cu care mai mergem[pk]

Noapte buna[nani]

ADRIANA STEFANIA-05-11-1998
ALEXIA-MARIA-24-10-2004

pozici- http://picasaweb.google.com/tomecica

#193
Sanca

Sanca

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.448 mesaje

Postat 29 iulie 2009 - 03:27

Scuze, de link-ul care nu a mers... Mi-am pierdut mana de cand nu mai sant asa activa.

Mai incerc odata poze din mini vacante 2009

Poate eu si Tomecica ne dezmeticim cum sta treaba cu Picasa.



Mey Ana, tu de ce te-ai dus cu piticuti?? Nu puteai sa-i lasi la vama?

Miha, distractie placuta, ca vad ca aveti 101 de activitati pe insula vara asta.



[pup]





#194
tomecica

tomecica

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.383 mesaje

Postat 29 iulie 2009 - 03:32

Foarte frumoase pozele=Sanca.
Si adri vrea la Disney dar deocamdata suntem singure si nu putem iesi din tara. Tati al nostru vine la toamn si nu ne-a lasat procura de iesire din tara . Asa ca o lasam pe vacanta viitoare. Sa speram ca va sta acasa.

ADRIANA STEFANIA-05-11-1998
ALEXIA-MARIA-24-10-2004

pozici- http://picasaweb.google.com/tomecica

#195
CriPOD

CriPOD

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.522 mesaje

Postat 29 iulie 2009 - 09:38

Cre'ca am vreo 5 minute de forumeala, io's in tufisuri de altfel, adica va citesc din umbra...[;)] aia canadiana, ca inca n-a venit vara.



O sa pun niste poze si va trimit link cand prind momentul. Am avut pozite acu' vreo 2 saptamani, dar le-am sters dupa ce s-au vazut de cine trebuia, daca noi nu avem un cont comun, n-am avut unde sa vi le trimit.[:(]



La multi ani, flower-power girl! Sa traiesti fericita multi, multi ani![s] Esti cam transparenta in ultima vreme, ori mi se pare?[pup]



Sanca, ioi ce-au crescut baietii, pe Elliot nu l-am mai recunoscut, de necrezut![pup]



Ana, sa va fie de bine vacanta![pup]



mhldvrc, tot pe fuga? Ma bucur ca-s ocupati copiii cu pasiunile.[pup]



Mihaela, sa va fie de bine vacanta, si sa va bucurati de matzuc![pup]



agho, esti libera si independenta? Copiii sunt la mama? Trai-nineaca si voi in loc sa va faceti de cap zugraviti?[pup]



Andra, mama duracell, sunteti la piscina? V-am vazut acu ceva vreme pozele, sunteti frumosi toti.[pup]



tomecica, bine ai venit, minunate de fetite ai!!![flo]



Eu as povesti mai multe, dar nu prea am ce, muncim cu al micu sa facem un program, dar cred ca-s eu prea permisiva, ca deja de 3 saptamani si n-am progresat deloc.[:D] Sta toata ziua calare pe mine, noroc ca-l car legat de mine [:D] si la buda mergem impreuna...



Dedilina e bine, invata cate un pic in fiecare zi pt examenul de teorie la pian pe 8 aug, e indragostita de fratior, are cosmaruri ca-l uita si nu-l mai gaseste.[:D] In aug merge in tabara undeva o saptamana.



Cam astea de pe la noi, va citesc cum prind momentul.



Pup gashca, fug![pup]




Common sense is not so common...[Voltaire]




#196
tomecica

tomecica

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.383 mesaje

Postat 29 iulie 2009 - 13:32

MQQM-multumesc.[flo]

Mihaela - Va pregatiti de petrecere. Ce-si doresc copiii la 14 ani, ma refer la locul unde vor sa-si petreaca ziua de nastere. Pe vremea noastra taiam un tort acasa si invitam copiii din cartier . Acum? Ssunt fel de fel de locatii dar nu toate sunt pe placul copiilor , asta in functie de varsta. Ii faci buletin lui Mihai . E baiat mare.Sa va traiasca , sa va bucurati de el[pup][s]LA MULTI ANI.



LA MULTI ANI si pentru Andrei , toate cele bune.[s],



Va pupam pe toate . O zi frumoasa .[flo][flo][flo]



ADRIANA STEFANIA-05-11-1998

ALEXIA-MARIA-24-10-2004



pozici- http://picasaweb.google.com/tomecica

#197
agho

agho

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 946 mesaje

Postat 29 iulie 2009 - 14:14

Mihaela, ce fain sa lucrezi intr-un mediu placut si interesant! Si ce bine ca te-ajuta mama! Chiar daca nu plecati undeva, aveti in apropiere cu ce sa va umpleti timpul si sa va distrati. Eu, dupa serv. chiar nu mai am chef de nimic. E cald si-abia astept s-ajung acasa sa ma odihnesc.[pup]



Sanca, may, dar ce baieti frumosi ai crescut! [olala] Nici eu, mai sa nu-l recunosc pe Elliot, ca Matei e bucatica rupta din tine. Si cred si eu ca fiind colega lui Matei p-acolo, frumushica si ea, cum sa n-aveti mini-show-uri?![;)] Asa se mai intampla si cand vin prietenele Anei acasa si And se mai duce pe la ele in camera. Frumoasa vacantica ati avut! Sunt frumoase pozele, inclusiv toate personajele principale din ele.[pup]



Ana68, macar ai schimbat aerul si s-au bucurat copiii de plimbare, nu? Ai vazut alte locuri, paote nu era cum te asteptai, dar asta se mai intampla.[pup]



mQQm, te inteleg ca esti rapida la citit si cu BB de gat, cred si eu ca n-ai timp. Ai inteles bine c-am zugravit, dar cat am stat la mama mea. Acum suntem singurei, pana vineri cand plecam din nou sa-l aducem pe And care nu mai vrea sa ramana acolo.

Ana va ramane fara fratele ei, dar si fara niste prietene de joaca si asa fiecare isi va incepe programul de lucrat din culegeri.

Succes Dedelinei si ma amuzi cu cosmarurile ei![pup][:D]



Tomecica, bravo tie ca esti atenta si-ai facut deja urari lui Andrei al lui Mikimih![flo]



Mikimih,[s][s][s]La multi ani lui Andrei! Sanatate, bafta la scoala, dar pana atunci, vacanta placuta in continuare! Ce faceti in vacanta, de n-aveti timp sa mai scrieti p-aici?[flo][flo][flo][flo][flo]





#198
mihaela77O

mihaela77O

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 5.629 mesaje

Postat 29 iulie 2009 - 17:18

hello si de la noi..andreea s-a intors luni acasa,binneinteles ca i-a placut,dar a zis ca s-a terminat prea repede,insa atat cat va mai fi mama acolo cu siguranta ,cred ca va mai merge....poze?din pacate nu...copilul meu,imprastiat,aiurit si repezit si-a uitat camera foto acasa....asa ca,doar amintiri pe retina....



eu sunt suparata...fetele care lucreaza cu mihaita,din septembrie nu vor mai veni,una s-a inscris la facultate cealalta s-a angajat....asa ca iar,interviuri,nervi,stres...[bang],dar cel mai mult ma supara ca erau bune in ceea ce faceau!



tomecica,bine ai venit la noi![flo]





cont pay-pal:mihaela77oprea@yahoo.com




MIHAELA [mamica] DE [zana] ANDREEA(03.04.1997) SI [bonjovi] MIHAITA(25.09.2003)

Blogul lui Mihaita

Vreau Sa Nu Mai Fiu DIFERIT


A&M





[comoara]BAZARUL LUI MIHAITA

#199
Sanca

Sanca

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.448 mesaje

Postat 29 iulie 2009 - 21:51

Buna fetelor!

multumim de complimente... Cresc baietii.

Tomecica, voi vreti sa mergeti in Paris la Disney sau veniti in Calif? Matei incepe si el cls 5 a, dar la scoala actuala, nu e nici o mare schimbare, ca ramane cu un singur prof pana in cls 6. Si din cls 6, aici nu se poarta cate un prof la fiecare materie. Au vreo 4 prof. si cel de mate preda si biologia / fizica, cel de engl preda si istoria. Cam asa ceva.

MqqM 3 saptamani? vai cum zboara timpul. In curand Oli face o luna. Eu zic ca deabea dupa o luna daca o sa poti sa faci un prog la bb, dar ce stiu eu, ca in 10 ani uiti o gramada... Bafta lui Dedi la exam de pian si distractie maxima in camp. Paul lucreaza la vreo piscina?

Agho deci in week end iti aduci baiatul acasa? S-a saturat de viata la tara (el si Toparceanu).

Mihaela 007 poate o sa gasiti o solutie pentru Mihaita. Ar fi pacat sa opriti terapia asa de curand, mai ales daca tu vezi ca sant progrese. Andreea si-a mai imbunatatit spaniola, cum o gasesti dupa vacanta de acolo?

Miha citeam azi un articol despre Norvegia, si cat de bine le merge economia. Ma gandeam la tine, cum ziceai ca toate sant asa de scumpe pe acolo... Ei nu au fost afectati de criza mondiala, si chiar mi-a placut ca au luat decizii cu cap si nu s-au aruncat ca alte tari la investitii riscante. Sa ne scrii nazbatii de-ale motanului, si cum s-a integrat in fam. Mama ta se intelege cu el?

[pup] si numa bine




#200
Sanca

Sanca

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.448 mesaje

Postat 29 iulie 2009 - 22:18

Am deschis un nou capitol. Miha, e ocupata cu serviciul, si nu stiu daca ar fi avut timp.

Fetelor, hai sa continuam aici






Panic Questions

  • Bebe 1 aniÈ™or greutate mica

    lar
    - apr 22 2024 17:43

  • Bebe 1 an greutate mică

    lar
    - apr 22 2024 17:30

  • SughiÈ› bebe in burtica

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:58

  • Secretie vaginală abundentă

    Mihgaandrei
    - apr 18 2024 16:57

  • Scădere in greutate

    SaraMaria26
    - apr 17 2024 19:00

Last Blogs

  • Control lunar

    Vasilescu Georgeta
    - Astăzi, 12:38

  • Agitatie pe final

    Roxi_pisicul23
    - Astăzi, 12:03

  • Saptamana 28

    Deutzuk
    - Astăzi, 11:08

  • Testul de toleranta la glucoza

    BiancaDragnea
    - Astăzi, 09:36

  • Planificarea pe etape

    RoxiMada
    - Ieri, 19:33

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -