Sari la conținut

Sari la conținut


- - - - -

Dovlecei in sarbatoare169-La multi ani Lisa Maria!


207 raspunsuri la acest subiect

#201
monica_dicut

monica_dicut

    Membru de baza

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 6.555 mesaje

Postat 23 iulie 2010 - 15:22

In alta ordine de idei, va rog din suflet, daca va strangeti sa faceti comanda la Luci, vreau si eu musai buburuza sau ceva anti insecte. SUnt disperata, fii-miu e carne vie pe tot corpul, imi vine sa urlu si sa plang cand il vad. AM ajuns si la urgente cu el crezand ca e varsat de vant dar defapt sunt intepaturi de insecte. Efectiv are niste galme mari, tari si rosii care fac lichid si se sparg si arata horrorr. Sunt disperata (cred ca ma repet [alcool])



CU toate astea are si el mintea creata, culege scame de pe jos, eu il alint Aspirator sau Prigoana, se da cu [indecent] de pamant, face crize de isterie cand nu i se face pe plac etc. Deci ma inscriu si eu in club desi mie nu imi place in cllub...



Am si eu intrebare creata pt mamicile ale caror pui au luat-o la sanatoasa (adica merg). Cand cad, cum cad ai vostri? CA al meu din cauza tonajului se duce ca bolovanu la fund si se loveste rau de tot. Adica nu stie sa cada si el in maini de ex ca Davidelu ci se duce cu totu. DEja o iau razna. DIn fericire se ridica si o ia de la capat, spre disperarea mea, . Mi emi se pare ca nu prea are echilibru (tot din cauza greutatii) si din cauza asta cade aiurea.



Anomis mami drag sunt in asentimentul tau. NU stiu ce sa ma fac cu tonele lui. Are 11,5 si vreo 78 de cm. Dra zice ca-i gras, mie nu mi se pare(mi se pare ca-i bondoc, ca n-are gat, ca are picioare scurte, da asta-i alta poveste si eu il iubesc asa [:D]). De mancat nu mai baga ca spartu, mai mult fructe si legume, sport practica Slava Domnului, bea 750 ml apa pe zi si tot pune pe el.



Nu mai spun ca e bubos la fund, ceafa, burta etc. I-am dat si eu cu Trixera si vad ca s-au mai estompat (asta pt hepi care a fost tare scumpa cu raspunsul ei pt ea [pup])plus dusuri de cateva ori pe zi si mai ales dupa somn sau kk sau masa de fructe pe care o papa singur si-i curg zoaiele pana-n chiloti.



AM mai retinut ca nu v-ati schimbat deloc si m-am umflat de ras in cele 2 ore jumate de respiro de cand doarme fii-miu. Va iube mult [pup]



Hai sa va mai pup o data pe toate ca nu pot sa raspund punctual [pup]



LE: AM editat putin ca scrisesem aiurea, cam analfabet/agramat etc [alcool]



Monica [mamica] de Minune Dragos Alexandru(26.08.2009)

Povestea noastra________________________________________________

Toate se intampla in viata cu un scop. Nu trebuie sa intrebam "de ce",

trebuie doar sa ridicam capul si sa mergem inainte


Ingerasul Andrei[ruga]

#202
happy_uka

happy_uka

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.415 mesaje

Postat 23 iulie 2010 - 15:23

Cred ca in viata mea de om n-am mai fiert orez [:D]..ma simt asa exotica [vampa]



______________________________________________________________

[autoroz] C a r i n a ____________________________________________________ Nihil Sine Deo

#203
Lali_mete

Lali_mete

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.644 mesaje

Postat 23 iulie 2010 - 15:25

Stati cumintele sa fac cuibusor nou.da?



Lali,mami[bis]+ [copil]Paul-Iulian si+ Vali,tati[marinar]in devenire = NOI,o familie care vrea sa fie fericita !!

[copil]Noi trei...un inceput de viata![copil]

#204
NelaM

NelaM

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.080 mesaje

Postat 23 iulie 2010 - 15:26

Doamnelor, va salut! [asia]



Hepi, mai, ce mi-a placut mesajul tau! Serios!

Esti tare de treaba. Sa stii ca si eu m-am aciuat la odisee la spartul targului, prin august... Eu sunt genul ala: am vazut, hop sa scriu si eu. Si m-am lipit.

Oricum, mesajul tau e frumos, mai! L-am simtit pana in inima! [olala]



Uka, pune mami orezul in colica, sa vezi ce se alege: bob de bobul lui! Care este!



In alta ordine de idei, eu de dimineata citesc la subiectul cu pedo... of of, am asa, o curiozitate morbida sa il termin odata![bang]

Si din chestie in chestie, tot citind, hai sa vad ce fani am si eu pe picassa! Ma uit atenta la un nou fan, hyde22...[q] care are nici mai mult nici mai putin de 2700 de prieteni...[q]

Il vazusem de saptamana trecuta, insa am vazut ca are peisaje frumoase din toata lumea, ma gandeam ca de, o fi vazut cu HK si la mine. Sper din tot sufletul sa ma fi inselat, insa am vazut printre prieteni si unul ce punea poze "artistice". L-am kilarit! A se citi blocat si mi-am pus albumele unlisted. Sic!





Nela si [copil] Ana nazdravana (19.09.09)

Don't take yourself so seriously, no one else does...


#205
hepilica

hepilica

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.076 mesaje

Postat 23 iulie 2010 - 15:30

Uka - e foarte misto scaunul pe care l-ai ales. Si pretul mi se pare super. Cred, din descrieri, ca e acelasi material ca asta pe care l-am achizitionat noi de curand. Imi mai place conceptul TRIZONE despre care nu am auzit pana acum, pare foarte ca lumea.



---
mami de [sofer] minunata si cuminte [cool] (22.09.2009)

Multumesc lui DD.

#206
kawaichan

kawaichan

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.363 mesaje

Postat 23 iulie 2010 - 15:30

salutare fetili',

mai ce frumoasa atmosfera la ceas aniversar,imi vine sa va pup pe toate,in frunte cu Sabina si zana migdalata[il]

Hepi ai fost durere aseara,am ras si io ca mufa la mesajul ala,vorba lui Luci:)) numa' ca n-am mai apucat sa-ti zic ca eram varza la ora aia de oboseala.Asa ca uite si de la mine declaratie:

Draga Hepilica imi esti draga tare tare[flo] Pe mine m-ai impresionat de la inceput din cum o descriai pe Maia,se simtea atata iubire si caldura in mesajele tale.Apoi cand ai dat drumul la poante,mi-ai fost si mai draga[flo][pup]

Si imi place rau triunghiul Hepi-Fraguta-Uka.Mey,cred ca e ceva chimie de la distanta asa[8D]




Mihaela,mami de Joshua [il] 09.09.'09
"The moment a child is born, the mother is also born."


#207
septoct2009

septoct2009

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.323 mesaje

Postat 23 iulie 2010 - 15:32

Casutz noua!

170


Lali






Panic Questions

  • miha444
    - mar 22 2024 16:22

  • Progesteron in sarcina

    Flor_i
    - mar 18 2024 13:02

  • Cat mănâncă bebe la 2 luni

    mada204
    - mar 08 2024 16:24

  • PoÈ›i naÈ™te mai devreme de termen?

    Ezraa
    - mar 08 2024 06:39

  • Dermatita atopica

    MGeorgi30
    - mar 02 2024 13:10

Last Blogs

  • Vouchere materna

    Deutzuk
    - Astăzi, 14:48

  • Curs prenatal: nastere naturala

    AdrianaBlo
    - Astăzi, 13:35

  • Morfologie trimestrul 1

    ZDenisa
    - Ieri, 22:56

  • Morfologie trimestru 1

    Mica13
    - Ieri, 20:46

  • Incepem pregatirile

    madalinaiuliana27
    - Ieri, 20:10

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -