Sari la conținut

Sari la conținut


* * * * * 1 voturi

**Buburuze de 2009 in actiune (25)**


198 raspunsuri la acest subiect

#191
emanouela

emanouela

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.971 mesaje

Postat 12 august 2010 - 18:33

salutareeeeeeeeeee
sarumana fetele, am ajuns cu bine, piticul s-a comportat ft bine, suntem cam rupti dar ok. am ajuns ieri dupa amiaza ca am facut oprire in Germania.
picky daaaaaaaaaaa, chiar ma bucur de vreme ca la ce calduri am tras in Romaniaaaaaaaaaaa mama mama; sarcina usoaraaaa si felicitari, eu acu m-am prins[pup]
cris is paranoia[:D]....intradevar nu am avut probl la granita.[pup]
va pup pe toate si mai revin eu dupa ce pun casa cat de cat la punct ca pe miercuri vin si nasii la noi[bang] si am gasittttttt jaleeee[bang][bang][bang] imi venea sa il omor pe al meu. am facut curat eu intr-o parere de dim cand i-am imbarcat pe toti, al meu, bestia si pe fratemiu si i-am trimis la ikea sa ia mobila pt camera piticaniei. v-am pupatttttttttttttttttttttt pi tatiiiiiiiii[:D][pup][pup][pup][pup]

#192
Picky_toto

Picky_toto

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.418 mesaje

Postat 12 august 2010 - 22:40

Salutare fetelor



De dimineata am muncit, cu greturi, dar deh vor trece si astea, iar cand am ajuns acasa m-am pus pe gatit pentru noi si pentru fiica mea asta mofturoasa ca nu mai vrea sa pape mai nimic...doar tatzi [bang][bang][bang]



Dana si tu tot pe 24 ai? ca eu atunci am reusit sa gasesc la un alt ginecolog liber, ca la al meu, cel cu care ma nascut-o pe fata doar pe 15 sept am gasit loc liber, iar la alti deloc, nu mai aveau locuri libere decat pe la sf lui noiembrie ...asa ca ...bine ca am gasit pe 24. Bafta mult la control...am citit ca tot fetita va dorit...[olala]... si noi ca la fel, dar pana la urma sanatos sa fie chiar si daca e baietel...oricum al meu sot e putin speriat, inca nu s-a impacat cu ideea [:D][:D]



Cris m-am prapadit de ras cu fiica ta asta...auzi tu sa o duca capul sa pape chibriturile si sa le ascunda [:-)))][:-)))][:-)))] super tare....Cum stai cu pregatirile de iarna??? dar cu caldura cum stati?! sigur ca te vom tine la curent [pup]



Ema multumesc...ai ajuns acasa ...deci iti place vremea ...pai mai bine decat in tara, aici poti respira si nu te coci la soare [:)] Pai ce sa faci si tu daca ai lasat barbat singur acasa...a venit is fratele tau cu voi?! sa ne arati poze cu camera copilului si poze cu apartamentul [pup]...dupa ce te instalezi mai bine in el [:D]




Mami de printesuca mica si iubita[copil]... in asteptarea surprizei

Buburuza mea

Povestea Stefaniei

#193
Picky_toto

Picky_toto

    Membru matur

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunct
  • 2.418 mesaje

Postat 12 august 2010 - 23:08

Mi-am luat si eu o inghetata si fiica mea mi-a "sutit-o" ...sa vedeti ce mandra era ca manca singura langa tacsu...mi-a dat-o si mie inapoi cand s-a saturat.




Mami de printesuca mica si iubita[copil]... in asteptarea surprizei

Buburuza mea

Povestea Stefaniei

#194
elena_adina

elena_adina

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.066 mesaje

Postat 13 august 2010 - 01:54

Salut fetele![pup]



Imi cer scuze ca nu am mai intrat,dar zilele astea sunt foarte ocupata cu petrecerea de mot de duminica a gazei astea mici[alcool][alcool].

Astazi am fost si am dat comanda de tort.Ce sa faci in chichineata asta de oras cu 3-4 patiserii si la nici una nu face tort cu chestia aia de deasupra avand poza lui [bang][bang][bang].Pana la urma am dat comanda de tort diplomat,iar deasupra are o imagine cu Mickey Mouse si Donald [:-@],e fain si asta,dar nu e ce vroiam eu si nici timp sa merg in Piatra Neamt nu aveam[bang].



Ca meniu,m-am gandit la aperitive mai bogate si pe urma gratar (mici,pulpe,pripioare,muschi de porc) si tortul la final,e de ajuns cred eu,nu?[:-@].



Noapte buna,si [pup] la voi toate!



____________________



Poze Razvanel

Happy-mamy

Adina[mamica]de[buburuza]Razvan mic si frumos(14.08.2009)

"Un ingeras minunat,o creatura binecuvantata....sa facem cunostinta,eu sunt Razvan Ioan,traiesc o lume minunata!"

#195
cris_82

cris_82

    Membru senior

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunct
  • 4.817 mesaje

Postat 13 august 2010 - 10:45

neata somnoroaselorrrrrrrrrr



haideti la o [cafea][cafea][cafea],perfuzabile[:D],trabuce[jamica][jamaica][jamaica] si vougue [fum][fum][fum][fum]



ema ma bucur ca ati ajuns cu bine acasa[pup]moamaaaaaaaaaaa,ia sa pui mana sa faci poze cu camera la bestiuta[:D]spor la smotru[pup]

picky nu cumva va incearca vreun dintisor de e mofturici[:-@][:-@]????vaiiiiiiiiiiii saracul...vorbeam cu al meu si ne intrebam "daca georgi ii face gemeni de data asta[:D]???"...eeeeeeeee si la ce nu o duce capul...drept dovada,am pus-o pe buda si ea cere materialul de inspiratie a lu ta-su http://picasaweb.goo...068744578743282 deci ii bubuie mintea o gramada [alcool][alcool],cu pregatirile ma apropii de finish[pk]iar caldura o mai pacalim noi,plecam la plimbare cu masina si dam drumul la AC,in casa bagam ventiliciul si stam in living unde e racoare..gasim noi solutii[:)],ce tare [:-)))][:-)))][:-)))]se pare ca ca puca a inceput sa faca o gramada de nebunii[:D]

adina hihihihihi...uite ca a venit si la voi ziua marii chindii[pk][pk]nu mai fi suparata ca sigur o sa fie un tort gustos[flo]iar meniul nu mai zic nimic [pofta][pofta][pofta][pofta][pofta]spor la pregateli[pup]



brotacul tero-sectorist[poc][poc]MIRUNA(29 mai)



Teroricul sectoricios are 1 anisor [bis][bis][bis][bis]



BAZAR

#196
eumada

eumada

    Membru VIP

  • Membri
  • PunctPunctPunctPunctPunctPunctPunct
  • 14.106 mesaje

Postat 13 august 2010 - 12:12

Neatza fetele.Vad ca sunteti puse pe treaba unele dintre voi......:D
Din pacate nu mi-e tihnit concediul si in loc de miercuri ne-am intors luni.Marea murdara,plaja la fel,caniculele astea cumplite..35 de grade in casa unde am stat...Colac peste pupaza Eva a facut enterocolita infectioasa(de s-a balacit in marea pe care pluteau rahati mari)..saambata dimineatza a vomat in jet apoi a lesinat pe plaja....seara a facut febra 39..am impachetat-o toata noaptea....dimineatza la fel...duminica seara am plecat.Abia ieri si-a revenit...nu a mancat nimic a avut diaree si a slabit 1.8 kg.Numai ochii i-au ramas mari..a suferit enorm si imi pare rau cat oi trai ca am dus-o la mare sa se imbolnaveasca......la mizeria aia jegoasa de plaja, marea puturoasa si plina de gunoaie rahati si varsatura...eu de vineri nu am mai intrat in apa.O sa pun cateva poze pe contul comun..nu mai am nici contul nici parola dar..poate mi le da cineva.Am cheltuit enorm pe doctori si medicamente......nu mai calc pe litoralul romanesc niciodata.

Maine avem si noi cativa invitati.asa ca de criza..luam din motz...dar aici sunt 38 de grade si o duc inapoi la mama unde e mult mai racoare.Uf....greu de tot.
va pup si felicitari pentru curajul fetelor de bb2




Madalina [mamica] de minunica Eva-Maria 14.08.2009



#197
elena_adina

elena_adina

    Membru junior

  • Membri
  • PunctPunctPunct
  • 1.066 mesaje

Postat 13 august 2010 - 12:20

Neata fetele!



Multam de cafeacris,da,am baiat mare,anul trecut aveam un ditai morcovele undeva,iar acum bebe implineste un anisor,ce mai trece vremea [bang][bang][bang].[pup]

[pup] la toate!



____________________



Poze Razvanel

Happy-mamy

Adina[mamica]de[buburuza]Razvan mic si frumos(14.08.2009)

"Un ingeras minunat,o creatura binecuvantata....sa facem cunostinta,eu sunt Razvan Ioan,traiesc o lume minunata!"

#198
buburuze2009

buburuze2009

    Membru incepator

  • Membri
  • PunctPunct
  • 161 mesaje

Postat 13 august 2010 - 23:52

CAPITOL NOU



Panic Questions

  • miha444
    - mar 22 2024 16:22

  • Progesteron in sarcina

    Flor_i
    - mar 18 2024 13:02

  • Cat mănâncă bebe la 2 luni

    mada204
    - mar 08 2024 16:24

  • PoÈ›i naÈ™te mai devreme de termen?

    Ezraa
    - mar 08 2024 06:39

  • Dermatita atopica

    MGeorgi30
    - mar 02 2024 13:10

Last Blogs

  • Morfologie trimestrul 1

    ZDenisa
    - Ieri, 22:56

  • Morfologie trimestru 1

    Mica13
    - Ieri, 20:46

  • 6 luni

    EusebiaRalu
    - Ieri, 19:29

  • Vitamine preconceptie si in sarcina

    Deutzuk
    - Ieri, 14:03

  • Pregătindu-ne pentru sosirea micuÈ›ului

    AdrianaBlo
    - Ieri, 13:30

Ultimele aprecieri

  • andacosPoza lui %s

    andacos
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • monicaboPoza lui %s

    monicabo
    ii multumeste lui

    szivarvany
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • OtiliavPoza lui %s

    Otiliav
    ii multumeste lui

    Laura25
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • ElkiaPoza lui %s

    Elkia
    ii multumeste lui

    ioana
    pt. aprecierea acestui mesaj

  • - TOP 50 reputatii -